Gelinlik Ayakkabısı düğün ayakkabısı

ecemmm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
153
48
34
Merhaba arkadaslar agostosta iki gun ardarda dugunum var.dugunde nasil bir ayakkabi giysem rahat olur. Simdilerde topuklu konvers moda sanki. Gelinligin altina nasil olur sizce?komik mi gorunur?

Ben şahsen topuklu converse sevmiyorum. Rahat etmek istiyorsanız dolgu topuk yada kalın topuklu bir ayakkabı alabilirsiniz :)

Sonucta topuklu ne kadar rahat edebilirim bilmiyorum. Topukluya alisik degilim hic. Hep ayak ustu olacagiz ayagima vurur diye korkuyorum

Spor ayakkabı yerine şöyle birşey alabilirsiniz. Ben rahat hissetmem gereken yerlerde, dış çekimde vb sivri topuklu ayakkabılarımı çıkarıp bunu giydim. Spor ayakkabıdan daha şık duruyor ve çok rahat.

Eklentiler

• 1010002122502_2_org_zoom.jpg
    1010002122502_2_org_zoom.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 203
Onun birazcık tabanı yüksek sanırım . Benim gecen yıl ayak bileğim kırıldı. O yüzden korkuyorum hala tabanı yüksek de giyemiyorum :KK43::110:

Anladım çok geçmiş olsun. O halde riske atmayın kendinizi, bileğinizi desteklemesi açısından boğazlı bir ayakkabı giymeniz daha iyi olur.

Ben 15 cm topuklu ayakkabiyla 8 saat boyunca ayağımda dolaştım. Hatta herkes bana düğünde nasıl bu kadar zıplayıp koşturduğumu sordu. Osmanbey Divan'a ayağıma uygun ayakkabı yaptirdim. 350 TL civarında tuttu. Gayet memnun kaldim, şiddetle tavsiye ederim.

düğünün henüz oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama umarım o bahsettiğin topuklu converse yi giymemişsindir :KK70:

X