Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Bence şuan seni yeniden tanımaya çalışıyor amaen şeffaf halinle tanımaya çalışyıor çnükü 1.5 yıl önce tanıdığını sandığı kişinin şuan 2 yaş küçük ve farklı bir okulda okuyo olduğunu öğrendi, bence biraz empati kur sen olsan ne yapardın?? ve bence biraz haklı diye düşünüyorum çünkü seni bırakmamış ayrılalım dememiş seni bu halinlede kabul etmiş sende özürünü dilemişsin ve şimdi seni yeniden tanımaya çalışıyor acaba başka yalanlarıda varmıydı yeniden sormakta fayda var diye düşünmüş bu soruyu sormuştur.. bence adam akıllı yetişkin iki birey gibi bi yerde buluşup karşıklı yemek yiyerek yeniden birbinizi tanıyın ve ona sizi anlatın tam manasıyla anlatın sizi dahda yakından tanısınki kafasındaki soru işaretleri kalksın ve artık sana bu tür sorular sormasın.. TABİ EĞER GERÇEKTEN SEVDİĞİNE VE SEVİLDİĞİNE İNANIYORSAN TATLIM..

Bence şuan seni yeniden tanımaya çalışıyor amaen şeffaf halinle tanımaya çalışyıor çnükü 1.5 yıl önce tanıdığını sandığı kişinin şuan 2 yaş küçük ve farklı bir okulda okuyo olduğunu öğrendi, bence biraz empati kur sen olsan ne yapardın?? ve bence biraz haklı diye düşünüyorum çünkü seni bırakmamış ayrılalım dememiş seni bu halinlede kabul etmiş sende özürünü dilemişsin ve şimdi seni yeniden tanımaya çalışıyor acaba başka yalanlarıda varmıydı yeniden sormakta fayda var diye düşünmüş bu soruyu sormuştur.. bence adam akıllı yetişkin iki birey gibi bi yerde buluşup karşıklı yemek yiyerek yeniden birbinizi tanıyın ve ona sizi anlatın tam manasıyla anlatın sizi dahda yakından tanısınki kafasındaki soru işaretleri kalksın ve artık sana bu tür sorular sormasın.. TABİ EĞER GERÇEKTEN SEVDİĞİNE VE SEVİLDİĞİNE İNANIYORSAN TATLIM..

canım yorumun için teşekkürler en yakın zamanda onunla konuşmayı düşünüyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
bu ilişkide içimi gıdıklayan birşeyler var..
1.si zaten sanal ortamda baslayan bi ilişki ve yalan söylemınize sasırmamalı..
2.si ilk defa tanıdıgın ve yuzunu gormeden sesını duymadan sohbet ettıgın bır ınsana yalan sölemek cok kolay..
Ama asıl düşündüren bu 1,5 yıl içinde,nasıl bır ılıskı yuruttunuzde bu kısı sıze 1,5 yıl aradan sonra hayatına kac kısı gırdıgını sorma ıhtıyacı duyuyor.. Tamam basta yalan sölemıssınız,o yuzden sorgulaması cok normal ama direk özel hayatınızla ılgılı bır soru yoneltmesı ilişkinizin boyutunu baskalastırıyor..

bu ilişkide içimi gıdıklayan birşeyler var..
1.si zaten sanal ortamda baslayan bi ilişki ve yalan söylemınize sasırmamalı..
2.si ilk defa tanıdıgın ve yuzunu gormeden sesını duymadan sohbet ettıgın bır ınsana yalan sölemek cok kolay..
Ama asıl düşündüren bu 1,5 yıl içinde,nasıl bır ılıskı yuruttunuzde bu kısı sıze 1,5 yıl aradan sonra hayatına kac kısı gırdıgını sorma ıhtıyacı duyuyor.. Tamam basta yalan sölemıssınız,o yuzden sorgulaması cok normal ama direk özel hayatınızla ılgılı bır soru yoneltmesı ilişkinizin boyutunu baskalastırıyor..

evet sizce bu soruyla neyi ima etmeye çalışıyor?

