Düğün düğün günü

caka

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2006
1.202
331
39
veeee arkadaşlar onca olay badireden sonra nihayet düğün günü belirlendi davetiyeler dağıtıldı.Allah ın izniyle 27 temmuz kına 28 temmuzda da düğünüm olacak dualarını esirgemeyen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Beni yanlız bırakmadınız iyiki varsınız dostlarım.a.s.

allah mesut etsin canım darısı başımıza :)

mutluluklar dilerim.umarım atlattığınız badirelere değecek kadar güzel bir ömür sürersiniz eşinizle a.s.

nasıl yani, düğün günü dah dün belirlendi ve bir hafta sonra düğününüz var öylemi? ben mi yanlış anladım yoksa...
nasıl hazırlanacaksınız, alışveriş eşya düğün hazırlıkları ... yok herhalde ben yanlış anladım.

hayırlı olsun canım artık evlenmenin tadını cıkarırsın inşallah mutluluklar bi ömür boyu

Allah gönlünüze göre versin canım
mutluluğunuz daim olsun:Saruboceq:

nasıl yani, düğün günü dah dün belirlendi ve bir hafta sonra düğününüz var öylemi? ben mi yanlış anladım yoksa...
nasıl hazırlanacaksınız, alışveriş eşya düğün hazırlıkları ... yok herhalde ben yanlış anladım.

canım benim zaten herşey hazırdı evimizi filan yerleştirmiştik alışverişimizi yapmıştık sadece tarihte anlaşamıyodu aileler 15 gün önce belirlendi ben dün yazdım buraya öyle değil yani

X