Düşük Belirtileri Lütfen Yardım

CananZeynep

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2023
4
1
34
Arkadaşlar Merhaba, bir konuda bilgisi oln arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Ayın 4 ünde aşılama yaptırdım adetim gecikince de 2 şer gün ara ile BETA yaptırdım 143-331-462 çıkmıştı son olarak dün 261 e düştü doktor düşük yapıyorsun dedi ama ne sancım ne bir damla kanamam yok, buradaki yazıları okudum kanama sancı oluyor yazıyor kafam karıştı lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar Merhaba, bir konuda bilgisi oln arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Ayın 4 ünde aşılama yaptırdım adetim gecikince de 2 şer gün ara ile BETA yaptırdım 143-331-462 çıkmıştı son olarak dün 261 e düştü doktor düşük yapıyorsun dedi ama ne sancım ne bir damla kanamam yok, buradaki yazıları okudum kanama sancı oluyor yazıyor kafam karıştı lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir

Arkadaşlar Merhaba, bir konuda bilgisi oln arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Ayın 4 ünde aşılama yaptırdım adetim gecikince de 2 şer gün ara ile BETA yaptırdım 143-331-462 çıkmıştı son olarak dün 261 e düştü doktor düşük yapıyorsun dedi ama ne sancım ne bir damla kanamam yok, buradaki yazıları okudum kanama sancı oluyor yazıyor kafam karıştı lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Merabalar sancı olmayabilir veya çok çok az olabilir ama lekelenme kesin olur diye düşünüyorum yaa geçmiş olsun bebek istiyorsanız yine olur inşallah 🙏

Teşekkür ederim inşallah 🙏
Kanamam hiç yok damla bile gelmiyor onun için kafam karıştı aslında
Düşüş başladıysa betada bunun anlamı düşük maalesef ilk gebeliklerde oluyor benimde ilk gebeliğim düşük oldu maalesef o betanın düşüşünü görmek çok üzmüştü beni ama sonra dedim hayırlısı buymuş düşükten 6 ay sonra gebe kaldım çok şükür hemde ikizler ♥️

TeraziBurcuu TeraziBurcuu Çok sevindim sizin adınıza Allah sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah🙏
Evet Beta düştü maalesef 2.asilamamdi çok sevindik tuttu diye ama şimdi düşsün diye bekliyorum hayat çok enteresan

X