Dudak Makyajı Dudak büyütme

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

_CapriCe_

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
170
175
Arkadaşlar bana bir arkadaşım arkadaşım erkek
estetik yaptırıcam dediğim zaman onların sahteside var 50 60 milyona yapıyorlar ama 2 sene duruyor sadece dedi o dolgunluk istediğin gibi yapıyorlar
Bunu bileniniz varsa ve nerede yapılacğını biliyorsanız paylaşırmısınız

hadi yaa yine silikon gibi mi duruyomuş yani? çok yapmacık duruyo canım yaa, bence bak bi arkadaş kullanmış yaa sitede yazıyodu cake marka inceledim, kalıcı oluyomuş, sitede ilk 1 hafta kullanım 6 ay etkili oluyo yazıyo, 78 ytl valla bilmiyorum birazcık daha inandırıcı bulursam alabilirim belki..

hadi yaa yine silikon gibi mi duruyomuş yani? çok yapmacık duruyo canım yaa, bence bak bi arkadaş kullanmış yaa sitede yazıyodu cake marka inceledim, kalıcı oluyomuş, sitede ilk 1 hafta kullanım 6 ay etkili oluyo yazıyo, 78 ytl valla bilmiyorum birazcık daha inandırıcı bulursam alabilirim belki..

cake marka olan ne canım? krem mi?ruj mu?

ben lip fusion, sally hansen gibi çok iyi bikaç markanın dudak dolgunlaştırıcısını kullandm arkadaşlar ama hepsinin tek yaptığı dudak parlatıcılıktı kesinlikle dolgunlaştırıcı etkileri yoktu..gerçekten dolgunlaştırıcı bişi bulan varsa hemen alırım:)

canlarım tarcın yagını ben kullandım ama etkısı gecıcı ve demın okuyodum forumdan bı arkadasa dudak catlaması yapmıs o yuzden tavsıye etmıyorum
gecen gun televızyonda starda bı program ızlıyodum orada neler oluyor dıye elıf guvendık falan sunuyo.o programda canlı yayında nestersız yuz sekıllendırme operasyonu yaptılar bı doktor once kızın yanaklarındakı cukur bolgelerı doldurdu daha sonra dudaklarına iğneyle dolgu yaptı dudak dolgunlaştırmanın fiyatı 300 euroymuş aklımda kaldı ve güzel yanı ömür boyu kalıcıymıs ancak sadece bi reaksiyon falan olursa cıkarıyolarmıs.doktorun adını falan hıc almadım ama ucretler bu yondedır dıye bılgınıze sunmak ıstedım

tarçın yağından dudakları çatlayan benim kıslar:çok üzgünüm: ama inanın acayip dolgunlaştırıyo :teytey: bide çatlatmasa...

canım zaten hepsi aynıdır ben jasmine adlı tarçın yağını aldım geceleyin yatarken sürdüm dudağıma bi kaç kez hatta ilk sürdüğümde yanınca korktum hemen yıkadım bıkac kez daha kullandım ama kıvılcım arkadasın yazısını okuyunca bıraktım.yanma gecınce etkısıde gecıyo kalıcı değil ama ben büyütmesinden çok dudağa verdiği anlık pembeliğe bayıldım

kıvılcım sen hala kullanıyonmu ben en son dün akşam sürdüm kalem egsersizinide yapıyorum ama kararsız kaldım sımdı

valla ben bazen çatlaklara aldırmadan arada sürüyorum.ama daha çok gece yatarken değilde dışarı çıkacağım zaman sürüyorum..bende ki etkisinedense çok çabuk geçmiyor..o yüzden nekadar çatlatsa da ben vazgeçemiyorum.çünkü verdiği dolgunluk ve renk harika..:teytey:

bu arada kalem egzerzisini bende yapıyorum arada...düzenli yapmaya çalışıcam artık.gerçekten çok etkilinir yöntem o da ve işe yarıyor..düzenli yapıldığında kalıcı oluyormuş..

ya ben de pc başındayken kalem egzersizi yapmaya çalışıyorum, cake marka krem mi ruj mu hiç dikkatli bakmadım ama kalıcı bişey olduğuna göre rujdan daha fazlası olduğu kesin, cake turkey yazarsanız google'da çıkıyo..

kızlar yeni bir ürün çıkmış internette okudum eczanelerde satılıyormuş Thin Lip Collagen Boost diye..doğal yoldan fakat daha uzun sürede; KALICI dolgunluk sağlıyormuş..duyan varmı bu ürünü.

kızlar fiaytı 26 ytl miş..ya sally hansenın ürünüymş..bu ürün daha önceden varmıydı acaba ben yeni gördüm ama kalıcı dudak dolgunlaştırıcı diye geçiyor..:uhm:

kıslar bende dudak dolgunlaştırıcı bir ruj duydum lipojen diye eczane de satılıyomus 30 gün günde 3 kere kullanıyomusuz duyan varmı kalıcımı geçicimi

ben kullandım o ürünü.39 ytl ye almıştım eczaneden..hiç tavsiye etmem hiç faydasını görmedim...zaten işe yarasa bile sürekli kullanman gerekiyormuş yani kalıcı değilmiş.eczanede ki kadın söylemişti..zaten hangi ürün kalıcı ki..ben kalıcılığını bıraktım artık bari 3-4 saat işe yarasalar..ama gerçekten işe yarar bir ürün yok sanırım..

ben kullandım o ürünü.39 ytl ye almıştım eczaneden..hiç tavsiye etmem hiç faydasını görmedim...zaten işe yarasa bile sürekli kullanman gerekiyormuş yani kalıcı değilmiş.eczanede ki kadın söylemişti..zaten hangi ürün kalıcı ki..ben kalıcılığını bıraktım artık bari 3-4 saat işe yarasalar..ama gerçekten işe yarar bir ürün yok sanırım..

kıvılcımcım yani tarcın yağına devam mı diyosun. cünkü bana başka alternatif kalmıyo...Şeniz

ben ürün söylemdim
estetik gene ama kalıcı dğl 2 sene kullanabiliyorsun fiyatıda 50 100 arasıymş

X