Duvar boyasi gri tonlari acilll lutfen

Ugarfu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
25
5
39
Kizlar meehaba evimi acik gri gibi tonlarda yapmak istiyorum.bir cok renk.marka batim.yorumlari okudum.cok şikayetlerde var mavi falan cikiyor diyorlar berbat etmek istemiyorum guzel bir gri cok acik vizon falan yani oneriniz varmidir tesekkurler

Kizlar meehaba evimi acik gri gibi tonlarda yapmak istiyorum.bir cok renk.marka batim.yorumlari okudum.cok şikayetlerde var mavi falan cikiyor diyorlar berbat etmek istemiyorum guzel bir gri cok acik vizon falan yani oneriniz varmidir tesekkurler
annem yeni boyadı polisan yeni bulut bi bakın :)
benim evimde polisan yeni papatya grimsi ama bi tık yeşile çalan bi gri.
yeni bulut tam açık gri:)

Filli boyayla boyattık biz griye cok memnun kaldım
Aksam gri/mor oluyor sabah gri
Bikaç secenegi daha var böyle cift renk kullanmak istersen

Jotun dan uzak dur iç cephede iyi değil

aynı istekle ben daha cumartesi yaptırdım..
filli boyanın lüle taşı rengini harika oldu haikaa..

annem yeni boyadı polisan yeni bulut bi bakın :)
benim evimde polisan yeni papatya grimsi ama bi tık yeşile çalan bi gri.
yeni bulut tam açık gri:)
Evet baktim sizinki hafif yesile al
aynı istekle ben daha cumartesi yaptırdım..
filli boyanın lüle taşı rengini harika oldu haikaa..
ne güzel internetten baktim tam anlasil.iyor foto varmi yani gri gibimi

Evet baktim sizinki hafif yesile al
ne güzel internetten baktim tam anlasil.iyor foto varmi yani gri gibimi
akşam çekerim resmini ama dediğiniz gibi resimde anlaşılmıyor
beyazın için gri
ama çok güzel tam gri değil beyaz da değil bir de boyacı bana çok tercih edildiğini tavsiye etti

Ben bundan sonra boyatacak kişilere fikir olması açısından yazacağım. Çok araştırdım hatta hazırlanan boya dyo dinamik istediğim gibi olmadığı için onu bir kenara koyup başka yerleri bile dolaştım. En sonunda çok beğendiğim rengi buldum. Permolit D30A bauhause’dan aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum benim gibi sürünmeyin diye daha ilk katken bile harika olan resmini atıyorum. İpek mat aldım ışığı yansıtıp daha ferah bir hava veriyor. Son halini de atarım.

Eklentiler

• 204E4752-2934-4088-ADD5-7E46BAC5069C.jpeg
    204E4752-2934-4088-ADD5-7E46BAC5069C.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 7.066
  • 4E0E6C9C-856F-4C5E-A0E5-93BDEB992854.jpeg
    4E0E6C9C-856F-4C5E-A0E5-93BDEB992854.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 24.684
Ben bundan sonra boyatacak kişilere fikir olması açısından yazacağım. Çok araştırdım hatta hazırlanan boya dyo dinamik istediğim gibi olmadığı için onu bir kenara koyup başka yerleri bile dolaştım. En sonunda çok beğendiğim rengi buldum. Permolit D30A bauhause’dan aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum benim gibi sürünmeyin diye daha ilk katken bile harika olan resmini atıyorum. İpek mat aldım ışığı yansıtıp daha ferah bir hava veriyor. Son halini de atarım.
Merhaba, evet bende haftalardır renk yorumlarına, şikayetlerine bakıyorum. Ve şikayetler doğrultusunda hepsinden vazgeçtim. Lila yada mavi olsun istemedim. Sizde böyle bir sıkıntı yaşanmadı sanırım. Yanıt yazabilir misiniz. Pazartesi boya almam yada boyacıya aldırmam gerekiyor.

Z zuygum merhaba, size bir mesaj attım. Uzun zaman olmuş yazınızı yazalı, umarım bir yanıt verebilirsiniz. Teşekkürler

Merhabalar yazınızı gördüm bende sizin yaşadıklarınizi yaşadım bir çok boya aldım ama hepsi mavi rica etsem evinizin fotoğraf ini atarmisiniz.minnetkar olurum size

Gri köyü düşmez mi?yada iç karartmak mi?bende kese kağıdı rengi duydum o bile koyu geldi.simdi mum ışığı rengi var.oda sarıya bakan hoş bir renk insanın içi açılmalı evde

Konu sahibi hangi renk yapacaksın karar verdim mi?bende boya yaptıracağım hem bize de fikir olur.daha önceleri havai mavi kullanmıştır ben.favorim kum beji.bu aralar gözüm fildişi renginde

X