Dudak dolgusu

Defne123444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2022
1
0
25
Ben ankara da dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Uzun bir süredir araştırıyorum. Güzel dolgun olsun ve kesinlikle ördek dudak gibi durmasın istiyorum. Sosyal medyadan kayhan durgun u buldum. Paylaştığı resimler gerçekten güzel ama ne bi hasta yorumu ne de kendisiyle ilgili net bi bilgi var. Kendisine dolgu yaptıran veya iyi bir yer tavsiye edebilecek var mı

Ben ankara da dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Uzun bir süredir araştırıyorum. Güzel dolgun olsun ve kesinlikle ördek dudak gibi durmasın istiyorum. Sosyal medyadan kayhan durgun u buldum. Paylaştığı resimler gerçekten güzel ama ne bi hasta yorumu ne de kendisiyle ilgili net bi bilgi var. Kendisine dolgu yaptıran veya iyi bir yer tavsiye edebilecek var mı
yaptırdınızmı acaba

Ben de 2 gun once Bi cesaret istanbulda yaptirdim. Ama korkumdan cok az yaptirdim. Bugun sislikler inince baktimki az yaptirmisim. Ama inene kadar biraz korkutuyor dudaklar bilginize :) bulacaginiz dr un instagramdan yaptigi dudaklara bakin. Fikir veriyor. Bazilari ördek gobi yaptigini normal gorurken bazilari dpgalliktan yana.

Ben de 2 gun once Bi cesaret istanbulda yaptirdim. Ama korkumdan cok az yaptirdim. Bugun sislikler inince baktimki az yaptirmisim. Ama inene kadar biraz korkutuyor dudaklar bilginize :) bulacaginiz dr un instagramdan yaptigi dudaklara bakin. Fikir veriyor. Bazilari ördek gobi yaptigini normal gorurken bazilari dpgalliktan yana.
Ne kadara yaptırdınız acaba?

Ben hic milim sormadim. Dudak dolgusu istedigimi soylemistim. Her zaman gittigim dermotolog oldugu için guveniyorum. Bakti ihtiyacim olan kadar yapti. 10 gun sonra sol taraf inik geldi asimetri vardı.kontrole gittigimde onu da duzeltti. Dudak ustlerini de doldurdu hani opucuk yapinca kırışır ya:)) o yuzden ne kadar kullandigini bilmiyorum. Hatta burnumun ucuna da yapti.

Ben iş yerime yakın olduğu için Ankara life polikliniğine gitmiştim hem istediğim gibi dolgun ve çok doğal oldu istersen araştırabilirsin yorumları felan mevcut

Merhabalar. Dr kayhan beyi deneyimleme durumum oldu benim de. Ben de instagramdan denk geldim, araştırdım ama dediğiniz gibi Ankarada yeni tanınan bir doktor olduğu için sadece Google yorumları vardı. Fiyat da uygun gelince gidip deneyimlemeye karar verdim. Dün dolgu yaptırdım çok samimi bi hoca baya da inceleyerek yapıyor daha önceki dolgumda 2 dakika içinde yapıp göndermişlerdi. Bu durum çok hoşuma gitti bugün de mesaj atmışlar memnuniyetimi sormak için. Dolguya gelirsek çok beğendim hatlı ve çok güzel kiraz gibi dudaklar yapmış hocam sağolsun. İlgi alakayı görünce dedim botoksumu da yaptırayım botoksu deneyimlemek için henüz erken ancak dolgudan şekil itibariyle çok memnun kaldım. Eli de hafifti daha önceki yaptırdığım doktorlara nazaran. Kalıcılığı hakkında bi fikrim yok ilerleyen zamanlarda anlaşılacak artık o da

Bende çok merak ediyorum gerçekten. Ama ağrı eşiğim çok düşük olduğundan bir türlü dolguya cesaret edemiyorum.

X