düşük tansiyon

Neyusa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
546
118
Kızlar mrb,nerdeyse 5 gündür yerde miyim göktemiyim belli değil..Çarş günü avile gttm tansiyon 10/6 çıktı doktor enfeksiyon var defi iğne yaptı ilaç verdi ama hiçbir faydası olmadı dün yine acile gittim bu kez 8/4 tü tansiyonum serum taktılar.

kafam kazan gibi,baş dönmesi mide bulantısı,görme bozukluğu ve dikkat kaybı yaşıyorum. ..ayakta duramıyorum..sabahtan beri yatoyrm...çok halsizim..Eşim işte...kız bakıcıda..büyük sitede oynuyo. ..dağıldık...yarın nörolojiye randevu verdiler..bu tür bişi başına gelen var mı????

kızlar mrb,nerdeyse 5 gündür yerde miyim göktemiyim belli değil..çarş günü avile gttm tansiyon 10/6 çıktı doktor enfeksiyon var defi iğne yaptı ilaç verdi ama hiçbir faydası olmadı dün yine acile gittim bu kez 8/4 tü tansiyonum serum taktılar.

Kafam kazan gibi,baş dönmesi mide bulantısı,görme bozukluğu ve dikkat kaybı yaşıyorum. ..ayakta duramıyorum..sabahtan beri yatoyrm...çok halsizim..eşim işte...kız bakıcıda..büyük sitede oynuyo. ..dağıldık...yarın nörolojiye randevu verdiler..bu tür bişi başına gelen var mı????
....................................

Geçmiş olksun...........................................................................

geçmiş olsun
Çoğu zaman bende de oluyo böyle durumlar. bende bi çok kez nörolojiye gittim tahlillerde falan bişey çıkmadı. kansızlıktan da baş dönmesi ve sizin dediğiniz diğer belirtiler olur. acaba kansız mısınız?

geçmiş olsun
Çoğu zaman bende de oluyo böyle durumlar. bende bi çok kez nörolojiye gittim tahlillerde falan bişey çıkmadı. kansızlıktan da baş dönmesi ve sizin dediğiniz diğer belirtiler olur. acaba kansız mısınız?

Canım dün kan tah de yapıldı;normal çıktı

Kızlar mrb,nerdeyse 5 gündür yerde miyim göktemiyim belli değil..Çarş günü avile gttm tansiyon 10/6 çıktı doktor enfeksiyon var defi iğne yaptı ilaç verdi ama hiçbir faydası olmadı dün yine acile gittim bu kez 8/4 tü tansiyonum serum taktılar.

kafam kazan gibi,baş dönmesi mide bulantısı,görme bozukluğu ve dikkat kaybı yaşıyorum. ..ayakta duramıyorum..sabahtan beri yatoyrm...çok halsizim..Eşim işte...kız bakıcıda..büyük sitede oynuyo. ..dağıldık...yarın nörolojiye randevu verdiler..bu tür bişi başına gelen var mı????

Baş dönmesi şimdiye kadar var mıydı yok muydu peki yani tansiyonla mı ortaya çıktı,eğer nörolojide birşey çıkmazsa kbb doktoruna gidiniz vertigo var mı yok mu ona baksınlar baş dönmesinin büyük bir sebebi vertigo oluyor.

Canım dün kan tah de yapıldı;normal çıktı

benimde kan değerlerim normale yakın. ama bende kansızlığın bütün belirtileri var hepsi eksiksiz var bende baş dönmesinden tutun yüzün sapsarı olmasına kadar ama kan değerlerim çok düşük değil normale yakın. bende anlayamadım valla. belki sizinkide benimki gibi bi durumdur :44:

Baş dönmesi şimdiye kadar var mıydı yok muydu peki yani tansiyonla mı ortaya çıktı,eğer nörolojide birşey çıkmazsa kbb doktoruna gidiniz vertigo var mı yok mu ona baksınlar baş dönmesinin büyük bir sebebi vertigo oluyor.

Hayır yoktu bir anda çıktı herşey çok mutsuzum canım hiçbişi yapmak istemiyor vertigo ne bi bskim netten tşk

X