Düğün öncesi arkadaş sorunu

kesınlıkle hak verıyorum katılıyorum sıze
bırde avm ye gıtmekle toplu tasıma kullanmakla markete gıtmekle ne farkı var dugunlerın tatıllerın dıyorlar

yahu zorunlu haller ıcın dısarı cıkmak ısını halledıp eve dönmek ıle keyfı sekılde o dügün senın bu tatıl benım gezmek aynı sey mı
mart ayından berı evdeyım ben insan olarak insanlıga saygımdan
koca bakan zorunlu haller olmadıkca cıkmayın evde kalın dıyor ya otesı var mı ?

demın bır yorum gordum baska konuda , bız evde oturanlar parasızlıktan tatıle gıtmıyormusuz ondan kıskanıyormusuz ve duyar kasıyormusuz
gercekten bu kadarı artık saygısızlık! baska bırsey degıl.
Gerçekten mi?
Ay yok artık. Bu ne sığlık.
Şaşkınlık denizine dalıp dalıp çıkıyorum. Keşke tedbirsizlik sadece tedbirsizi etkileseydi de "Ne haliniz varsa görün." diyebilseydim. Şahsıma felaket tellalı gibi bakıldığını biliyorum ama mesele sadece covid olmaktan çıktı, düşüp kolumu kırsam, kalp krizi geçirsem ya da ne bileyim zehirlensem korkarım hastane bulamayacağım. Bu dehşet verici, rahatlıksa nutkumu tutuyor artık.

Üff insan evleneceği zaman da arkadaş kahrı çekecekse ne zaman keyif sürecek valla ben bilmiyorum. Çok mu arıyorsunuz böyle arkadaşları

bırde avm ye gıtmekle toplu tasıma kullanmakla markete gıtmekle ne farkı var dugunlerın tatıllerın dıyorlar

yahu zorunlu haller ıcın dısarı cıkmak ısını halledıp eve dönmek ıle keyfı sekılde o dügün senın bu tatıl benım gezmek aynı sey mı

demın bır yorum gordum baska konuda , bız evde oturanlar parasızlıktan tatıle gıtmıyormusuz ondan kıskanıyormusuz ve duyar kasıyormusuz
Offf bu eleştirdiğimiz her şeye kıskanıyorsun denmesi de yeni moda oldu. Çok büyük bir şey değil şu an tatile gitmek maddi açıdan, bir çok teşvik edici kolaylık yapıldı. Kaldı ki maddi durumdan gidemiyor olan birine kıskanıyorsun demek ne kadar ayıp nasıl böyle bir toplum olduk. 🤦🏼‍♀️

valla bu açılan corona konularına çok ağır yazıyorum e hala banlanmadım ki eski üyeyim çok banlanmışımdır ağır yorumlarımdan :KK48: demek ki kadınlar kulübü yönetimi başta Mune hanım olmak üzere çok hassaslar bu süreç konusunda ve onlar da kızıyorlar bence kurallara uymayanlara.yoksa çoktan uçurmuşlardı beni siteden:halay:

valla bu açılan corona konularına çok ağır yazıyorum e hala banlanmadım ki eski üyeyim çok banlanmışımdır ağır yorumlarımdan :KK48: demek ki kadınlar kulübü yönetimi başta Mune hanım olmak üzere çok hassaslar bu süreç konusunda ve onlar da kızıyorlar bence kurallara uymayanlara.yoksa çoktan uçurmuşlardı beni siteden:halay:
Yok ben bir kere banlandım bu konuda. Annelerinin (Allah rahmet eylesin) cenazesinde 100lerce kişiye sarılıp ağlayıp sadece aile içinin covid olduğunu, diğer katılanlara hiçbir şey bulaştırmadıklarını anlatan ve "ateş yoksa bulaşmaz asla, öyle olmaz böyle olmaz, covid olan Dilek hemşire zaten başka hastalık taşıyordu" vb birkaç tane daha yalan yanlış bilgi verdiği için bir üyeyle biraz ters düşmüşlüğüm ve banlanmışlığım var.

Yok ben bir kere banlandım bu konuda. Annelerinin (Allah rahmet eylesin) cenazesinde 100lerce kişiye sarılıp ağlayıp sadece aile içinin covid olduğunu, diğer katılanlara hiçbir şey bulaştırmadıklarını anlatan ve "ben bu konuda bilirkişiyim atlattığımız, için ateş yoksa bulaşmaz asla" vb birkaç tane daha yalan yanlış bilgi verdiği için bir üyeyle biraz ters düşmüşlüğüm ve banlanmışlığım var.
ülkem halkım ne kadar eğitimliymiş herkes doktoralı corona uzmanı oldu bu dönemde maşallah ondan da virüs sevdi bizi gitmezzzı ı ıhhhh gitmezz

ülkem halkım ne kadar eğitimliymiş herkes doktoralı corona uzmanı oldu bu dönemde maşallah ondan da virüs sevdi bizi gitmezzzı ı ıhhhh gitmezz
Kesinlikle. Avm tuvaletlerinden ellerini yıkamadan çıkan yüzlerce kadın görmüşümdür normal zamanda. Şuan hepsi virus uzmanı, bir şey olmazcı. Hala dışarıda yemek yemiyorum, eşimin yanına sandviç hazırlıyorum, tatile gitmiyorum, düğünlere katılmıyorum diye "canım biraz abartmıyor musun, biz normale döndük Nisan ayı gibi değiliz" dedi bana asla dikkat etmeyen bir arkadaşım geçenlerde.. Doğru dedim Nisan'dan beteriz.
Diyeceğim o ki polemiğe çok girmeyin bu konuda ban çalışıyor 😂
Ben dayanamıyorum bazı kesin konuşmalara, cahilliklere polemik oluyor bazen elimde değil. 🙈

Erkek arkadaşımın da dediği gibi bir biz evlenemiyoruz :) Bende hemşireyim 4 ay evden ayrı kaldım artık dayanacak halim kalmadı bu süreçte 8 kilo verdim eve dönmek zorunda kaldım arkadaşım da bene bu kadar sıkıntılı bir dönemde annemle görüşemiyorken nişanına gitmedim diye aynı sizin gibi trip yaptı bir daha görüşmeyi düşünmüyorum. Normal bir süreç değil bence kına düğünle uğraşmayıp nikah kıyıp geçin evinize.

Tabi 24 yaşındayım daha. Zaten oyun vs olmayacağından tabi arkadaş gerek değil görünüyo ama birinden güç almak istiyorum yada düğüne mesela gelecek mi gelmeyecek mi bilemiyorum. Bi eksiğim varmı hazırmıyım diye düşünmekten ziyade gelir mi gelmez mi diye düşünmek yordu beni. Bugün doğum günümdü ve bi mesaj dahi atmadı instagrama gönderi paylaşıp benim paylaştığımı görmemezlikten geldi hatta işte ben bunları kafamı takıyorum 🥺
arkadaşın senin ona verdiğin değeri vermiyor canım seni kaybetme korkusu bile yok umurunda değilsin sanırım o da tek arkadaşın olduğunu biliyor bu durumunu da sana karşı acımasızca kullanıyor kaç hemen çıkar hayatından arkadaşsızlık kötü arkadaştan iyidir hayatında olması gereken kişiler gelip seni bulacaklardır kanserli hücreyi at yoksa daha can yakıcı hale gelecektir

X