Piercing, Hızma Dudağımı evde kendim deleceğim. Yardım lütfen kızlar

tamam haklısınız ama insan kendine güveniyorsa yapar benim kaşım delik ve kendim deldim arkadasımla burnunu deldik bi arkadasımda cenesini deldi kuzenim kulagını :)
simdi etrafımda bunları görünce bana verdiğiniz tepkiler abartı geldi :)

Saçmala hiç öyle şey olur mu? sakın yapma, onlar yanlış yapmışlar sen sakın yapma mikrop falan kaparsın sonra çok kötü olur sonuçları..

kızlar düşündüm evde kendim delerim ben yaa..alt dudağımın hemen dibinden dlmek istiyorum...orası kalın ya daha mı fazla acır sizce...evde deldirenler yardımlarınızı bekliyorum..hangi bölgeyi deldiniz??? neyle deldiniz??? sprey vs.kullandınız mı?? hadi bi el atın banadelikafadulden
Asla yapmamalısın çünkü doku zedelenir ve ciddi sorun yaşarsın. Daha profesyonel yardım almalısın tabii steril olması şart.

yapmayın..ağzınızı felan yırtarsınız..mikrop kapar..sonra dudaklarınızı arar olursunuz..:KK35:

Sakın öyle bişey yapma arkadaşım. Benim sınıf arkadaşım yaptı aynısını o kadar uyarmamıza rağmen.. sonra ne mi oldu? haftalarca iltihapıydı enfeksiyonuydu şişmesi morarmasıydı acısıydı gözyaşıydı.. şimdi piercingsiz izli şiş bir dudağı var.. pişman olmak istemiyorsan yapma.

tamam haklısınız ama insan kendine güveniyorsa yapar benim kaşım delik ve kendim deldim arkadasımla burnunu deldik bi arkadasımda cenesini deldi kuzenim kulagını :)
simdi etrafımda bunları görünce bana verdiğiniz tepkiler abartı geldi :)
:KK57:

X