Bence çok haklı sana bu soruyu sormakta.1.5 yıllık bir güveni sarsmışsın sen bir kere.Küçük de olsa yalan yakaladım mı daha başka ne yalanları var diye sorgularım ben de.Sevgilin haklı sen haksızsın.Güvenini geri kazanman da zor olacak...

bence çok normal bir soru sormuş yalanınızı söyledikten sonra
hatta daha çok soruda sorabilir
sana yeniden güvenmeye çalışıcak ki bu zor bir durum anlayışlı ol bu dönemde

Sorusu doğru olabilir ama tarzı yanlış
gibi geldi bana.Daha dolaylı ve kırmadan
sorabilirdi.

ortaya bir yalan çıkınca bu ve benzeri şeyleri sorması doğal..
muhakkak kandırılmışlığı sindirmesi biraz zaman alacaktır..

beni asıl düşündüren neden özellikle bu soruyu sordu

İşte canımcım bunun cevabını en ıyı sen verebılırsın..Çünkü bu 1,5 yılda nasıl bır ılışkı yasadınız boyutu neydı bız bılmıyoruz tatlım..Eger paylastıklarınızı bırascık gözden gecırırsen kendın cok daha rahat bulabılırsın cevabını güzelım..

İşte canımcım bunun cevabını en ıyı sen verebılırsın..Çünkü bu 1,5 yılda nasıl bır ılışkı yasadınız boyutu neydı bız bılmıyoruz tatlım..Eger paylastıklarınızı bırascık gözden gecırırsen kendın cok daha rahat bulabılırsın cevabını güzelım..

canım cevapların için çok sağol.. bunun cevabını bilsem fikirlerinizi sormazdım

Siz netten tanıştınız peki aynı şehirde mi yaşıyosunuz ? Sık sık buluşuyor musunuz ?

Siz netten tanıştınız peki aynı şehirde mi yaşıyosunuz ? Sık sık buluşuyor musunuz ?

tabiki semtlerimiz bile çok yakın birbirimizle artık zaten çok samimiyiz ailesiyle falanda tanıştım her hafta sonu görüşüyoruz

HımmCADIARZU Canım o zaman sevgilinle konuş , bu tarzda önemli sorular telefonda mesajla sorulmaz ... Yüz yüzeyken sorsa daha iyi olurdu...
1 - Belki güven sorunu var ortada ,
2 -Belki yalanını itiraf ettiğin günün gecesinde sorduğu zaman inandırıcı olmadı verdiğin cevap , şimdi de emin olmaya çalışıyor...
3 -Belki de o zaman verdiğin rakamla şimdi vereceğin rakam arasındaki tutarlılığı ölçüyor ( aynı mı değil mi)

Sorma amacı ;bunlardan herhangi biri olabilir kanımca...CADIARZU

HımmCADIARZU Canım o zaman sevgilinle konuş , bu tarzda önemli sorular telefonda mesajla sorulmaz ... Yüz yüzeyken sorsa daha iyi olurdu...
1 - Belki güven sorunu var ortada ,
2 -Belki yalanını itiraf ettiğin günün gecesinde sorduğu zaman inandırıcı olmadı verdiğin cevap , şimdi de emin olmaya çalışıyor...
3 -Belki de o zaman verdiğin rakamla şimdi vereceğin rakam arasındaki tutarlılığı ölçüyor ( aynı mı değil mi)

Sorma amacı ;bunlardan herhangi biri olabilir kanımca...CADIARZU

evet canım olabilir teşekkürler cevap yazdığın için...

gökçecim bizde erkek arkadaşınla konuşmanı bekliyoruz ondan sonra yorumlarımıza devam edicez tatlım

Özellikle neden bu soruyu sordu diye sormuşsun canım bence özellikle sormamıştır,sorularının devamı gelecek gibi geliyor bana..

bence söylediğin şeyle alakalı değil sadece emin olmaya güvenmeye çalışıyor bence veya birşeyler duydu kızgınlıkla tepki vereceğine bence mantıklıca anlatmalısın :)

X