Piercing, Hızma Dudağımı evde kendim deleceğim. Yardım lütfen kızlar

Kızlar görüntü olarak çok güzel olsada bence delmeyin yüzünüzü sonradan pişman olmayın. İlla yaptırıcam diyosanız steril ortamlarda yaptırın Allah korusun enfeksiyon kapma riski çok fazla.

Kendiniz delmeye kalkismayin sakin :KK20: Dudaginizdaki damarlari göremezsiniz, kötü sonuclar dogabilir. Kiyin paraya profesyonel ve steril bir yerde yaptirin. Para mi saglik mi? Tabi ki de saglik.

kızlar düşündüm evde kendim delerim ben yaa..alt dudağımın hemen dibinden dlmek istiyorum...orası kalın ya daha mı fazla acır sizce...evde deldirenler yardımlarınızı bekliyorum..hangi bölgeyi deldiniz??? neyle deldiniz??? sprey vs.kullandınız mı?? hadi bi el atın banadelikafadulden

hahahahha ben delmiştim kendi dudağımı:) valla bende biraz mazoşistlik olduğu için acısada hoşuma gitmişti:KK70: ama sana tavsiye etmem=) git piercingcide deldir ne gerek var, ben hiçbirşeyle uyuşturmamıştım sadece anjoukat aldım eczaneden ve deldim ama o kadar kötü bi iz kaldıki çıkartınca sana anlatamam bu yüzden gereksiz :)

asla kendim delemezdim bence en iyisi profesyonel bi yerde deldirmek.. bende istiyorum ama deldirmeden yani miknatisli falan dudak piercingleri varmi acaba istedigim zaman takip cikarabilcegim ve deldirmeden :)

Son düzenleme:
hahahahha ben delmiştim kendi dudağımı:) valla bende biraz mazoşistlik olduğu için acısada hoşuma gitmişti:KK70: ama sana tavsiye etmem=) git piercingcide deldir ne gerek var, ben hiçbirşeyle uyuşturmamıştım sadece anjoukat aldım eczaneden ve deldim ama o kadar kötü bi iz kaldıki çıkartınca sana anlatamam bu yüzden gereksiz :)

Aci cekmek istiyorsan baska yöntemler de var bu sekilde kendine zarar verebilirdin. Merak ettim gecti mi o iz. Bende de var gecer mi acaba zamanla?

ay manyakmısın notmalde hissetmesen bile dudakta atan çok öenmli damarlar var. yerleriinin bulunup öyle delinmesi gerek şekerim =)

ben kan grubumu öğrenmek için bile parmağımı delecekler diye korkmuştum.ne cesaretli kızlar var hayret ettim

Dudağımı da, septumumu da, dudak üstümü, göbeğimi de kendim deldim evde, bunda bişey yok, acımıyo bile =)

Arkadaşlar...
Dudağının üstünü deldirenler var m? Böle ben gibi. Ay o kadar hoş duruyor ki..ufak bide parlak taş takınca ama acır mı??? ve sağlıklı bişeymi? iz kalıyor mu kapanırmı çıkarsak??

ben deldim, acımadı ama çok kötü iz kaldı:)

ay manyakmısın notmalde hissetmesen bile dudakta atan çok öenmli damarlar var. yerleriinin bulunup öyle delinmesi gerek şekerim =)

Benim dudağımıda 2 yıl önce arkadaşım anjiyokatla delmişti ama buz tutmuştuk o yuzden pek fazla hissetmemiştim.Sanırım damarın olduğu yeri delmişti çünkü ne zaman takmaya çalışcam can acısından kıvranarak takardım.Zaten topu topu 3-4 ay taktım sonra piercingleri attım dudağımda kapandı bir güzel.Ama şimdi keşke deldirmeseydim diyorum.Çünkü izi kaldı ama sadece dikkatli bakınca anlaşılıyor neyseki normalde pek belli olmuyor.

Son düzenleme:
ben de bi normal iğneyle delmiştim olmamıştı bi de çuvaldızla delmiştim ancak piercingi yerleştiremediim için deldiimle kalmıştım piercingciye deldirdim bence git deldir yaa pahalı da diil bi de hassassan tehlikeli de olabilir riske değmez

bende 7 yıl önce kendim dudağımı ve kulağımı delmiştimm catır catır hemde ne cesaret wallahi:KK55:

kızlar düşündüm evde kendim delerim ben yaa..alt dudağımın hemen dibinden dlmek istiyorum...orası kalın ya daha mı fazla acır sizce...evde deldirenler yardımlarınızı bekliyorum..hangi bölgeyi deldiniz??? neyle deldiniz??? sprey vs.kullandınız mı?? hadi bi el atın banadelikafadulden

anestol diye bir krem var uyuşturuyor. medikallerde satılan bronürler var onunla deliniryor. piercingnin kalınlığına göre almalısın. ama canım ben önermiyorum. bu işi biliyorum. ve yamuk delersin sıkıntı olur. heleki kan görmeye dayanamıyosan yani delmesine delersin belki ama piercingi takarken çok canın yanar:)

iz kalıcak diye cesaret edemiyorum en fazla 1-2 yıl sonra sıkılırım kesin sonra iz kalmasını istemem :KK43:

X