Düşük amh tek yumurta ile hamile kalan varmı

nazlizx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
5
3
24
Kızlar merhaba ben 26 yaşındayım ve ne yazık ki bana erken menopoz teşhisi konuldu amh 0.01 fsh 58 ve ben tüp bebeğe başladım bahçecide ilk denememde yumurta toplanamadı bir tane vardı oda boş çıktı ikinci de ise hoca bir yumurta var dedi ama bu sefer de östörojen hormonum çok düşmüş ve hoca bu değerlerle başlayamayız dedi bu ayı atlıyoruz dedi ilaç varde 21 gün kullan dedi benim gibi olup hamile kalan varmı ve östorojen hormonu nasıl artırılır

Merhaba benim de amh 0.01 lösemi hastaligi atlattim ve erken menepoza girdim acibadem Maslak hastanesine gittim orda prp ve kok hucre uygulandi sonrasinda iki tane folikul goruldu ama Malesef buyumedi ignelerle tedavim iptal oldu adet doneminde tekrar gidecektim doktor takip fiyatini o kadar arttirmislar ki Malesef Beni takip Eden doktora gidemedim simdi ne yapacagimi bilmiyorum baska hastane arastiriyorum yardimci olur musunuz
su anda nasılsınız losemi hastalıgınız ne durumda ve nerde tedavi alıyorsunuz. bende de aynı suphe mevcut.

Çok geçmiş olsun hamdolsun iyiyim özel tüp bebek merkezine gidiyorum İstanbul da siz de ne mevcut anlamadım
bende kollarımda ve bacaklarımda yaz aylarından beri morluklar ollusuyor sonra geciyorlar. bu yuzden hematolojiden detaylı tetkikler yapıldı ve kemik iligi biyopsisi ben istedim o da yapıldı bunların sonucları iyi geldi. ama benim icim hala huzurlu degil kendimi iyi hissedemiyorum.

Merhaba benim de amh 0.01 lösemi hastaligi atlattim ve erken menepoza girdim acibadem Maslak hastanesine gittim orda prp ve kok hucre uygulandi sonrasinda iki tane folikul goruldu ama Malesef buyumedi ignelerle tedavim iptal oldu adet doneminde tekrar gidecektim doktor takip fiyatini o kadar arttirmislar ki Malesef Beni takip Eden doktora gidemedim simdi ne yapacagimi bilmiyorum baska hastane arastiriyorum yardimci olur musunuz
Merhaba hazal ilik nakli oldunmu bende lösemi hastalığı atlattım

hayır amh yükselir benim yükseldi yürüş süt brokoli yiyerek yumurtam var ama benim işler biraz karıştı benden 3 tane yumurta toplama işlemi yapıldı ama doktor yumurtalar olumsuz dedi laboratuvar da hiç yumurta görülmemiş diyor kafam karıştı toplandı mi toplanmadı belli değil şüpheli
Hayır amh yükselmez,yıllar içerisinde azalma eğilimi gösterir ve sonunda biter.değerlerdeki ufak farklılıklar laboratuvar dan kaynaklıdır. Önemli olan yumurtanın kalitesidir.

Kızlar merhaba ben 26 yaşındayım ve ne yazık ki bana erken menopoz teşhisi konuldu amh 0.01 fsh 58 ve ben tüp bebeğe başladım bahçecide ilk denememde yumurta toplanamadı bir tane vardı oda boş çıktı ikinci de ise hoca bir yumurta var dedi ama bu sefer de östörojen hormonum çok düşmüş ve hoca bu değerlerle başlayamayız dedi bu ayı atlıyoruz dedi ilaç varde 21 gün kullan dedi benim gibi olup hamile kalan varmı ve östorojen hormonu nasıl artırılır
Merhaba bende amh 004 ben menopoz belirtileri yaşıyorum sıcak basması gibi yaşım 31. Sonuç aldın mı tedavilerden ve sende böyle belirtiler var mıydı

Merhaba bende amh 004 ben menopoz belirtileri yaşıyorum sıcak basması gibi yaşım 31. Sonuç aldın mı tedavilerden ve sende böyle belirtiler var mıydı
Merhaba fsh iniz kaç acaba ?
Ben 32 yaşındayım yeni girdim. Amh 0,03 çıktı
Tüp bebek için doktora gittim bi ksc hafta evvel bana normal yolla %1-2 şansım var tüp bebekle de oranın düşük dedi. Sağ da 2 solda 2 ama 1 tanesi kist olmak üzere olan 4 yumurta görünüyor. Yumurtaların çok düzensiz 3 ay kontrol edeceğim dedi ne anlamda dedi onu da bilmiyorum. Siz hangi doktora gidiyorsunuz acaba ?
Bu arada benim fsh 34 ten yaptığım yanlış uygulamalar yüzünden önce 50 sonra 74 e yükseldi ama sıcak basmam hiç yok hatta üşüyorum bile bunun sebebi sanırım östrojen. Sizin estradiol değeriniz kaç? Benim estradiol değerim guzel olduğu için (49) sıcak basmam olmuyor ve henüz menapoz tanısı koymadılar fsh ne kadar yüksek olsada. Ama rezervim cok çok düşük 1 sene 3 ay oldu gebe kalamadım

