Dünden verim alabilen oldu mu allah aşkına

Bu arada bana da geçen pazartesi çok bastı spor salonunda birden içime basıverdi yani, kafama artık bunalım mı desem buhran mı desme geldi üşüştü. Bana da oldu yani retro mudur nedir beni de vurdu arkadaş bu arada burcum Balık bana toptan koydu bu gezegenler :halay:

Kalktım önce moralsiz hevessiz tabi adet gerginliği var üstümde, çocukların ödevi kahvaltı bulaşıkları derken, akşamüstü kalktım miss gibi kuruyla pilav yaptım hızımı alamadım sütlaçta ekledim menüye oturup afiyetle yedik..
Akşam olunca eşime , biraz ailesine sardım allahtan cevap vermedi de içimi rahatlatıp sustum...
Yani demem o ki ; retro içimden geçmedi, teğet geçti ... Dolunayda olur böyle şeyler ... 10 gün sürecek diyorlar sinirlerimize hakim olalım lütfen .

Dün gayet normal geçti ya bitki bakımı yaptım üstüne sevdiğim diziden bir bölüm izledim. Gerçi izlediğim dizide sevdiğim bir karakter olan Prenses Margaret öldü ama olsun😂😂 Sonra da cilt bakımı yapıp uyudum. Genelde nadir rüya görürüm, onları da hatırlamam😂🤷🏻‍♀️ Böyle durumlara çok anlam yüklememek gerek.

X