Dün kızlık zarı dikimi yaptırdım

Zengin koca bulmazsan hatrım kalır, aylardır kendini paraladın, şu zahmeti bi tane çulsuz kekonun piskopat anasının mutfağını ciflemek için çektiysen ziyan olur bu emekler be. Acırım.
Of Allah aşkına şahsi fikrini soran oldu mu? Sanane yani sana mı kaldı ister yaptırırım ister yaptırma sanane yani

Selam süreçten bahseder misin kime yaptırdın nasıldı tuttu mu
Arkadaşlar dün kızlık zarı dikimi işlemi yaptırdım ilk gün batma hissi vardı kanama biraz oldu , bugün büyük tuvaletimi yaptıktan sonra kan aktığını gördüm acaba dikişler mi açıldı nolur cevap verin çok korkuyorum 🥺

Arkadaşlar dün kızlık zarı dikimi işlemi yaptırdım ilk gün batma hissi vardı kanama biraz oldu , bugün büyük tuvaletimi yaptıktan sonra kan aktığını gördüm acaba dikişler mi açıldı nolur cevap verin çok korkuyorum 🥺
Bende dün yaptırdım canım kanama illaki olacak ben hastanedeyken oldu doktoruma gösterdim kanama öyle olmaz bu sızıntı normal dedi dikişler açıldığında ki kanama bildiğimiz adet kanaması şeklinde oluyor büyük tuvaletini yaparken elinle destek ver mutlaka sen kime yaptırdın nasıl geçti

Merhaba aynı sorunu ben de yaşadım bugün 3. Günüm dikişlerin tutmuş mu öğrenebildin öi

Hayırlı olsun. 🤦🏻‍♀️

1. Sevgilim beni terk edip başkasıyla evlendi , 2. Sevgilimde boşanmış biri olduğu için sorun etmez sandim ama hep yüzüme vurdu hatta beni defalarca uyardı düzgün bir evliliğin olmasını istiyorsan diktir dedi boşanmış bir erkek bile bunu diyorsa diktirmeden bir yuva kurmam imkansız bende böyle olmasını istemezdim ama kullanilmaktan yoruldum gerçekten anlayın beni🙏 görücü usulü evlenicem gönül işleri gerçekten yordu beni ,😔buna mecburum

Ne kadar keko bir erkek bu ögghhh.... Soğuyorum yeminle bu ülkeden cidden herşeyi hak ediyor bu pislikler. Dürüst olmayın boşver hepsi hakediyor enayi olmayı.😪. tiksindim... ama bilin ki size hep barzolar denk gelmiş bunun nedenini araştırın birde. 😵‍💫😀

X