Sevgilimin kötü niyetli olduğunu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanın ben olsam ben de sinir olurdum öf ayrılsana be adamdan diye. Ben kendimi dönüştürüp ilişkiyi de toparlamak istiyorum , bir arkadaşımızın dediği gibi sen olmazsan ben yokum hissini yavaşça azaltmak ve çekmek istiyorum üstünden. Bunu terapiyle kendime öğretene kadar şimdilik nasıl başlamalıyım bilmiyorum. Davranışıma nasıl yansıtmalıyım?
Ya hala kendinde sorun arıyorsun

Bi silkelen kendine gel
Hatalı olan sen değilsin , o !
Adam seni iyice manupule etmiş
Sevgi kırıntısına muhtaç etmiş seni.
Aman sevişsin,koynumda yatsın,elimi tutsun, gözümün içine baksın diye peşinde dolanırsan
Adam senden iyice bıkar. Neden? Çünkü gitmeyeceğini biliyor, ceptesin!
Arada canım cicim der,sarılıp okşar
Sen tüm yaşattıklarını unutturur yine ona bağımlı olursun, ruhun bile duymaz kapısına tıpış tıpış giderken.
Ve sevgilin bu rolü çok iyi yapıyor ! Hiç çaktırmadan, ağzına bir kaşık bal sürerek !
( birlikte oyun oynarız, film izleriz, birlikte bişeyler yaparız diyerek can evinden vuruyor seni)

Sen yengeç / balık burcu musun bu arada??
İki tatlı söze kanıyorsun hep, ağlıyorsun, yaşadıklarını unutuveriyorsun

Sen o adamdan kurtulmadıkça, evden uzaklaştırmadıkça
Kendinle baş başa kalmadıkça bu girdaptan kurtulamayacaksın
Cendere gibi sıkışıp kalacaksın

Bu adam sağlıklı değil. Bi var bi yok. Sevmiyor, umursamıyor, aldatılmayı mı bekliyorsun!
Neden bu kadar korkak ve özgüvensizsin?
Neden hatayı hep kendinde arıyorsun?
Ben mi sıktım, bunalttım, kaçırdım adamı diyorsun hala !
Adam alacağını almış,doymuş,tatmış, heyecanını bitirmiş, sizi gözden çıkarmış, bıkkınlık gelmiş
Ve siz hala diyorsunuz ki, napsam da düzeltsek?
Terapiye mi gitsek?
Üstüne gitmesem ilgisini kazanır mıyım?
Sürekli aramasam eskiye döner miyiz?
Kendimi geri çeksem eskisi gibi heyecanla sevişir miyiz diyorsun
Bla bla bla…

Sevgilin güven vermiyor, yolun sonu belli
Adam seni sömürüyor maddi manevi..
Taksitleri de sana ödetmeye devam ediyor, sen borçları öde o zaman seyret olacakları!
Bak bakalım nasıl ortada bırakacak seni!
Biz bunları görüyoruz ama sen görmek istemiyorsun.
Kolayına geliyor çünkü üzülmeden, kendini yormadan, konfor alanını bozmadan hayata hiç yaşanmamış gibi devam etmek
Halının altına süpürünce dertlerinden kurtulamazsın
Gerçeklerle yüzleşmen gerek, hesap sorman gerek
Kimsenin elinde oyuncak olma, kapıya paspas olma!
Üstüne basıp geçen çok olur yoksa.
Hoopp bi dakkaa yaaa noluyoruz demeyi bil
Bunu demek için geç kalma
Kullanıldığını anladığın anda hakkını ara, hesap sor, düşün, kafa yor
Pembe gözlüklerini çıkar, hayat bu kdr toz pembe değil ! Gerçeklikten çok uzaksın, kandırılmaya çok müsaitsin.
Duymak istemediğin şeyler olacağı için hesap da soramıyorsun , görmezden geliyorsun, hatayı kendinde arıyorsun/kolayına geliyor..
İnsanın kendini düzeltmesi kolay, kendinden başlamak en kolayı çünkü!
Peki ya karşındaki? Oysa en zor kısım o !
Ona nerden ,nasıl başlayacağını bilmediğin için de kendini avutuyorsun(yok öyle olmamıştır, ama sarılıp öptü/ayrılmam dedi, ama 1 mayıs amatörce bir yalan, yok canım sevgilim yapmaz sever o beni, ama video attı film izleyelim dedi…vsvs)
Sen kendini kandırıyorsun, olmayacak duaya amin diyorsun, ayrıyız şuan ama bu ikimize de iyi gelir düzeliriz diyorsun
Adam döndüğünde , rahatlığa alışınca daha mı iyi olacaksınız sanıyorsun? Adam gününü tamamlıyor. Borçlar bitince gerçek yüzünü , çirkefliğini görürsün o zaman onun
Sen kullanılmışlığınla, emeklerinle , sevgiye muhtaç olarak kalıvereceksin ortada

Gerçekleri gör artık
Kendini kandırmaktan, avutmaktan vazgeç
Bahaneler ardına sığınma
Konfor alanından çık artık
Hakkını ara, hesap sor, enayi yerine konma
Kimseye de böyle körü körüne bağlanma!
Bağımlı olma, kendi kendine yetebilmeyi bil
Hayat , erkekten/kocadan ibaret değil
Sevilmediğin, değer görmediğin yerden ayrılmayı bil!
Terapiyle sevgilin düzelmez.
O gider mehmet gelir, sende bu irade olduktan yine aynı şeyleri yaşarsın ve başını çok vurursun taşlara…

Kendine gel lütfen, silkelen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X