Vücut Kremleri Duştan çıktıktan sonra misler gibi koktuğunuz veya cildinizi yumuşacık yapan ürünler

Vücut kremleri, losyonlar
Eyup sabri tuncerin dogal macadamia yagli el ve vucut losyonu.. gratisten aldim ben 6bucuk lira gibi bi fiyati var, cam sisede, sivi sabun gibi bi sisesi var. Dustan sonra mutlaka suruyorum ve o kadar harika kokuyor ki anlatamam. Surekli kendimi koklamaktan bi hal oluyorm. Buram buram misss gbi kokuyor zaten. Ellerimi her yikadigimda ellerime tekrar suruyorum. Kokusu gun boyu kaliyor ve agir bi koku da degil. Nasil tarif etsem bilemiyorum ama gratiste rastgele gordm kokusuna bakayim dedim ve daha o an bayildm zaten simdi asla vazgecilmezim hatta her ihtimale karsi stok yapmayi bile dusunuyorum o derece :KK70:

victoria secret kremleri efsane kokar favorimdir kendileri :)) şampanya ve çilekli olan favorim:)) gerçi hepsi birbirinden ayrı güzel kokuyo...

Aradığınız kremde ilk kriteriniz kalıcı kokuysa, bath & body works ürünlerini tercih edin derim. kıyafete, yatağa geçiyor kremlerin kokusu.. cildi nemlendirmesi de gayet güzel.
zaten daha çok koku üzerine ürünler sattığı için, aklınıza gelen her türlü aromadan krem, vücut losyonu, duş jeli ve spreyi var. misler gibi kokutuyor, tavsiye ederim.

Bu ürünü nereden bulabilirim internet dışında? Birde ben vücut losyonunu kullanmak istiyorum ama hala emin değilim.

Bebe yağı, duşta vücut kremi,güllü vücut losyonu favorilerimdendir :KK49:

Bebe yağının önerdiğiniz bir markası var mı ? Bunu da denemek istiyorum kokusu güzel midir?

yeni kullanmaya başladım bebak rose el ve vücut kremi..
böyle bir yumuşaklık olmamıştı tenımde..
o kadar güzel ki saatlerce pembe gül kokma keyfi =)

body shop,yves rocher,victoria secret, bath and body works hepsinin ürünlerni kullandım. Cok memnunum kokularıda cok güzel oluyor tavsiye ederim :)

Kesinlikle ve kesinlikle aloe vera body balm öneririm mükemmel bişey. A ve e vitamini içermediği içinde kıllar daha geç çıkıyor ben bayılıyorum kendilerine LR ın ürunüdür

Ersağ duş jeli leylak kullanıyorum. Evimin içine bile yayılıyor kokusu... :KK68:

kızlar bende nıvea dusta krem kullanıyorum ve cok memnunum hem mıs gıbı kokuyor hemde cıldımı nemlendırıyor

Naturalite lavantalı losyon (ilk lavanta kokusu sonrasında çikolata gibi oluyor)
Passion Fruit sprey (meyve kokuları tatlı baya bi fıs bile yoğun koku veriyor çok güzel)

Eklentiler

• downloadfile-2.jpeg
    downloadfile-2.jpeg
    24,9 KB · Görüntüleme: 76
  • images-5.jpeg
    images-5.jpeg
    4,9 KB · Görüntüleme: 61
X