Düğünde ne giyecem karar veremedim :(

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar merhaba canlarım ya bi sorunum var size yazmaya karar verdim
Halamın oğlu evleniyor(daha doğrusu babamın halasının kızının oğlu ben hala diyorum) yarın kına gecesi,cumartesi düğün var
bende özel bişey olsun ama abartı olmasın istiyorum
normal hayatta hiç elbise,etek giymem ve bu düğünde de elbise olmasın ama klasik bir gömlek altına pantolon giyeyim diyorum(normalde sadece kot pantolon giyerim)
ama kendime yakıştıramıyorum bugün alışveriş yapcam yada yarın sabah alırım ama ne alcam bilmiyorum önerisi olan varsa sevinirim a.s.
(Başkalarına göre dert değil ama kaç gündür düşündüğüm için bana dert oldu canlarım ya) :çok üzgünüm:

canum, düğün bildiğimiz sazlı sözlü düğün mü yoksa nikah mı ?
nikahsa, dediğin gibi kumaş pant ve gömlek hoş olur ama düğün için biras resmi kaçabilir :)

alışkın değilim demişsin, seni anlıyorum ama çok sade elbiseler de var, mutlaka kendine yakışan bi tane bulursun canım, şöyle düz renk (bu yılın modası petrolyeşili veya kahverengi,), triko kumaştan (hem mevsime de uygun olur, uzun kollu olanları var ya, daha rahat edersin :)

canum, düğün bildiğimiz sazlı sözlü düğün mü yoksa nikah mı ?
nikahsa, dediğin gibi kumaş pant ve gömlek hoş olur ama düğün için biras resmi kaçabilir :)

alışkın değilim demişsin, seni anlıyorum ama çok sade elbiseler de var, mutlaka kendine yakışan bi tane bulursun canım, şöyle düz renk (bu yılın modası petrolyeşili veya kahverengi,), triko kumaştan (hem mevsime de uygun olur, uzun kollu olanları var ya, daha rahat edersin :)

cnm düğün çalgılı olacak oynıcaz yani :jeyyar:
işte elbise giymeye alışkın olmayınca çok zorlanıyorum ablamın düğünde bile zor giydim benneyaptımki
ya çokta yakın değiller ya elbise abartımı olur falan diye düşündüm artık ne yapacam karar veremiyorum ama sanırım bu dediğin elbiseler hoş olur
altına çizme falan mı giysem acep :sm_confused:

şimdi çok güzel hoş etekerl elbiseler var canım ya bence elbise giy olmadı satenli şöyle biraz süslü bir gömlek de olur ama elbise daha bir şık olur

hafif topuklu bir ayakkabı giy çizme biraz spor kaçar eğer ince topuk değilse tabii

İçerik nedeniyle " popüler moda " bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

cnm düğün çalgılı olacak oynıcaz yani :jeyyar:
işte elbise giymeye alışkın olmayınca çok zorlanıyorum ablamın düğünde bile zor giydim benneyaptımki
ya çokta yakın değiller ya elbise abartımı olur falan diye düşündüm artık ne yapacam karar veremiyorum ama sanırım bu dediğin elbiseler hoş olur
altına çizme falan mı giysem acep :sm_confused:

canım çizme ile oynayamazsın rahat rahat :roflol:
bence güzel bir babet giyersen (deri ama) hem etekle daha rahat edersin, hem de şık olur. sonradan da bir çok yerde kurtarıcın olur bu ikili. ben bir sefer almıştım öyle, hala sık sık giyerim. çoğu ortama uyar =)

X