Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
YOK bacım yanlışın var;Sen düğüne 20 gün kala Sadaka vermişsin !!! Allah aşkına ya valla yakamı yırtarak okudum ne sevmesi bu hanzo sevilir mi!Bırak yoluna bak kardeşim.

Sallıyor diyenler yazın özelde. İnstadan ekliyim kim sallıyor görün. İnanmıyorsanız okumayın yorum yapmayın kimse size kendini kanıtlamaj zorunda değil

valla açıkçası ben salladığınızı "umut" ediyorum.
keşke sallıyor olsanız hatta
bu şekilde kendinize yazık ediyorsunuz çünkü.

Son mesajı okudum etkilendim açıkçası. İlk aylar dövüp sövmüş ezmiş ezdirmiş sonrasında da ailesine övmüş hep. İyi de biri. Bence barışın, kolay kolay erkek bulunmuyo kaçırmayın nacizane. Ben benim herif ağzıma sıctı ama erimdir dedim ayaklarına paspas oldum… Kadınsan çekersin şekerim…

Valla hiç kadın dayanışması, canım kardeşim falan çekemeyeceğim. Atlaya atlaya okudum sayfaları, tahammül edilmez yani. İnsana akıl vermişler kullansın diye. Milyon tane insan zamanını ayırmış sana neler neler söylemiş anlatmış, sen hala ne diyorsun.

Senin için hiç üzülmüyorum. Umarım o adamla evlenirsin.

Hahah işte böyle yorum yapılacak buraya. Birazdan konu sahibi yorumunu muhteşem yapacak diyeyim bacım

Sallıyor diyenler yazın özelde. İnstadan ekliyim kim sallıyor görün. İnanmıyorsanız okumayın yorum yapmayın kimse size kendini kanıtlamaj zorunda değil
Bunca seyleri yasayan insan. Psikolog destegi aldiktan sonra nasıl hala iyi biriydi, biz baskaydık cok seviyoduk diyebilir. Nasıl gercekleri gormez. Ayrica o kadar insan yorum yapti. Gercek sevgi bu degil, ask bu degil diye. Sen nasıl hala gercekleri goremiyosun, niye engelli degil niye hala yaziyo sana. Salliyor olmanı umut ediyorum

Hahah işte böyle yorum yapılacak buraya. Birazdan konu sahibi yorumunu muhteşem yapacak diyeyim bacım
Yorumların hepsini okudum. Kadının düşmanı yine kadın. Bütün evde kalmış evlenipte mutsuz olan kadınlar hırsını kızcağızdan çıkarmış. Sırf mutlu yuva kuramasın diye. Ben hem evde kalmayıp hem de çok mutlu olduğum için (kocam ayaklarını yıkadıktan sonra 10 dakika buraya bakmama izin veriyor sağ olsun) hemen konu sahibinin yuvasını kurtarmayı görev edindim. Hamdolsun.

Şaka yapıyorsun diye düşünüyordum umarımda öyle düşünmeye devam ederim. Umarım bu kocaya sahip değilsindir hepsi hayal ürünüdür

Baştan sağlam olmayan bi temel üzerine kurulmuş sizin için hayırlı olmuş bence böylesi

İnsan olarak iyi biri mi burdan insan gibi gelmedi bana. Siz daha iyi bilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…