Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailede sevgi-ilgi yönünden bir eksiklik yaşadığınızı düşünüyorum. Yoksa bir damla sevgi kırıntısı için bu kadar kötülüğü görmezden gelemez hiç kimse.

Evet doğru tespit yapmışsınız. Çok teşekkürler. Bu süreçte 2 adet görücü çıktı ama tiksinerek reddettim ona hala çok bağımlı hissediyorum aldatacakmış gibi ne tuhaf
Sağlıklı bir iliskiye başlamanız icin en az 3 yıl geçmesi lazım henuz cok erken . Bu surecten once alınan kararlar da sağlıklı olmaz. Misal intikam almak icin bak gor ben hemen ne yapiyorum mesaji icin bile evlenip pisman olanlar olabiliyor. Ancak eminim ki gun gelecek siz bu olmayan duaniza olmadi diye sukredeceksiniz..

Bu arada bende sırf cevap yazmak icin uye oldum. Meme ve emzirme ile alakali yorumlari okuyordum halbuki. Ne ara buraya geldim :)

Merhaba öncelikle teşekkürler. Ben de biraz karaları bağlama modundayım hala. İşte bile çok fazla aklımda maalesef. Biraz takıntılı biriyim. Maalesef. Arada arıyor yazıyor ben de o da çok üzgün. Ama sıkıntı şu ilerletilebilecek bir durum yok. İnsan olarak gerçekten iyi birisi ama uyuşamıyoruz bir türlü. İlerlemiyordu. En büyük sıkıntı beni ezdirmesi oldu. Aslında çok kez ailesine beni överdi annesi için bana haklı olduğun yerler var ama sus derdi. Haklı olduğumu bildiği zaman bir şey demezdim ama üstüme gelince ben de susamadım. Sussam evlensek de dönerdim herhalde geri annem öyle dedi. Ne istesem ( üzerlerine düşen şeyler salon takımı düğün takısı düğün gibi) hep önce bir kulp bulundu üzdüler sonra yine benim dediğimi yaptılar. Çünkü hep en güzel ve en uygununu fiyat performans olarak bakıp seçtim. Seçtirdiklerini onların da. Kendi kızları çikolata getirilen şeyden isteme çiçeğine kadar kendi karar verdi.
Beni zaten o kıza sinir eden kv idi. Hep onunla kıyasladı beni. Ona daha uygununu aldık ona yapmadık sen de yapma gibi. Hep onlarla olmamı onlarda olmamı sadece yiyip içip gezmek istediler. Ben de sabah işe gidicem diyip gece 11 de kalkıyorum onlardan diye surat yapılırdı. O beni gerçekten çok severdi bu anlattığım kötü şeyler genelde ilk 3 4 ay sonra gerçekten çok düzeldi. Hep senden başka kimsem yok en çok seni seviyorum derdi. Hep beni düşünürdü önemserdi. Ama ezdirmesine katlanamadım patladım ben de en son bir de bu kadar çok bitti bitti diyip blöf yapması. En son zaten ben boş attım sen de inat için bitirdin dedi

Şu pisliğe iyi biri deyip durma.

Yok karşı tarafın aracılarının ikisine de şu anda hazır olmadığımı ve karşı tarafa ayıp olacağını söyledim. Çivi çiviyi sökmüyor bende maalesef karşılaştırıp onun iyi yönlerini özlerim daha çok çökerim diye de korktum

Sevmemiş işte çok net. Sevgi böyle bir şey değil. Sevse seni ezdirmezdi. Ayrıca inat için bitirmedim bizden olmaz diye bitirdim deyip niye kestirip arıyorsunuz?

Adam sizi aldattıgında tekmeyi basmalıydınız... En basından... Balık baştan kokar.. Bu aile siz muhendissiniz eve iyi para getiriyorsunuz diye peşinize takılmış... Adam sizi dövmüş kac kere dayak yemişsiniz... Hala diyorsunuz ki cok seviyorum, unutamıyorum... Ya Allah aşkına ömür boyu hakaret, dayak, yiyerek mi yasıycaksınız... Üstelik ilerleyen zamanlarda sizi daha cok aldatacak... Biliyorum. Kendinize gelin Arkanıza bakmadan kacın.... Asla ve asla görüşmeyinnn.. İzinizi kaybettirin. Yazık size.. Baska derdiniz mi yok böyle pislik insanlarla sinirlerinizi bozdunuz.

