Dubai Paylasim Alani(Tanisma)

çok kıroyuz yarappim arabayı bile şaapmışız :eek:
smallresim1192605642.jpg

merhaba arkadaslar, ben abu dhabide yasiyorum..sunu aydinlatmak isterim...uae seriatla yonetilen bir ulke degil..7 emirlikten olusuyor.bir nevi eyalet sistemi her emirligin yasalari ve sehleri ayri...

ortadogunun en gelismis en modern baska bir degisle ortadogunun kucuk amerikasi...local halk kapalı ve abaya denilen carsafa benzeyen giysilerden giyiyorlar..bizim kapalilik anlayisiyla cok farkli...hani derler ya disi seni yakar ici beni diye...tam bu laf oradaki kadinlara uygun..o abayayi cikardiklarinda karsinizda dunyanin en seksi en bakimli ayak parmagindan sac tokasina kadar marka kokan ve ayriyeten son derece iddali parfum kullanan...saclari yapili tirnaklari manikurlu ince askili saten bluzler giyen decoltenin en babasini kullanan hatunlari gorursunuz..ne ilginc ki bu fistik gibi ablalarin 5-6 cocugu vardir ve ona inat o kadarda duzgun fizikleri..
bunun disinda kimse kimseye karismaz ulkede bir yasak yoktur ilahi kapanacaksin diye herkes diledigi gibi yasiyor..ickide serbest gece klupleride..simdi sorarim bunun neresinde seriat...sanirim seriattin ne oldugu bilinmiyor...

herneyse , tannem eger kısmet olur buraya gelirsen dubaide gezilecek o kadar cok yer varkı tek tek saymak sacma olur ..benden kucuk bir uyari..iklim olarak cok sicak ve nemli olsada bina icleri bi o kadar soguk ve hatta usutucu..benden sana tavsiye yaninda muhakkak ince bir hirka yada jean mont bulunsun..klimala insani carpiyor.ilik bir ortam soz konusu degil ya son derece sicakkk yada son derece sogukkk..e gerisini siz dusunun..

sevgiyle kalin.

merhaba zepp..ozel mesajmi:sm_confused: ????...valla biseyler yaptim ayarlar komutunda ama..oldumu olmadimi biliyorum...:uhm:..kk da yeniyimde:eek:

sevgiyle kal..oglucugunuda opuyorum

merhaba zepp..ozel mesajmi:sm_confused: ????...valla biseyler yaptim ayarlar komutunda ama..oldumu olmadimi biliyorum...:uhm:..kk da yeniyimde:eek:

sevgiyle kal..oglucugunuda opuyorum

Mrb canim olmus :)yerimseniben
Ozel msj gonderdim ...
Bende optum a.s.

canim cok sevindim...:) o.mesajini okudum ama ben bir turlu nerden gonderir onu bulamadigimdan..kusura bakma buraya yazdim.bende falah streetde oturuyorum..zaten bu adresi handan da oturan bir arkadasim soylemisti(nihal) blki tanirsin.benimde 16 aylik bir kizim var..genellikle minaya ve buranin mall ina takiliyoruz.simdilik opuyorum..gorusmek dilegiyle..

canim cok sevindim...:) o.mesajini okudum ama ben bir turlu nerden gonderir onu bulamadigimdan..kusura bakma buraya yazdim.bende falah streetde oturuyorum..zaten bu adresi handan da oturan bir arkadasim soylemisti(nihal) blki tanirsin.benimde 16 aylik bir kizim var..genellikle minaya ve buranin mall ina takiliyoruz.simdilik opuyorum..gorusmek dilegiyle..

evet canim taniyorum nihal'i :)
en kisa surede goruselim ...Allah bagislasin :nazar:

benim nickimin uzerine geldip tikladiginda "zepp'e ozel msj gonder ''yazisi cikacak ...onu tikla ve yaz gonder yerimseniben
a.s.

eeee zengın bı ulke sonucta bole goz alıcı olması ve tabır ı caızse gecekondularının olmaması dogal..ama turkıye de ayrı bı ulke guzel...

ıyı aksamlar canım nasılsınız sızle tanısıp sohbet etmek ısterım dunyanın enguzel yerı gercek dostlardır

Şu resimleri gördümde dedim allahın sevgili kuluyuz:1closedeyes:..Canım Türkiyem taşına toprağına kurban ..4 mevsim burda, deniz burda, kar burda hem de en bi harbisinden süprizzzzz, tüm güzelliği ile ...yani bir kez daha şükrettim böyle bir ülkede yaşadığım için..:asigim::nazar:

Buralarda kar olunca bir anda orada olmak istedim.................

X