Düğünüm henüz olmadı, boşansammı?

Merak edip ilanlara baktım pek çok sıfır ev var. Hayrat tokide mesela 3+1 ev vardı gayet güzel. Sanırım o aynı mahalle istiyor ailesiyle. Ordan sorun cikiyor

Ben İzmitte yaşıyorum, eşim ise Rizeden. 3 ay sonra düğünümüz var, resmi nikahımız kıyıldı. Düğünümüze 3 ay kalmasına rağmen biz hala ev tutmadık. Beyefendi illaki kendi ilinde yaşamam istiyor(!) fakat yaşadığı ildeki evlerin hepsi kötü, ben bine aşkın kilometre ona gelmeyi kabul ediyorum fakat o şuan yaşadığı yere 10 dk uzakta olan biyerde yaşamayı kabul etmiyor. O gıcık kaynımın salaklıkları yüzünden. Abisi "sırf karın istiyo diye başka yerdemi kalıcaksın" diye şakaya vurması yüzünden. Evet tek sorunumuz bu.. bu söz için gidip en harabe evde yaşamak istiyor. Bense kabul etmiyorum ve ilerleyemiyoruz. Buyüzden boşanmak istiyorum. Hatta dilekçe bile yazdım fakat göndermedim henüz. Sizce fevrimi davranıyorum yoksa haklımıyımm? Siz olsanız ne yapardınız..
Siz il ve ilçeyimi karıştırdınız.Rizede gördüm ilan sitelerinde çok güzel evler var.Eşiniz ilçede siz rize merkezdemi yaşamak istiyorsunuz

Hemen boşayın bunu. Geleceğinizde mahkeme koridorlarında saç saça başbaşa boşanma görüyorum. Aile o vibe verdi çünkü.

Ben İzmitte yaşıyorum, eşim ise Rizeden. 3 ay sonra düğünümüz var, resmi nikahımız kıyıldı. Düğünümüze 3 ay kalmasına rağmen biz hala ev tutmadık. Beyefendi illaki kendi ilinde yaşamam istiyor(!) fakat yaşadığı ildeki evlerin hepsi kötü, ben bine aşkın kilometre ona gelmeyi kabul ediyorum fakat o şuan yaşadığı yere 10 dk uzakta olan biyerde yaşamayı kabul etmiyor. O gıcık kaynımın salaklıkları yüzünden. Abisi "sırf karın istiyo diye başka yerdemi kalıcaksın" diye şakaya vurması yüzünden. Evet tek sorunumuz bu.. bu söz için gidip en harabe evde yaşamak istiyor. Bense kabul etmiyorum ve ilerleyemiyoruz. Buyüzden boşanmak istiyorum. Hatta dilekçe bile yazdım fakat göndermedim henüz. Sizce fevrimi davranıyorum yoksa haklımıyımm? Siz olsanız ne yapardınız..
Düğünüme 1 hafta ayrıldım.Bende düğün gününden önce nikah yapmayın.Biz bir sene dolsun da anlaşmalı bosanalim diye bekledik.

Ben şunu anlamadım kafanıza göre yaşamak için şehir mi seçiyorsunuz?? İşiniz neredeyse, nerden ekmek kazanıyorsanız o şehirde oturmanız gerekmiyor mu?

Konu sahibi il ve ilceyi karistiriyor olabilir gibi geldi bana. 😃ilce diyecegine il diyor olabilir. Yasamak istedigi yer icin 10 dakika mesafede diyor cunku. Diger ile bitişik degilse evler zor oyle olmasi.

Konu sahibi doğru mu yaziyorsunuz? 😄
Sonunda insanların tepkisini anladım, evet bu hatalı yazmışım seri bi şekilde oldu. İl değil ilçe olucak..

Rizeye 10 dakika olan çok güzel il neresi 🤔 İl il deyip durmuşsunuz,il ve ilçe ayrımını biliyor musunuz ? Rize'nin neresinden ev gösterdi size eşiniz ?

Boyle basliklarda nuranka'yi mutlaka ariyorum, ortalama 3 ila 4 saat icinde basligi yakalayip, "bana da yapılmıştı, kacin" mesajini bırakıyor ve gidiyor.

Ve sasirtmadi 4-5mesaj ustumde yine var :) seviliyorsun Nuranka, bosanamadin mi henüz?

Ben İzmitte yaşıyorum, eşim ise Rizeden. 3 ay sonra düğünümüz var, resmi nikahımız kıyıldı. Düğünümüze 3 ay kalmasına rağmen biz hala ev tutmadık. Beyefendi illaki kendi ilçesinde yaşamam istiyor(!) fakat yaşadığı ildeki evlerin hepsi kötü, ben bine aşkın kilometre ona gelmeyi kabul ediyorum fakat o şuan yaşadığı yere 10 dk uzakta olan biyerde yaşamayı kabul etmiyor. O gıcık kaynımın salaklıkları yüzünden. Abisi "sırf karın istiyo diye başka yerdemi kalıcaksın" diye şakaya vurması yüzünden. Evet tek sorunumuz bu.. bu söz için gidip en harabe evde yaşamak istiyor. Bense kabul etmiyorum ve ilerleyemiyoruz. Buyüzden boşanmak istiyorum. Hatta dilekçe bile yazdım fakat göndermedim henüz. Sizce fevrimi davranıyorum yoksa haklımıyımm? Siz olsanız ne yapardınız..
İstemiyorsanız zorla o eve götüremez inanın mutsuz olursunuz
Karar sizin ama şimdiden ailesinin lafıyla böyle yapıyorsa işiniz zor

X