Erkek İnfertilitesi düşük sperm ve kürler ile ilgili bilgilerimizi paylaşalım....

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mrbb canımmm iyi diyelim iyi olsun bende yavaşdan sona doğru gidiyorum sanırım canımmm:))eşiminn değerleri artıooo
iğneye başladık inşallah mükafatını alacazz
siz nasılsınız asılll prensesimiz nasıl bakalımmm

Çok iyi kaç oldu değerler

allah razı olsun canlar darısı isteyen herkeze. hamd olsun iyiyim ynz sen nasılsın tatlım:KK34: eşim hastaneden çıktı hamdolsun ama ilaçlarını ihmal ettiğinde tekrar kötü oluyor. bir anı bir anını tutmuyor malesef:KK50::KK50: ara da bir beni zorluyor ama idare etmeye çalışıyorum canım. şuan 19 haftalık oldum. inş. sağlıkla bebişlerimizi kucağıma almayı rabbim nasip eder.:KK16::KK16:

Rabbim yar ve yardımcın olsun canımm:KK16::KK16:
İnşallah bebişlerle birlikte eşinde iyileşir Rabbimin izniyleee:KK16::KK16:

arkadasalr aranıza yenı katıldım esm haftaya varıkoselden amelıyat olucak..sayımız en son 20 mılyon cıvarında ıdı mor ve hızı hatırlamıyorum bıze sonucları vermedıklerı ıcın....sıze sorum su oluca sımdı evıcap ve zınco kullanıyo tabı kecı boynuzu bal ıncır kuru yemıs yedırıyorum amelıyattan sonra da proxed baslıcaz ama bana yetmıyorum burdan okuyorumda mıllet neler neler kllanıyo bende ekstra amelıyat sonrası ne kulanmalıyım doktorlar hıc bısey soylemıyo bısey sorsan azarlıyorlar sımdıden tesekurler

arkadasalr aranıza yenı katıldım esm haftaya varıkoselden amelıyat olucak..sayımız en son 20 mılyon cıvarında ıdı mor ve hızı hatırlamıyorum bıze sonucları vermedıklerı ıcın....sıze sorum su oluca sımdı evıcap ve zınco kullanıyo tabı kecı boynuzu bal ıncır kuru yemıs yedırıyorum amelıyattan sonra da proxed baslıcaz ama bana yetmıyorum burdan okuyorumda mıllet neler neler kllanıyo bende ekstra amelıyat sonrası ne kulanmalıyım doktorlar hıc bısey soylemıyo bısey sorsan azarlıyorlar sımdıden tesekurler

geçmiş olsun canım bizde çok etkili olmadı ameliyat inş sizd etkili olur ameliyat sonrası hemen hamile kalanları biliyrm

Kızlar eminim önceki sayfalarda birçok kez yazmışsınızdır ama tek tek okuyamadım. Bilen bir arkadaş keçiboynuzu kürü ve zeytinyağında inciri tekrar anlatabilirmi lütfen

mrb arkadaşlar biz eşi azosperm olanlar topiğinde bilgi paylaşımı yapıyoruz kullandığı kürlerden pozitif sonuç alanlarımız çok hepsi kontrolü kulak dolma değil
(mesela biz dün sonuç aldık arkadaşıma)dilerseniz bakın allah şifa versin...ama lütfen her duyduğunuzu yapmayın bir çoğununda yan etkisi olabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
Son bir haftadır yazılarınızı takipediyorum.sonunda üye olup yazmak istedim.burda herkesin moral bulduğu kanaatine vardim.Bizde başarısız. 2 aşılama. ve 3 tüpbebek denemesinden sonra ankaraya taşınmayı düşünüyorum.o arada da burdan öğrendiğm kürlere başladık.inşallah sabırla devam ederiz.rabbim özlediklerimize kavustursun. tez vakitte.

