DÜŞÜK MÜ TUTUNMA KANAMASİ Mİ CEVAP VERİN LÜTFEN KORKUYORUM

dicle1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
125
41
Belim çok ağrıyor 4 5 haftalık hamileyim ve iç çamaşırıma 1 damla kan gördüm hapşırmamda var hapşırdığım için kan gelmiş olabilir mi

Bence hemen doktora gitmelisin canım inşallah kötü bişey yoktur hemen acile git

Düşükmü tutunma kanaması muayene olmadan bilinmez. Acile git bence

Başka konuda açmışsın korkunu anlıyorum ama burda cevap bulamazın. Doktora gitmen gerek kendin gitme imkanın yokmu

Kan dediğin kırmızı mı eğer öyleyse bencede hemen taksiye atla git düşük yaşıyor olabilirsin belki erken davranırsan düşük önlenir

Hayır yok eşime de anlatamadım oturdum ağladım yarın sabah gelicem dedi şoför onu da korkutmak istemedim
4-5 hafta civarın yerleşme kanaması görülebilir ama muayene olmadan kanama neden bilinmez. Eğer bebek duruyorsa ve sağlıklıysa doktorlar iğne veya fitil verirler, bebeğin tutunmasına yardımcı olması için. Umarım bebeğin seninledir.

4-5 hafta civarın yerleşme kanaması görülebilir ama muayene olmadan kanama neden bilinmez. Eğer bebek duruyorsa ve sağlıklıysa doktorlar iğne veya fitil verirler, bebeğin tutunmasına yardımcı olması için. Umarım bebeğin seninledir.
İnşallah İnşallah dualarınızı eksik etmeyin

Canım 6 haftalık gibi bende de kan geldi sonra doktora söylediğimde "çok yürümüş müydün o gün?" dedi evet dedim ondandır dedi. Bebek iyiydiçünkü. Ama kanama ihmale gelmez sen mutlaka doktora git. İnşallah hiçbir sorun yoktur. Sadece her kan korkulacak bişey değil demek istedm. Ama ihmal etme. Hep yat bu arada ayakların yukarıda olsun. Dua et stres yapmamaya çalış. İnşallah sorun yoktur

Canım 6 haftalık gibi bende de kan geldi sonra doktora söylediğimde "çok yürümüş müydün o gün?" dedi evet dedim ondandır dedi. Bebek iyiydiçünkü. Ama kanama ihmale gelmez sen mutlaka doktora git. İnşallah hiçbir sorun yoktur. Sadece her kan korkulacak bişey değil demek istedm. Ama ihmal etme. Hep yat bu arada ayakların yukarıda olsun. Dua et stres yapmamaya çalış. İnşallah sorun yoktur
Bende çok yürüdüm onunla ilgili mi acaba doktora gittik yine kan istedi kan verdim sonuç öğleden sonra çıkacak çok korkuyorum 😢

Hastaneye gittim kan istedi kan verdim düşük mü değil mi ona bakacaz dedi sonuç öğleden sonra çıkacak 😢
Tamam önce bi sakin ol canım dua et sonucu bekle inşallah hakkında hayırlısı olsun 🤲😔

Tamam önce bi sakin ol canım dua et sonucu bekle inşallah hakkında hayırlısı olsun 🤲😔
Cihaz makinesi bozuk sonuç çıkmadı akşam acile git bak dedi veya pazartesi gününü bekle dedi benim lekelenmem hala devam ediyor napcam bilmiyorum yerleşme mi düşük mü onu bile bilmiyorum

X