Dusuk butce ile dugun yapicam ve fikirlerinize cok cok ihtiyacim var

O sıvı mavi finishten var evde esime al dedigimde gitmis ondan almıştı. Bugun kullanayim. Ama tableti çizdi bendekileri
finishin bi sürü farklı olan var ben puantum kullaniyorum. çok da memnunum.. fairy de elden bulaşık yıkama olan sıvı deterjan kullaniyorum. :)

Eşyalar için iyi düşünmüşsün ama düğün olayı şart mı.yani ben pek anlamıyorum.yok bilmem kimin eltisinin gorumcesinin bilmem kim gelicek diye kendinizi niye sıkıntıya sokuyorsunuz.muhtemelen gelenlerin yarısından fazlasını tanimiyorsundur bu tarz düğünlerde.yap bir nikah yakın birkaç arkadaş ve ailenizle güzel bir yemek yeterli olur.hiç sevmiyorum su düğünleri.

Iki gonul bir olunca oluyo. Hep kendimi ornek veririm. Annemden aldigimiz birkac oerde birkac hali.. Halida yattik kalktik. Cok degil 1 sene oldu. Cok sukur fazlamiz var eksigimiz yok..

ankarada açık havada uygun fiyatlı yer yok maalesef.. bulursanız bana da söyleyin düğün tazeleyim..

lakin her şeyi eşiyle tek başına yapmış biri olarak şu tavsiyeyi vereceğim düğün yapmayın. çok cici nikah salonları var artık ankarada gidin nikahınızı yapın sonra yakınlarınızla bir mekana gidip eğlenin. o parayla da balayında veya sonrasında dünyayı gezin.

Yani aslinda indirimleri takip edince boraz farklilasiyor bbugun elektronik senligi vardi trendyolda 2000lik makine 1000 liraydi belki onlar kovalanabilir

Bnm kose koltugum acilinca iki kisilik yatak oluyor, birde kasa kismi var ivir zivir icin.
Ben cok memnunum.
Gelen giden cok yoksa en iyisi kose bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…