Dudak Makyajı Dudak büyütme

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
kıvılcımcım yani tarcın yağına devam mı diyosun. cünkü bana başka alternatif kalmıyo...Şeniz

canım ben arada sürüyorum tarçın yağını..vazgeçemiyorum bir türlü..geçen gün yine sürdüm bu sefer çatlak yapmadı ama sen yinede dikkat et bide ben çok hafif sürüyorum..sabahlarıda diş fırçasıyla fırçalıyorum...o da çok işe yarıyor..dediğim gibi işte tarçın yağına devam çatlatsada çok ii dolgunlaştırıyo..:dance: birde yine bu forumda okumuştum bepanthen di sanırım adı akşamları yatarken onu sürüyorum.özelliklede eğer tarçından dudaklarım biraz aşınmışsa çok ii geliyor..hemen tedavi ediyor..

bi de kalem egsersizi nedir
şimdi anlatabilirmiyim bilmiyorum ama bir deneyim..:çok üzgünüm: bak şimdi 1 adet kalemi alıyorsun onu 2 dudağının arasına yerleştiriyorsun ve dudaklarını içe doğru sokuyorsun tabi kalemde 2 dudağının arasında oldukça sıkışıyor ( bu arada kalemi yatay bir şekilde koyuyorsun yani orta kısmı dudakların arasında olacak şekilde) bir süre bu şekilde bekle ve sonra biraz dinlen tekrar yap kafana göre takıl işte canım farkı hemen görüceksin..a.s.

birde şöyle anlatayım ozaman..hani ruju sürdüğünde dudaklarındaki fazla ruju almak için bir hareket yaparsın ya dudaklarını birbirine değdirerek.işte o hareket.tabi ağzında kalem olucak..kolay gelsin :)

ben sally hansen hızlı dudak şişiricisini aldım içine biraz tarcın yağı biraz viks ve biraz beğantehene karıştırmayı düşünüyorum. etkili olur sanırım yada umarım :):)

canım bende lipojen dudak dolgınlaştırıcı almıştım tek başına fazla etkisini göremedim..dibinde az kalan kısmını tarçın yağıyla karıştırdım..tarçın yağının verdiği etkiyi verdi değişen brşey olmadı.sen bir dene kesin işe yarıcaktır fakat önemli olan süresi..

dudakları düzenli olarak yatmadan önce fırcalayın bı diş fırcası yardımıyla.ardından vazelin sürün.buzla masajda yapabılırsnız.dudaklara ii geliyo.

dudak dolgunlastırmak ıcın uretilmis lip explosion dıe bır ılac varmıs eczanelerde satılıyor ayrıca rengını ıyılestırıyormus ben en yakın zamanda deneyecegım

kızlar ben bir şey sorucam.şimdi siz bu tarçın yağını dudak dolgunlaştırmak için kullanıyorsunuz yafisfisfisben de göğüs için kullansam bir yan etkisi olur mu:eek:

kızlar ben bir şey sorucam.şimdi siz bu tarçın yağını dudak dolgunlaştırmak için kullanıyorsunuz yafisfisfisben de göğüs için kullansam bir yan etkisi olur mu:eek:
jewel çok güldüm cnm ya :Roflol:
ben genelde dudak için kullanıyorum valla göğüslere sürmek hiç aklıma gelmemişti.dudağa sürdüğünde yanma hissiyle birlikte anında bir dolgunluk veriyor keşke göğüslerede öyle etki yapsa ama hiç sanmıyorum canım ya :1no2::Roflol:

kızlar ben bir şey sorucam.şimdi siz bu tarçın yağını dudak dolgunlaştırmak için kullanıyorsunuz yaben de göğüs için kullansam bir yan etkisi olur mu ayy çok hoş ya canım keşke benden acık alıp sana verebilseydik ne hoş olurdu bende bol miktarda var:)

ya ben de pc başındayken kalem egzersizi yapmaya çalışıyorum, cake marka krem mi ruj mu hiç dikkatli bakmadım ama kalıcı bişey olduğuna göre rujdan daha fazlası olduğu kesin, cake turkey yazarsanız google'da çıkıyo..

fiyatı cok pahalıymısssss 80 YTL.... kafamçokkarıştı

dudak dolgunlaştırıcılar hiç bir işe yaramıyor kızlar sadece anlık bir dolgunluk ve ondan sonra eski dudaklar o yüzden verilen paralara yazık ben kullandım düzenli olarak bir ay ama hiç etki göstermedi bilginize

kızlar ruju azcık fazla sürüp yayın üstünede parlatıcı eskisinden kalın duruyo :) tabi dikkalti kaçırın ruju yoksa ruj süremeyenlere benzersiniz boşverin şu pahalı ürünleri para tuzağı hepsi bide şey duymuştum diş fırçasıyla biraz fırçalamak lazımmış:)herhalde dişi yerine yanlışlıkla dudağına sürdü diş fırçasınıda baktı dudakları şişti :) öle buludu bu :)

Arkadaşlar dün Nurgül Yeşilçay bi programa katılmıştı.Filmlerinde yakın plan çekimlerde dudaklarını daha dolgun göstermek için Vicks (buharlaşan merhem nezle olunca falan kullanılan) sürüyomuş. Az tutuyorum çünkü dudaklarmı çatlatıyor dedi.Evde vardı hemen gıttım sürdüm nanelisini dudaklara şişkinlik hissi veriyo ve gerçektende işe yarıyo bence deneyin:):)

canım bu vicks ne ya nerde temin edebiliriz... ay ben cok ıstıyorum dudaklarımın kalıslasmazını ama nasıl yapıcam bılmıyorum...

X