Düşük ve az artan beta hcg- Dış gebelik korkusu

canım ben gecikmenin 5. gününden itibaren betaya baktırmaya başladım
30eylül:30
2ekim:62
4ekim:102
6ekim:217
yükseliyor ama net bi şey diyen yok bi de hep sınırda yani büyümüyor sanki. arkadaşlarım hep gebeliğinde 200 300lerle öğrenip 2 4 güne 1000lere gelmişler hep ister istemez kafama takılıyor. bi de gecikmemin 12. günü artık biraz da hızlı artmasını bekliyordum yani ne biliim...

ama sanki senin doktorunda mı bi sıkıntı var anlamadım bu kadar da olumsuz ve net olması biraz garipsedim. yani sonuçta değer yükseliyor belki düşük riskin var ama iğneyle ilaçla vs atlatadabilirsin, imkanın varsa başka doktora da görün bi kuzum istersen...
Senin değerlerin güzel artmış canım. 2 ekim de %107 artış var, 4 ekim de %65 artışın var ve 6 ekim de %113 artış. gayet güzel içini ferah tut. %60 ve üzeri kabul ediliyormuş zaten. başkalarının değerleriyle kıyaslama, küçüktür daha o yüzden

Senin değerlerin güzel artmış canım. 2 ekim de %107 artış var, 4 ekim de %65 artışın var ve 6 ekim de %113 artış. gayet güzel içini ferah tut. %60 ve üzeri kabul ediliyormuş zaten. başkalarının değerleriyle kıyaslama, küçüktür daha o yüzden
belki de öyledir bilmiyorum doktoruma pazartesi gideceğim o da dış gebelikten şüpheleniyor. umarım bebeğin seninledir canım ya.. <3

belki de öyledir bilmiyorum doktoruma pazartesi gideceğim o da dış gebelikten şüpheleniyor. umarım bebeğin seninledir canım ya.. <3
Değerlerinin artışı normalken dış gebelik şüphesi tuhaf değil mi yahu? Haber ver canım. seninledir inanıyorum

Değerlerinin artışı normalken dış gebelik şüphesi tuhaf değil mi yahu? Haber ver canım. seninledir inanıyorum
doktor çok yavaş buldu değerleri. son değerden sonra belki kurtarmıştır kendini bi bakalım pazartesi dedi..

Yarına randevu aldım 11'e. Şimdi işteyim ve peçete pembe oldu. Düşürüyor muyum acaba :'(
Takvime göre 6 haftalık görünüyorum.

Yarına randevu aldım 11'e. Şimdi işteyim ve peçete pembe oldu. Düşürüyor muyum acaba :'(
Takvime göre 6 haftalık görünüyorum.
Kimyasal da olabilir kanama başlarsa siz beta değerinize baktırın allah gönlünüze versin bende martta dış gebelik yaşadım üzücü süreçler malesef

Ne zamana kadar beta takibi yapmalıyım? Düşüşe geçince mi? Ya da kanama ağrı filan mı beklemeliyim. yarın akşam yine test yapıcam. Bir de sağlıksız bi gebelikse değerim neden düşmüyor, artış bana umut oluyor katlanma olmamasına rağmen.
..ve diyelim yarın katlandı değerim, sağlıklıya mı döndü demek olacak?

Hali hazırda artış var, min %60 deniliyor ve son artış oranım %42

27 Eylül - 92.40
29 Eylül - 170.5
01 Ekim - 205.6
04 Ekim - 313.0
06 Ekim - 443.0
Canım bak bende 5. Gün embriyosu transfer edildi

Bende bugün 9. Günn kan verdim

Değerim 10.6 çıktı

Normalde doktorum 11 Ekim'de kan ver dedi 🤲
Benim ki sence nedir

Canım bak bende 5. Gün embriyosu transfer edildi

Bende bugün 9. Günn kan verdim

Değerim 10.6 çıktı

Normalde doktorum 11 Ekim'de kan ver dedi 🤲
Benim ki sence nedir
Iki gunde bir beta takibi onemliymis cidden. Yarin ayni saatte yine ver en azindan sen gor. Ben testleri doktora gitmeden yapmaya basladim iki gunde bir.

Kizlar dun gece test yaptim ve 362 cikti. Yani dusmeye basladi . Dusuyor .. bugun 11 de randevum vardi en azindan ne yapmak lazim onu öğreneyim 🤕

Gun icinde ilk bembe lekelenme geldi..isten geldim tekrar baktim bu kez leke kahverengiydi 😭

Kimyasal da olabilir kanama başlarsa siz beta değerinize baktırın allah gönlünüze versin bende martta dış gebelik yaşadım üzücü süreçler malesef
Lekelenme dun basladi. Bir.kez pembe, aksamima da kahverengi. Bi daha leke olmadi..dis gebelik midir kimyasal mi acaba

Nereden acilden mi
Ben hep gece gittim ozel hastaneye. Muauene istemiyorum ve sadece test vericem diyodum. Deger takibini kendim yaptim. Yukselis dzuensiz.olunca doktoruma gittim.

Gidebiliyorsan ki bence gitmelisin
Ozel hastane yada uakininda varsa bi polikinike git canim. 2 gunde bir katlansin mantigini yakala.hayirlisiyla

Ben hep gece gittim ozel hastaneye. Muauene istemiyorum ve sadece test vericem diyodum. Deger takibini kendim yaptim. Yukselis dzuensiz.olunca doktoruma gittim.

Gidebiliyorsan ki bence gitmelisin
Ozel hastane yada uakininda varsa bi polikinike git canim. 2 gunde bir katlansin mantigini yakala.hayirlisiyla
Canım polikliniği ücret kesiyor mu ? Bilmiyorum ancan Pazar günü yine aynı saatte gitmem gerekir apzar gibi acilden gitsem olur mu

Canım polikliniği ücret kesiyor mu ? Bilmiyorum ancan Pazar günü yine aynı saatte gitmem gerekir apzar gibi acilden gitsem olur mu
Tabi. Ucret aliyorlar. Gidemicek gibiysen o zaman pazartesi git yapacak bisi yok. Suan degern 10 ise, pazartesi gunu ortalama 40 falan olmali 4 gun gecmis olacagi icin

Inşallah kimyasaldır dış gebelikde süreç zor ve yıpratıcı malesef kimyasalda değer çabuk sıfırlanıyor
Kimyasal gebelik geçiriyorum, salı günü sıfırlanıp sıfırlanmadığını görmek üzere Beta yaptırıcam. Bi hayal daha suya düşerek son buldu :KK43:

X