Dukan Diyeti Hakkında Bilgi

Dukan Diyeti Kullananlar İçin Anket?

• Kullandım

OY: 1 50,0%
  • Kullanmadım

OY: 1 50,0%

• Ankete Katılan
    2

senemos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
3
0
33
Arkadaşlar Dukan diyeti diye bir şey okudum. Ara ara karşıma çıkıyordu. Birçok ünle de bu diyeti kullanıyormuş. burada yer alan içerikte dukan diye listesi ve testinden bahsedilmiş. bildiğin sağlık kurumları tarafından verilmiş bir test sitesi varmış vs vs... daha önce karşılaşan ya da bu dukan diyetini uygulayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Dukan diyeti diye bir şey okudum. Ara ara karşıma çıkıyordu. Birçok ünle de bu diyeti kullanıyormuş. burada yer alan içerikte dukan diye listesi ve testinden bahsedilmiş. bildiğin sağlık kurumları tarafından verilmiş bir test sitesi varmış vs vs... daha önce karşılaşan ya da bu dukan diyetini uygulayan var mı?
Canım ben şu anda dukan diyeti yapıyorum.
Daha yeni başladım sayılır Pazartesi tartıldım. -7.200 kg vermişim toplamda. :nazar: Kesinlikle dukanı tavsiye ediyorum. Hatta bir facebook grubumuz da var. ''Dukan'ın Mucize Kadınları'' diye. Aktif bir facebook grubu, kapalı grup ve sadece bayanlar var. Oradaki hanımlarla da mesajlaşıyoruz. Öncesi sonrası resimlerini atıyor herkes. Gruptaki üyeler 50-60 kilo vermiş :rolleyes:Eğer desteğe ihtiyacın olursa çekinmeden bana yazabilirsin. :KK200:

X