Düğün Düğüne 6 gün kaldı ama....

baharidil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
5.093
0
:nazar: Merhaba Arkadaşlar,

Ben aranıza yeni katılıyorum...
20 eylül pazar günü düğünüm var...gelinliği 4 ay önce almıştım...1 ay önce bana olan gelinliğin içine bugün giremiyorum...1 ay içinde 1 kilo aldım sadece. şu an ne yapacağımı bilemiyorum...4 ay önce ölçülerime göre yapılmıştı ve şimdi çok sıkıyor...

düğüne 6 gün kaldııııı ben ne yapıcam... :KK43:

Regl öncesi dönemdemi giydin acaba şişkinlikoluyor insanda o zaman. Ama değilsede aldığın yer halledecektir canım mutlaka. Olmadı onlarda yardımcı olmazsa başka bir modaevi bile halleder onı canını sıkma.

Aldığın modaevi mutlaka halleder..
1 kiloda bu kadar sıkıntı olmaması lazım aslında..
Acaba daha fazla mı kilo aldın?

Ya da gelinliği alırken çok çok sıkı mı aldın ?
Dapdar yani?

Neyse 1 kiloluk bir sıkıntı bence hallolur..

halledersin canım ya kafanı bu kadar takma. normalde herkes stresten zayıflıyor ama sende kilo yapmış çok şaşırdım. inş. herşey gönlüne göre olur canım..

perşembe günü gelinliği götürecem bakalım...ne yapabilecekler :KK43:
düğün günü adet olacam..göğüslerim filan ağrıyor...ondan olabilir mi?
ayaktayken belli olmuyor..ama oturduğum zaman gelinlik patlayacak gibi duruyor...hiç uyku uyumadım...

dün gelinliğimi denedim...aynada kendime baktımm...ve ağladım. çok çirkin olucam diye.......

perşembe günü gelinliği götürecem bakalım...ne yapabilecekler :KK43:
düğün günü adet olacam..göğüslerim filan ağrıyor...ondan olabilir mi?
ayaktayken belli olmuyor..ama oturduğum zaman gelinlik patlayacak gibi duruyor...hiç uyku uyumadım...

dün gelinliğimi denedim...aynada kendime baktımm...ve ağladım. çok çirkin olucam diye.......

canım benim adet öncesi ödem oluyo ve şişiyosun onla alakalı olabilirhiç stres yapma uyumaya çalış gözlerin şişmesin gelinlik her genç kıza yakışır sakın çirkin olucam diye düşünme günün az kalmış benimde 23 gün sonra düğünüm var güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun gelinlikçiye götür hallederler canımkaydirigubbakcemile5

sağolun bana moral verdiğiniz için....
en korktuğum şey başıma geldi...ben kolayca kilo alıp veren bir insan değilim...ama olan oldu........artık bel kısmına bir kumaş mı eklerler orasını bilemem ama gelinliğin orijinallığı bozulacak bu kesin!

adet öncesi heryerimiz şişioki :KK70: zaten karnımız göğüslerimiz agrılar cabası
bu cok normal canım benm ben pantolonum etegim falan bile rahatszlık verio o dönemde
ama zaten düğünden 10 gun önce yediklerine uykuna falan cok dikkat etmelisin bu sadece kiloyla alakalı deil streste şişkinlik yapabilioo 1 haftada daha hafif seylerle beslenn bişi olmazz üzülmeee

adet öncesi döneminde oldugun içindir takma kafana ogüne kadar şişkinligin gecer bence kuzumunda dedigi gibi eglenmene bak ..:)

X