Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düşündüğüm Türban Modeli

T

thenes

Ziyaretçi
Gelinliğin üstüne herzaman taktığım gibi bi türban takarım diyodum denedim gelinlik kabarık olduğundan kafam çok küçük kaldı türbanın üstüne bişi yaptırıncada karmançorman bişey çıkıyor hele bi arkadaşın türban modeli çok rencide edici bir isimle mail olarak geldi tam türban modeli ararken acayip sinirlerim bozuldu neyse
şu iki modeli beğendim yorumlarınızı bekliyorum..
hem türbanlı arkadaşlaradakaynak olur bekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pek begenmedim ama hersey zevk meselesi...!

Simdiden HAYIRLI olsun! kaydirigubbakcemile5

bunlarda cok kaba tatlım nette ne modeller var bir arastırsana istersen ...

baba kaba geldi bunlar ama normal türbanlar da şimdi çok süslü..bence onları deneyinkaydirigubbakcemile5

arkadaşım bende beğenmedim 1az daha araştır,daha güzelleri var

Yok bende beğenmedim canım kusura bakma:sinifsinif:

Çok kaba bir model bu. Üstelik benim için pek türbanda sayılmaz bu.
Boynun açıkta kalacak. bence tamamen boynunuda örten bi model çok daha şık olur.

Birde unutmaki geriye doğru yapılan bu modeller yüzü çok ama çok büyük gösterir.

Zevkler ve renkler tartısılmaz asla
senın ıcıne sındıyse eger ıkısıde aynı saylır
ama bende cok fazla begenmedım acıkcası madem fıkrımızı soruyosun
daha hos tÜraban modellerı var

zevkler tartışılmaz ama kapalısın madem böyle boynu kapalı bir model olsa bence daha hoş durur ama sen bilirsin canım

1.si idare eder ama ikincisi hiç hoş deil cnm..

kusura bakma tatlışkom ama ben de beğenmedim
turban mıdelınden çok kına gecelrınde kaftanın üzerıne takıılan fese benzıyor . çok güzel turban modellerı yapılıyor artık.ama tercıh senın canım belkı sen de çok guzel durur

ben biraz daha bakinayım ama yapılı türban sevmiyorum ben ya :) birde büyük ihtimalle kuaföre gidemeyecem şöle direk kafaya koyacak bişey olsa aslında duvağı astarlasam şu modeli bonenin üstüne taksam nasıl olur sizce?

Ben de netten buldum bak bakalım işine yararmı :kedi:

Eklentiler

• $Goruntu(302).jpg
    $Goruntu(302).jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 60
  • $turbanmodelleri.jpg
    $turbanmodelleri.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 54
  • $t-gelin-basi4.jpg
    $t-gelin-basi4.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 79
ilk model fena değilmiş ama
neden kuaföre gitmiceksin
değişik ve güzel model yapan çok kuaför var
bende konu açmıştım istersen bi bak canım
düğünde yapılan türban modelleri diye
belki beğendiğin bi model vardır aralarında

Gelinliğin üstüne herzaman taktığım gibi bi türban takarım diyodum denedim gelinlik kabarık olduğundan kafam çok küçük kaldı türbanın üstüne bişi yaptırıncada karmançorman bişey çıkıyor hele bi arkadaşın türban modeli çok rencide edici bir isimle mail olarak geldi tam türban modeli ararken acayip sinirlerim bozuldu neyse
şu iki modeli beğendim yorumlarınızı bekliyorum..
hem türbanlı arkadaşlaradakaynak olur bekli.

bu güzel gibi canım

ben birinci modelin kenarlarından inci boncuklar gözükmesini çok beyendim şıkır şıkır ama başındaki o kocaman tül çiçek hiç güzel değil çok ağırlık katmış

birinci model hoş ama daha güzellerini bulabilirsin bence
ki arkadaşlar paylaşmış bi bak istersen
şimdiden mutluluklar cnm a.s.

ben de beğenmedim hani gelinlik dik yaka olur boynun görünmeden bunları kullanabilirsin istersen ama başka bak derim yine de en iysi ilki yinezemuszemus

X