Düşükten sonra beta-hcg

Selam kızlar,

Tüp bebekle hamile kalmıştım, 10uncu hafta bitmek üzereyken kalbinin durduğunu farkettik. Kalbi duralı 1 haftadan fazla olmuştu. Gebelik sonlandırıldı hemen. Gebelik sonlandıktan sonraki gün hcg 4000 küsürlerdeydi epey düşmüştü. Üzerinden 20 gün geçti. Sıfırlanmış mıdır diye iki gündür idrar testi ile bakıyorum, bugünkü test dünkünden koyu 😥 bu ay korunma vermişti biz nasılsa olmuyo diye bi eşeklik etmiş olmaktan korktuk. Sıfırlanma süreci midir sizce?
Hemen sıfırlanmaz canım, normal çizgi çıkması. Hamile kaldığını düşünmüyorum.
Bu arada üzüldüm kaybın için :KK43: Allah sağlıklı, hayırlı evlat nasip etsin ❤️

Arkadaşlar merhaba,
Sizlere yaşadığınız kaybı hatırlatmak istemem ama benim de tüp bebek. Çalışıyorum. İki embriyo ve ikisinin de kalp atışlarını gördük. Doktor dinletmedi. 8. haftadan sonra dedi. Şuan 7+3'deyim. Düşük olduğunu siz mi hissettiniz. Yoksa hastaneye gidince mi öğrendiniz? Nasıl oldu. Ben en son 5. haftada kalp atışlarını gördüm. Çocuk fazla mide bulantısı çekiyorum. Hamilelik belirtilerinin tamamı var. Ama kasıklarımda bir sancı var. Bu cumartesi doktora gideceğim ama merak ediyorum? Düşük olsa anlar mıyım ? yada kalplerinin durduğunu anlar mıyım?
Canim kendini niye düsüge odakladin bak ne guzel 2 dide iyiymiş.. benmde iki embriyomdu kalp atisi duyamadik. Ama diger arkadas belirti hssetmeden kaybetmiş sanirim. Benm kanamalarin oluyordu zaten.
Ama kotu dusunme lutfen sorun yoksa rahat ol.

Canim kendini niye düsüge odakladin bak ne guzel 2 dide iyiymiş.. benmde iki embriyomdu kalp atisi duyamadik. Ama diger arkadas belirti hssetmeden kaybetmiş sanirim. Benm kanamalarin oluyordu zaten.
Ama kotu dusunme lutfen sorun yoksa rahat ol.
Kanamam hiç olmadı. Yerleşme kanaması da yaşamadım ben hiç. Ama tüp bebek doktorum artık bana gelmene gerek yok dedi. Kendine bir kadın doğumcu bulmalısın dedi. Ve ben de anca bir doktor buldum. Bilmiyorum neden ama okuyunca merak ettim. Bunun bir belirtisi var mıdır diye. Çünkü ben biraz rahat bir insanım. Acı eşiğim de yüksektir. Yani öyle kolay kolay gitmem doktora.

Kanamam hiç olmadı. Yerleşme kanaması da yaşamadım ben hiç. Ama tüp bebek doktorum artık bana gelmene gerek yok dedi. Kendine bir kadın doğumcu bulmalısın dedi. Ve ben de anca bir doktor buldum. Bilmiyorum neden ama okuyunca merak ettim. Bunun bir belirtisi var mıdır diye. Çünkü ben biraz rahat bir insanım. Acı eşiğim de yüksektir. Yani öyle kolay kolay gitmem doktora.
Yukardaki arkadasta hissetmedi 10.haftada kalp atisi gitmis..
Kanama falan olmaya biliyor.
Benm vucut ilkten atiyor blmiyorum rahat ol birsey olmaz insallah.. benm surecim uzun olacakmos demekki.. ilk hamile kaldiğimda devam etseydi doguma az kalmistj.. nabalim kismet

Sonucunuz ne oldu merak ettim ben de 21 haftalık doğum yaptım 37 gün sonra test yaptığımda çift çizgi çıktı doğumdan yedi gün sonra rahim toparlanmış temiz dendi şuan geçmiş hamilelik etkisi mi acaba

X