Son bir haftadır yazılarınızı takipediyorum.sonunda üye olup yazmak istedim.burda herkesin moral bulduğu kanaatine vardim.Bizde başarısız. 2 aşılama. ve 3 tüpbebek denemesinden sonra ankaraya taşınmayı düşünüyorum.o arada da burdan öğrendiğm kürlere başladık.inşallah sabırla devam ederiz.rabbim özlediklerimize kavustursun. tez vakitte.
Rabbim kucağımızı boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhh:KK16:

mrb arkadaşlar biz eşi azosperm olanlar topiğinde bilgi paylaşımı yapıyoruz kullandığı kürlerden pozitif sonuç alanlarımız çok hepsi kontrolü kulak dolma değil
(mesela biz dün sonuç aldık arkadaşıma)dilerseniz bakın allah şifa versin...ama lütfen her duyduğunuzu yapmayın bir çoğununda yan etkisi olabilir

olumlu sonuç alanlara ne mutlu çok tebrik ederim ama tek tek sayfaları okuyup kürleri aramak inan bana günler sürer. O yüzden bir özet geçseniz

allah şifa versin canım bende 3.tüpte başarıyı yakaladım ankaralı oğlum derim hep oğluma:))hengi merkezde tedavi oluyorsun

allah şifa versin canım bende 3.tüpte başarıyı yakaladım ankaralı oğlum derim hep oğluma:))hengi merkezde tedavi oluyorsun

Allah. Bağışlasın. Rabbim bu hasreti ceken herkese. Hayirlısıyla nasip etsin.biz bursa acıbademde bır adana başkentte de iki deneme yaptik.ankarada da recai papuccu yu tavsiye ettiler bakalim kismet neyi gosterecek.tayin istedik ama hayirlisi bakaalim.ben de bu arada bitkisel kürlere başvurdum cebren ve hileyle de olsa içiriyorum.ben de sogan kurune basladim.sonra da incir kurune başlıyacagim.eşim de keçi boynuzu pekmezi ve çakşir kökü ilaveten.bal çörekotu polen karışımi.ayrıca hergün taze meyve suyu.gorelim mevlam neyler...cok yoruldum inanin mutlu sona susadik artık.burdangüzel haberler okuyunca moral depoluyorum.

olumlu sonuç alanlara ne mutlu çok tebrik ederim ama tek tek sayfaları okuyup kürleri aramak inan bana günler sürer. O yüzden bir özet geçseniz

Bir önce ki sayfada incir kürü ve keçiboynuzu kürünü soran sizdiniz herhalde.
Bizim hemen hemen denemediğimiz hiç bir takviye,kür kalmadı.
Anlatayım.
erkek için incir kürünü şu şekilde yaptık,yaklaşık 15-20 adet kuru inciri yıkayıp ortadan ikiye kesip bir kavanozun içine teptim.
üzerlerini geçecek kadar zeytinyağını da ilave edip karanlık bir raf da 3 gün beklettim.
Daha sonra her sabah aç karnına ikişer tane yedi eşim.
Keçiboynuzunun ise her türlüsünü denedik ama çoğu varikosel ameliyatı öncesi olduğu için sanırım bir faydasını göremedik.
sadece bir arkadaşımın tavsiyesi ile özünü kullandı eşim.hacettepe üni onaylı olan bir markaydı.
Ben özünün pekmezinden ve küründen daha faydalı olduğuna inanıyorum.
Çünkü keçiboynuzunun kendisinin iyisini bulmak zor.İçinin balları kurumuş oluyor çoğunun.
Ama fayda faydadır tabi.Biz duyduğumuz,denediğimiz ve mantıklı,sağlıklı olan her şeyi denedik,sonuca ulaştık.
Dilerim herkes emeklerinin karşılığını alır mucizesine kavuşur bir an önce...
Sormak istediğiniz şeyler olursa burdayım ben :KK66:

allah. Bağışlasın. Rabbim bu hasreti ceken herkese. Hayirlısıyla nasip etsin.biz bursa acıbademde bır adana başkentte de iki deneme yaptik.ankarada da recai papuccu yu tavsiye ettiler bakalim kismet neyi gosterecek.tayin istedik ama hayirlisi bakaalim.ben de bu arada bitkisel kürlere başvurdum cebren ve hileyle de olsa içiriyorum.ben de sogan kurune basladim.sonra da incir kurune başlıyacagim.eşim de keçi boynuzu pekmezi ve çakşir kökü ilaveten.bal çörekotu polen karışımi.ayrıca hergün taze meyve suyu.gorelim mevlam neyler...cok yoruldum inanin mutlu sona susadik artık.burdangüzel haberler okuyunca moral depoluyorum.

