Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yasemincim hadi inşallah çooo güsel geçsin sınavın...dukan kızları ne kilolar verdi bi sınavımı veremicek..hadi bakalım güsel haberlerle gel canımm:KK70:

hiç duymadım canım ben bu bahsedileni..b bakmak lazım netten neyin nesiymiş..

canım yasak bişey paylaşmışım bilmiyordum çünkü ilaç değil sonuçta bi içecek simlanın bloğunda yazıyor ordan bakabilirsiniz bugün ben carrefourdan aldım

ayyy bende internette görmüştüm o içecekleri de çok merak ediyordum nasıl bişey olduğunu beğendin mi peki hangi çeşidinden aldın

size doyulmaz kızlar ama ben kaçiim artık.hepinize iyi geceler:KK71:

iyi geceler berkimminem:) yarına görşrz cnm byby:79:
yok cnm buğday kpeği ve yulaf kepeğiyle yaptım yağlı kağıda koymadım dolayısıyla kalkmadı oda tepsiden tüpte kızdırmıştım tepsiyi halbuki ama kalkmadı nedense:KK9: biliorum cnm şimdi bakıorum o sitedeki tariflere yurtdışında pek light bişi bulamıorum ben peynirlerde felan yogurt buldum gecen oda 0.1 yağlı onu aldım napıyım birde pek becerekli deilim yemek konusunda uzmanlaşmam lazım:KK17:

anladım tatlım...yakında bende ne cevherler varmış dersin...dukan sayesinde hepimiz mastırım kadar olmada:))bişiler yapıyoruz:21:yoklukta daha çok şeyler icat oluyo..senin bahsettiğin peyniri bilmiyorum yurdumun köy peyniri ve ezinesinden başka peynir tanımadığımdan:)) ama sen markete git en azından besin değerlerine bak %10 yağa kadar alabilirsin gönül rahatlığıyla...farketmez krem karı süzme herneyse hepsi olur cnm..illa light arama yani:)

yahu demeyin şölee irmik gibi irmik gibi şimdi kalkıp irmik helvası yapıcam haaaaa ama limonlu krubişi denemem lazım hahahayy lale devri dime bana maymun iştahlı sapık

zeynep hanım lütfen şeytana uymayalım...3 kilo gitmiş hazır ne o öle helva falan cık cık cık duymamış olalım:KK20::KK20: aslında ne güsel olurdu dimi kızzzz şöle fıstıklı falan:KK60::KK60:
eyvahlar olsun..saksmavisi mayoya devam o zaman bikinisini göremem ben :KK58: tüh heveslenmiştim seneye yaza:KK60:

:KK60::KK60: olsun tatlımm içimize daha cırt bi renk uzun tayt falan giyeriz bide mayonun ağ kızmı nerdeyse koltukaltına kadar çıkmalı biliyosun o modeller öyleydi oyuk oy:122::122:uk

yasemincim hadi inşallah çooo güsel geçsin sınavın...dukan kızları ne kilolar verdi bi sınavımı veremicek..hadi bakalım güsel haberlerle gel canımm:KK70:

hiç duymadım canım ben bu bahsedileni..b bakmak lazım netten neyin nesiymiş..

canım yasak bişey paylaşmışım bilmiyordum çünkü ilaç değil sonuçta bi içecek simlanın bloğunda yazıyor ordan bakabilirsiniz bugün ben carrefourdan aldım

ayyy bende internette görmüştüm o içecekleri de çok merak ediyordum nasıl bişey olduğunu beğendin mi peki hangi çeşidinden aldın

ders çalışmaya sizlerle ara verip kafamı dağıtmak gerçekten çok keyifliydi kopamıyorum da aslında ama 5 saat sonra uyanacağım ve biraz soru çözeceğim dolayısıyla yatmam gerek :KK43: hepinize iyi geceler canlarım irmik helvalı rüyalar :KK1:

Canlarım ben kaçıyorum, gözlerim çok acıdı bide çok yazdım ya bu akşam içimden de konuşuyorum galiba onları çenem ağrıdı:KK60::KK60: zaten düğün yorgunuyum yatıp uyuyayım ben en iyisi hepinize ii gecelerrrrr...:KK54:

ay sayfalar çok akıyo valla takip edemiyorum ..canımcımmm iyi geceler tatlı mavişim benim...hadi bizi ihmal etme artık lütfen hep gel hep gell:KK58::KK58:

kızlar ben burdaki bir markette buğday kepeğinin kalını gördüm netten resminide buldum acaba bu kısır için uygun olurmu:26: $Bastoncini_di_crusca_di_grano_Probios_hr.jpg

nescafe green sanırım melodim kapağı şişesi yeşilmiş

iyi geceler herkese öpüldünüz...