Merhaba benim fsh 74 e yükseldi yaptığım yanlış kullanımlar sonucu macun vs gibi. Normalde 34 tu çok kısa sürede yükseldi.
Amh 0,03 ama benim östorejen değerim guzel olduğu için sıcak basması vs hiç yaşamıyorum sadece adetim fsh yüzünden sıkıntıya girdi bi kaç aydır. Bahçeci ankarada mi tedavi oldunuz acaba ? Östrojen değeri bi arkadasimin çok düşüktü arı sütü vs kullandı onunla yükseldi ama ben bu tarz şeylerin herkese iyi geleceğini düşünmüyorum benim fsh bunlar yüzünden yükseldi size sağlıklı beslenmeyi önerebilirim bir diyetisyenden muhakkak 2-3 aylık destek alın. Bende şu an bir diyetisyenle yumurta kalitesini artırıcı bi programa girdim tamamiyle uyamıyorum ama en azından çabalıyorum. Tüp bebek doktorum da akdeniz usulü beslen demişti

Merhaba fsh iniz kaç acaba ?
Ben 32 yaşındayım yeni girdim. Amh 0,03 çıktı
Tüp bebek için doktora gittim bi ksc hafta evvel bana normal yolla %1-2 şansım var tüp bebekle de oranın düşük dedi. Sağ da 2 solda 2 ama 1 tanesi kist olmak üzere olan 4 yumurta görünüyor. Yumurtaların çok düzensiz 3 ay kontrol edeceğim dedi ne anlamda dedi onu da bilmiyorum. Siz hangi doktora gidiyorsunuz acaba ?
Bu arada benim fsh 34 ten yaptığım yanlış uygulamalar yüzünden önce 50 sonra 74 e yükseldi ama sıcak basmam hiç yok hatta üşüyorum bile bunun sebebi sanırım östrojen. Sizin estradiol değeriniz kaç? Benim estradiol değerim guzel olduğu için (49) sıcak basmam olmuyor ve henüz menapoz tanısı koymadılar fsh ne kadar yüksek olsada. Ama rezervim cok çok düşük 1 sene 3 ay oldu gebe kalamadım
Fsh geçen sene 35 çıkmıstı estradiol yeni yaptırdım o da17 çıktı. Şimdi Cem Çelik’e başladım çok zor işimiz dedi sadece bir yumurta görünüyor o da kistin olduğu tarafta. Planınız nedir tedavi oluyor musunuz

Fsh geçen sene 35 çıkmıstı estradiol yeni yaptırdım o da17 çıktı. Şimdi Cem Çelik’e başladım çok zor işimiz dedi sadece bir yumurta görünüyor o da kistin olduğu tarafta. Planınız nedir tedavi oluyor musunuz
Inşallah basarili olur Cem hocaya bende gitmeyi çok istedim ama eşim burda doktor varken oraya gitmek mantıklı değil dedi zod olacağını söyledi gidemedik. Burda gittiigim doktor rezerv konusunda basarili bi doktor diye gittim ama memnun kalmadım açıkçası muhtemelen kendisine başlamadan başka doktora gideceğim. Daha doğrusu benim 3 ay yumurtam kontrol edilecekmis çok düzensiz dedi toplam 4 tane yumurta görünüyor 1 i kist olmak üzere demişti. Bana normal yolla %1-2 gebe kalabilirsin dedi tüp bebekle de oran düşük dedi ama ne fiyat konuştuk ne başka bişey. Elimde sihirli değnek yok ki hemen tüp bebek yapayım 3 ay yumurtalarıni kontrol edicem çok düzensiz dedi.
Nasıl olcak bende bilmiyorum fsh 74 tü benim en son yaptığım yanlış uygulamar yüzünden o kadar yükseldi doğum kontrol hapı verdi ama onu kist icin mi yoksa fsh düşsün diye mi verdi hiç bilmiyorum ilgi alakadan çok memnun kalmadım ben. Ankarada çok ünlü bi doktor olmasına rağmen hiç hoşuma gitmedi malesef biz muayene ve ön görüşme diye gittik muayenesi 3 dk görüşmesi 5 dk sürdü sürmedi. Ne fiyat alabildim ne süreç hakkında bilgi. Hiç bir bilgi alamadım

izmir de yaptırdım düzenli sağlıklı beslenme ile ilgili biraz galiba sol kötü benim yumurtalar sağ da yumurta rezervi düşük alınan yumurta istediğimiz kıvam da değil dedi ama bize hiç alınan yumurtaları hiç göstermedi öyle gösterilir mi onu da bilmiyorum imha edildi dedi doktor yalan doğru bilemem
bazen boş olabiliyor bazen olgun olmaya biliyor bazen de çatlamış olabiliyor. bunlardan hangisi onu öğrenin. yumurtayı zaten göstermiyorlar ama sanırım takip edilecek bir yumurta yok ortada.

X