Dudak dolgusu fiyatı? 2022

Iremizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
221
164
30
Kızlar merhaba. Sadece üst dudak dolgusu yaptırdım 0.5 ml ve 750₺ ödedim. Sizce dudak dolgusu fiyatı nasıl iyi mi, çok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya ucuz olmus. Ben en son sordugumda 1900-2050 arasıydı ki kaç ay oldu üstünden🤣

Bir ayı biraz geçti 2500 tl yaptırdım sağ altta topak var neredeyse pirinç kadar masaj yap dedi ama geçmiyor siz Yaptırdınızmı ?

Kızlar merhaba. Sadece üst dudak dolgusu yaptırdım 0.5 ml ve 750₺ ödedim. Sizce fiyat nasıl iyi mi, çok mu?
Ben 1 ml 2000 TL ödedim toplamda 2 ml yaptırdım 4000 bin ödedim bugün 2. Hafta ilk hafta şişlik morluk oldu şimdi daha iyi hatta az bile geldi sanki 😂

Ben yeni sordum bide direk doktora instadan sordum arif aydina.3 bin yazdi. 750 nasil fiyatmis.pazartesi botox yaptirdim o bile 1500 olmus

Ben yeni sordum bide direk doktora instadan sordum arif aydina.3 bin yazdi. 750 nasil fiyatmis.pazartesi botox yaptirdim o bile 1500 olmus
gayet makul 3.ooo. iyi güvenilir hekime yaptırıp biraz para harcamaktan korkmayın. tecrübeyle sabit ucuz iş hem vakit hem nakit kaybı üstelik güzelleşeceğim derken daha kotu oluyor durum. ucuz etin yahnisi misali.

gayet makul 3.ooo. iyi güvenilir hekime yaptırıp biraz para harcamaktan korkmayın. tecrübeyle sabit ucuz iş hem vakit hem nakit kaybı üstelik güzelleşeceğim derken daha kotu oluyor durum. ucuz etin yahnisi misali.
Yaptırdığım işlemden gayet memnunum. Keşke alt dudağıma da yaptırsaymışım

Ankara'da Peyami Duman'a yaptırdım bu ay. Dudak dolgusu 1 cc nakit 2750₺ markası Juvederm.

Bıyık bölgesinde birikme yapmadı, dudağımın formu bozulmadı ve ördek dudak gibi bir görüntü oluşmadı çok şükür :KK70:

Markası bu diye başka bir marka kullanabilir gittiğiniz çok uygun fiyatlı yerler. Gittiğim doktor kullandığı dolgunun üstündeki etiketi veriyor. Hani aşı yapıldığında yapıştırdıkları etiket var ya onun gibi. Zaten bunu muhakkak istemek gerekiyormuş emin olabilmek için.

FDA onaylı markaların kullanılması ve kesinlikle bir doktora gidilmesi gerekiyor. Kendi sağlığımız için, çünkü küçümsenecek bir şey değil ve gerçekten çok kötü sonuçlar alan insanlar oluyor.

X