Ben buna kendini suçlama karşı tarafı haklı çıkarma süreci diyorum şu yazdıklarınız ı okuyunca aslında o çok iyi biri biz birbirimizi seviyoruz ailesi kötü onlar olmasa çok mutlu olurduk kafasına gelmişsiniz ama asla öyle olmayacak ilk yazdıklarınızı bir daha okuyun karşınız daki insan size gerçekten değer vermeyen ki ailesi de dahil biri aldatmış şiddet uygulamış aşağılamış yalan söylemiş düğüne 20 gün kala sizin suçunuz olmadığı halde iptal düğünün faturasını size kesip ortada bırakmış elbette iyi günleriniz olmuştur aşkı zirvede yaşamışsınızdır ama o günlerin sayısı mı çok ağlayıp stresle geçen zamanlarınız mı şunu sorun telefon çaldığında mesaj geldiğinde kimden acaba beni yine mi aldatıyor diye düşünmek mi

İlişkiye asagilanarak başladınız, dovuldunuz kucumsendiniz aldatildiniz hakarete uğradıniz ama anası suçlu(?!) Hımmm. Evet çok iyi biri çok sevmiş hakikaten.

Ne zaman engellemeyi düşünüyorsunuz bu lağım artigini acaba?

Gerçekten iyi biri mi? Hala böyle mi düşünüyorsun gerçekten. Birini döven biri iyi olabilir mi? Diğer her şeyi geçiyorum sadece şiddet bile iyi biri olmadığını gösteriyor. Bir de diğerlerini düşününce gerçekten bir erkekte olabilecek tüm kötü özellikler toplanmış, hatta bir insanda olabilecek. Yani bu insan için zerre iyi denilmez

sizi anlamaya çalışıyorum inanın. ama ne kadar severseniz sevin, ömrünüz boyunca bu şekilde hakaretleri şiddetin her türlüsünü kaldıracak mısınız gerçekten? eğer buna sırf sevdiğiniz için evet diyorsanız gerçekten sizin de sorunlarınız var demektir. aileniz ne güzel arkanızda duruyor, durumunuz iyi, belli ki sevgi dolu bir ailede büyümüşsünüz. bunu neden kendinize yapacaksınız ki?

BİRİNE EL KALDIRAN BİRİ NASIL İNSAN OLARAK İYİ OLABİLİR ALLLLAH AŞKINA KEŞKE GERÇEKTEN İYİ İNSAN TANISAYDINIZ. HAYIR SİZE ÜZÜLMEM DE DOĞACAK ÇOCUKLARINIZA ÜZÜLÜRÜM ONLARIN DA HAYATINI ZEHİR EDECEKSİNİZ. BELKİ SİZ DAYAK YEMEĞE RAZI GELEBİLİRSİNİZ AMA KİMSE SİZİN YÜZÜNÜZDEN ÖZ BABASINDAN DAYAK YEMEK ZORUNDA DEĞİL. BENCİLLİĞE BAK YA. BENİM ANNEM DE AYNI SIZIN GİBİ. ŞİMDİ BABAM BİZİM HAYATIMIZI ZEHİR EDİYOR ANNEM DE PİŞMAN AMA İLK BAŞLARDA AYNI SİZİN GİBİYMİŞ. YAZIK CİDDEN YAZIK

ay bi de şaka gibi sanki hiçbir sorun yokmuş gibi her şey normalmiş gibi sadece ailesinin yaptıklarını sorun olarak görüyosunuz cidden şaka gibi insanın inanası gelmiyor

Siz bu kafayla geri döner evlenirsiniz ya o ışığı gördüm ben gerçi görmeyende kalmadı zaten.

Burda 60 sayfa yorum yapılmış hala gelmiş diyorki iyi biriydi he ya he he mükemmel adam muhteşem sakın ola kaçırma

Hala iyi biri yaziyosun. Psikolog diye mahalle bakkalınamı gidiyosun amlamadımki

Aldatılıp, dayak ve hakaret yiyip sonrasında bir olay oluyor ve siz her şey çok güzeldi diyorsunuz. Bu olaylardan sonra sevgililik, nişan vs nasıl çok güzel olabiliyor. Sizin hayatınız düğüne 20 gün kala alt üst olmamış. Sizin kafanıza o gün dank etmiş.

Yok yok her şey çok güzelmiş dayak ve hakaretlerde mutlu evliliğin olmazsa olmazı. Yani kusursuz bir adam her şey mükemmel bu kızımızda bu muhteşem adamı ve ailesini kaçırmış. Böyle diyeceksin konu sahibine yoksa kabul etmiyor anladım ben ya dönüp evlenecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…