Dukan Birası ( yeşil çay- soda-limon mucizesi)

zeycan18

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
527
423
Arkadaşlar farklı mecralarda bu karışımın ödem attırdığı 15 günde 5 kilo verdirdiği söyleniyor. Aranızda uygulayan var mı ? Dün başladım ben yaklaşık 500 ml lik üç bardak bu karışımı, 1.5 litre de su içtim iftardan sahura kadar. Geceden yana 86.7 den 85.3 olmuşum. Devam etmeyi düşünüyorum. Yapanlar varsa daha önce onlarla motive olmak isterim
Screenshot_2020-04-28-07-42-41-151_com.android.chrome.jpg

Spora gittiğim dönemde içiyordum. Spor hocam tavsiye etti o dönem 6 kilo verip ideal kiloma ulaştım. Sporla desteklemenizi öneririm tek başına yeterli olduğunu düşünmüyorum.

Evdeyim şuan ve iki çocuğum var ve pek sporla aram iyi olmadığı için yapamıyorum pek. Günlük işler.. Ben dikkat ediyorum yediklerime. Bir günde yani yapmaya basladiktan tam 24 saat sonra 86.7 den 83.9 a düştüm. Ödem olarak attığımı düşünüyorum. 15 gun yapmaya devam edeceğim bakalım

Evdeyim şuan ve iki çocuğum var ve pek sporla aram iyi olmadığı için yapamıyorum pek. Günlük işler.. Ben dikkat ediyorum yediklerime. Bir günde yani yapmaya basladiktan tam 24 saat sonra 86.7 den 83.9 a düştüm. Ödem olarak attığımı düşünüyorum. 15 gun yapmaya devam edeceğim bakalım
Denediniz mi?

Arkadaşlar farklı mecralarda bu karışımın ödem attırdığı 15 günde 5 kilo verdirdiği söyleniyor. Aranızda uygulayan var mı ? Dün başladım ben yaklaşık 500 ml lik üç bardak bu karışımı, 1.5 litre de su içtim iftardan sahura kadar. Geceden yana 86.7 den 85.3 olmuşum. Devam etmeyi düşünüyorum. Yapanlar varsa daha önce onlarla motive olmak isterimEki Görüntüle 2626532
ben kullandim

Ramazanda oruç tuttuğum için deneyemedim. Çünkü iftardan sonra en gec 9 buçukta sizip kaliyordum. Tekrar baslayacam temmuzda düğünümüz var acil 12 kilo vermem lazim

Ben 7 ayda nerdeyse 20 kilo aldim tekrar baslicam haftada 3 ila 5 kilo verdiriyo bunun yanında bol sıvı ve egzersiz aktiviteyle beraber yapılırsa deneyin çabuk görürsün sonucunu ben bugün çok şey aldım karışım yapıp denicem

ben bir ara denemiştim ama bıraktım sonradan ödem attırıyor hatta konunuzu görünce tekrar başlamayı düşündüm :)

X