dukan diyetinden sonra kiloları geri aldım ne yapsam veremiyorum...

sadhna

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2016
7
7
27
Moralim cok bozuk kizlar dukan diyetini 3 yil once yaptim ama diyeti birakinca verdigim 20 kg yi geri aldim... O kadar mutsuzum ki.. Ne yapsam bilmiyorum artik nasil kilo verilir o da bilmiyorum ne olur bana bir akil verin....

konu sahibi

okuyun...okuyun...okuyun...
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
4.563
21.596
kilo vermek önemli değil verilen kiloyu korumak önemli demişti benim diyetisyenim

koruma programı uygulamadın mı veya dikkat etmeden yedin içtin sanırım

Bitter sever

Çikolataaa,kahveeee<3
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
2.804
13.031
Bende 85 ten 50 ye düştüm 1 buçuk yıl oldu sadece 3 kilo aldım sporu bırktım ama yemek düzenim ne diyet şeklinde ne de bola döke yiyorum orta o 3 kilo bana dert oldu 2 aydır vermem lazm yoksa eklenerek artıyor

izguben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
6.145
6.863
Dukandan sonra böyle kilo alan çok var bende hiç bulaşmam böyle tek tip beslenmeli diyetlere , herşeyden az ve öz yiyerek ve spor yaparak verilmeyecek kilo yok , dışarda spor yapamıyorsan eve eliptik bisiklet almanı öneririm inan 3 ayda toparlasın günde 1 saat sporla.

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Haziran 2011
21.209
40.742
Birseyi anlayamiyorum, eski aliskanliklariniz size kilo aldirmis, dukan diyetiyle farkli bir aliskanlik edinmissiniz ve kilo vermissiniz. Eski aliskanliga geri donunce kilo almak kadar normal bir sey yok ki. Diyet denen sey omur boyu olmasi herekmiyor mu?

Bitter sever

Çikolataaa,kahveeee<3
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
2.804
13.031
Birseyi anlayamiyorum, eski aliskanliklariniz size kilo aldirmis, dukan diyetiyle farkli bir aliskanlik edinmissiniz ve kilo vermissiniz. Eski aliskanliga geri donunce kilo almak kadar normal bir sey yok ki. Diyet denen sey omur boyu olmasi herekmiyor mu?
Aslında diyet yerine sağlıklı bi yemek alışknlığı edinmek lazım yksa hep geri alınıyor

Gaffola

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2016
494
1.389
Diyet yapmayın.

Yeme alışkanlığınızı değiştirin, sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenin.
Az yemek size kilo kaybettirir ama kaslarını eriterek.
Metabolizmayı canlı tutabilmek için günde en az 5- 6 öğün besin tüketmelisiniz.
Çok zor değil; hemen hemen herkesin bildiği şeyler:
3 ana- 3 ara öğün
Günde en az 2 litre su
Düzenli spor

yoladevam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
2.167
5.400
Diyet yapıkmamalı,yeme alışkanlığı değiştirilip bunu hayat tarzı haline getirmeniz gerekiyordu.kiloları geri almanız tabiki çok normal.diyet mantığından çıkamamışsınız