[ı]allah emeklerini boşa çıkarmasın arkadaşım bende eşime bugünlerde kürlere başlaması konusunda baskı yapıyorum ama nafile istemiyor :KK43:

bende bir tüp bebek annesi olarak bu başlığa uyacak bir tavsiyem olucak benim 4 yıldır bebeği olmayan arkadaşımda dr.cetin bey sayesin de bebeğine kavuştu şuan 8 haft.girdi inşallah bebeğinin kalp atışalarına duydu:))bende teyze olacağım için çok mutluyum dr.cetin bey doçent ve kendisi nin asistan hemşiresi bize dr.beyin hazırlattığı kürü kullanmamızı istedi o an inanmadık ama sonra öğrendim ki artık tüm dr.bu tarz kürler hazırlatıyormuş.. 4 yıldır olmuyor zaten ne kaybınız olucak demişti hemşire kaybımız değil kazancımız oldu allaha binlerce şükür kendisi fırsatcı paracı doktorlardan da değildir 500-600 tl gibi kürler alanları okuyorum ben azosperm sayfasında takılıyorum genelde ordaki kızlar yazdığına göre paylaşşımlarımızda yazık günahtır yani her duyduğunuzuda yapmayın derim...dileyen herkeze versin rabbim arkadaşlar isterseniz dr.hemşiresi ile görüşün derim tavsiyem budur.isteyene tel veririm ama burdan yazmak yasaktır...ulaşmak isteyen arkadaşlar bu msj beğensin yada msj atsın ben onlara dr.iletişimi yazıyım:)
allaha emanet olun...

çakşır kökü suyu çörek otu bal bunları denemenizi de tavsiye ederim...

bende bir tüp bebek annesi olarak bu başlığa uyacak bir tavsiyem olucak benim 4 yıldır bebeği olmayan arkadaşımda dr.cetin bey sayesin de bebeğine kavuştu şuan 8 haft.girdi inşallah bebeğinin kalp atışalarına duydu:))bende teyze olacağım için çok mutluyum dr.cetin bey doçent ve kendisi nin asistan hemşiresi bize dr.beyin hazırlattığı kürü kullanmamızı istedi o an inanmadık ama sonra öğrendim ki artık tüm dr.bu tarz kürler hazırlatıyormuş.. 4 yıldır olmuyor zaten ne kaybınız olucak demişti hemşire kaybımız değil kazancımız oldu allaha binlerce şükür kendisi fırsatcı paracı doktorlardan da değildir 500-600 tl gibi kürler alanları okuyorum ben azosperm sayfasında takılıyorum genelde ordaki kızlar yazdığına göre paylaşşımlarımızda yazık günahtır yani her duyduğunuzuda yapmayın derim...dileyen herkeze versin rabbim arkadaşlar isterseniz dr.hemşiresi ile görüşün derim tavsiyem budur.isteyene tel veririm ama burdan yazmak yasaktır...ulaşmak isteyen arkadaşlar bu msj beğensin yada msj atsın ben onlara dr.iletişimi yazıyım:)
allaha emanet olun...

çakşır kökü suyu çörek otu bal bunları denemenizi de tavsiye ederim...[/QU

merhaba sizin bahsettıgınız doktor nerde soy ısmı ne nasıl ulasabılırız ben sıze özelden mesaj atamıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım.teş

allaha emanet olun...

çakşır kökü suyu çörek otu bal bunları denemenizi de tavsiye ederim...[/QU

merhaba sizin bahsettıgınız doktor nerde soy ısmı ne nasıl ulasabılırız ben sıze özelden mesaj atamıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım.teş

ewet canım hatırladım o yorumu :))şuan ki yorumla aynı düşüncelerimi yazmışım
dr.çetin yeşilli canım ben kütahyadayım ama o dr.eskişehirde görev yapıyr şuanda da amerikadaymış eltimin oğlunun sünnetini yaptı geçen hafta ve amerikaya gitmiş telefonunu veriim özel msj atıyım sana

X