Menopoz Düşük amh değeri erken menepoz

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Amh değeri nasıl yükseltilir

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4
  • This poll will close: .

gulum-1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
5
0
28
28 yaşındayım bekarım amh değerim 0. 09 çıktı doktor menepoza girmişsin çocuğun olmaz dedi baya kötüyüm rezwrvı düşük olup bsylerle düzelten var mı ne ıyı gelır ne yapabılırım onu yükseltme ıhtımalım vardı lütfen bilgısı olan varsa yazsın bıde kırışıklık ve kemik erimesı olmasın dıye ilaç yazdı kullanmalımıyım?

Merhaba bana da kesinlikle tüp bebek yapmalısın demişlerdi amh değerim 0,55ti doğal yollardan hamile kaldım . Bu sitede 0,01 ile bile hamile kalan bir çok insan var

28 yaşındayım bekarım amh değerim 0. 09 çıktı doktor menepoza girmişsin çocuğun olmaz dedi baya kötüyüm rezwrvı düşük olup bsylerle düzelten var mı ne ıyı gelır ne yapabılırım onu yükseltme ıhtımalım vardı lütfen bilgısı olan varsa yazsın bıde kırışıklık ve kemik erimesı olmasın dıye ilaç yazdı kullanmalımıyım?
Canım öncelikle sakın ol, olmaz diye bişe yok önemli olan kaliteli yumurta ve senin yaşın daha genç. Bence yumurta dondurma işlemi yap ayrıca tıp çok ilerde artık inşallah bir çözümü olur merak etme

Canım öncelikle sakın ol, olmaz diye bişe yok önemli olan kaliteli yumurta ve senin yaşın daha genç. Bence yumurta dondurma işlemi yap ayrıca tıp çok ilerde artık inşallah bir çözümü olur merak etme
Sordum onuda olmaz dedi boşuna yapmış olursun dedi

X