ders çalışmaya sizlerle ara verip kafamı dağıtmak gerçekten çok keyifliydi kopamıyorum da aslında ama 5 saat sonra uyanacağım ve biraz soru çözeceğim dolayısıyla yatmam gerek :KK43: hepinize iyi geceler canlarım irmik helvalı rüyalar :KK1:

canımmm sanada iyi geceler yasemincim...hadi allah zihin açıklığı versin cnm..dualarımız seninlee:KK58:

iyi geceler berkimminem:) yarına görşrz cnm byby:79:

anladım tatlım...yakında bende ne cevherler varmış dersin...dukan sayesinde hepimiz mastırım kadar olmada:))bişiler yapıyoruz:21:yoklukta daha çok şeyler icat oluyo..senin bahsettiğin peyniri bilmiyorum yurdumun köy peyniri ve ezinesinden başka peynir tanımadığımdan:)) ama sen markete git en azından besin değerlerine bak %10 yağa kadar alabilirsin gönül rahatlığıyla...farketmez krem karı süzme herneyse hepsi olur cnm..illa light arama yani:)

zeynep hanım lütfen şeytana uymayalım...3 kilo gitmiş hazır ne o öle helva falan cık cık cık duymamış olalım:KK20::KK20: aslında ne güsel olurdu dimi kızzzz şöle fıstıklı falan:KK60::KK60:

:KK60::KK60: olsun tatlımm içimize daha cırt bi renk uzun tayt falan giyeriz bide mayonun ağ kızmı nerdeyse koltukaltına kadar çıkmalı biliyosun o modeller öyleydi oyuk oy:122::122:uk

nladım canım çok saol desteğin için:KK16:

peki bu kahvenin adı ne acaba zeynepcim

nescafe green blend canım...kapağı ve önündeki resimler yeşil..kahve reyonunda duruyo zaten..ama her markette sanırım yok sen denk gelirsen dene bakalım ben beğendim...
kızlar ben burdaki bir markette buğday kepeğinin kalını gördüm netten resminide buldum acaba bu kısır için uygun olurmu:26:Eki Görüntüle 254525

amanın bunu biz hiç görmedik canım...erişte gibi bişi bu ne şanslısın..italyada kimbilir daha neler vardır..allah bilir spagettisi bilem bulunur:KK52:
nescafe green sanırım melodim kapağı şişesi yeşilmiş

iyi geceler herkese öpüldünüz...

sanada iyi geceler fundacım...sabaha eksilerle kalk inş.cnm:79::79::79:

amanın bunu biz hiç görmedik canım...erişte gibi bişi bu ne şanslısın..italyada kimbilir daha neler vardır..allah bilir spagettisi bilem bulunur:KK52:

şanslı olduğumu bilmiodum cnm aksine bişi bulamadığımı sanıodum aslında diyete yeni başladığım için bütün marketlere bakamadım fırsat olursa bakıcam inş hepsine ve diyetime saygılı olucam kaçamak yapıcam:KK37:

şanslı olduğumu bilmiodum cnm aksine bişi bulamadığımı sanıodum aslında diyete yeni başladığım için bütün marketlere bakamadım fırsat olursa bakıcam inş hepsine ve diyetime saygılı olucam kaçamak yapıcam:KK37:

hadi bakalım bu kararlılıkla bu defa başaracaksın cnm...ayrıca o son cümlende KAÇAMAK YAPMICAM demek istedin elin sürçtü dimi:)) sana güveniyoruz bak ilk kes bozdun die berrincim oklavasını göstermesi ama valla ikinciyi affetmeyiz :)

hadi bakalım bu kararlılıkla bu defa başaracaksın cnm...ayrıca o son cümlende KAÇAMAK YAPMICAM demek istedin elin sürçtü dimi:)) sana güveniyoruz bak ilk kes bozdun die berrincim oklavasını göstermesi ama valla ikinciyi affetmeyiz :)

tmm cnm kararlıyım inş allahın izniyle bozmucam başarmak için dişimi sıkmam lazım demi sabretmek lazım ve ben başarıcam bunu sizlerin sayesinde şimdi kızlar benim kaçmam lazım herkese ii gecelerrrr :KK16::KK16::KK16:

tmm cnm kararlıyım inş allahın izniyle bozmucam başarmak için dişimi sıkmam lazım demi sabretmek lazım ve ben başarıcam bunu sizlerin sayesinde şimdi kızlar benim kaçmam lazım herkese ii gecelerrrr :KK16::KK16::KK16:

ok anlaştık...iyi geceler cnm...bende kaçıyorum canlar hepinize iyi geceler...yarına görüşmek üzere:79::79:

nescafe green blend canım...kapağı ve önündeki resimler yeşil..kahve reyonunda duruyo zaten..ama her markette sanırım yok sen denk gelirsen dene bakalım ben beğendim...

tamam canım teşekkürler carrefour ve migrosta gördüm yeşil yeşil kapalı ama o olduğunu bilmiyordum hiç üzerinide okumadım değişik bişey sandım heralde yarın bakıcam teşekkürler

X