Duygularla oynamak niye bu denli kolay?

Yahu banane ben namus bekçisi miyim, sadece yazdığınız öyle anlaşılıyordu. İnandırıcı gelmemesi için bir sebep yok ki 🤷🏻‍♀️ sanki birileriyle cinsellik yaşayın diye kafanıza silah dayadık.
İstemiyorsa istemiyordur. Kimseyi bir seye ikna etmek için uğraşmayın. O mallığı herkes yapıyor hayatta bir kere. Sevmek istemeyen sevmiyor evlenmek istemeyen de evlenmiyor. Yaşadık karşim dibine kadar yaşadık. 😁 Adamın yakasından düş seni seveni değer vereni bul.
yakasından düştüm merak etmeyin şehir değiştim telimi değiştim

Konuyu yeni gördüm. Hesabinizi kapatmissiniz ama eminim yine bakacaksanizdir baska hesaptan. Ask kadini olarak yorum yapmam lazim 😂 yasiniz kac bilmiyorum ama sunu söyleyebilirim size. Eger bir erkek evlilik istemiyorum, dusunmuyorum sadece cinsellik vs vs diyorsa emin ol o adam sizinle hicbir zaman evlenmez ne yaparsaniz yapin, ne yasarsaniz yasayin. Siz ona cogu erkegin hayalindeki iliski tarzini sunmussunuz kafami agritmadan yatar kalkarim sorumluk, evlilik, nisanlilik filanda istemez ohhh mis mantagi bu. Genelde böyle iliskilerde kadinlar asik olmaya basliyor erkek kaciyor dogal olarak. Umarim tez zamanda unutsunuz.

Yeni uyelerin konu açıp cevap beğenmeyip konu değiştirmesine çok gülüyorum ya, anaokulu değil burası küstüm oynamıyorum yok :KK70:
Ey konu sahibi ruhun burada konuda geri gelecek :KK70:

"Yavru ceylanı ürkütmeyeyim" diye iğrenç bir algıyla cümle kuran siz ve sizinle aynı düşünmüyor diye, evlilik öncesi cinsel hayat yaşayan insanlar ahlaksız öyle mi? Ahlak anlayışınıza yavru ceylanı ürkütmemek uyuyor ve siz ahlaklı takılıyorsunuz üstüne bir de "köyüne dön" cümlesini millete kurabiliyorsunuz. Adam oyuna gelmemiş işte yapacak bir şey yok, adamın oyuna gelmemesinin suçlusu da yorum yapanlar değil. İçinde seks geçiyor diye edilen hakaretlere bak. Hem suçlu hem güçlü. Sizin ahlak anlayışınızdaki biriyle ben olsam ben de birlikte olmam. Ömrümde daha "yavru ceylanı ürkütmemek lazım yavrummm" diye hiç düşünmedim. Karşımdaki benimle gelecek planından ürkecekse bir zahmet ürksün de bu dili kullanmayı nasıl insan kendine yedirebilir acaba? Sanırsın Nuri Alço.

Ya o degilde ben bir önceki yorumumu bütün yorumlari okumadan yazmistim. Sonradan gördüm hanim efendinin güya sex yapmadigini idda ettigini 🤣 Kusura bakma ama hicbirimiz aptal degiliz. Hicbir erkek sex yapmadan sizinle 2 sene bulusup, kuru kuru telefonda konusmaz. Adam senden ask istemiyor, ciddiyet istemiyor, seni geleceginde görmüyor, seni sevmiyor pardon da ne istiyordu peki? Gül cemalinemi geliyordu senin yanina???? Yorumlarda demissinizki “ben hatami anladim, o yüzden ciddi olalim dedim” hani siz onunla evlenmeyi dusunecek kadar asik olmustunuz? O nedenle ayrilmistiniz? Sonra da diyorsunuz “takilalim demem hataydi onu anladim”

Namus derken???
Elin adamiyla aranizda hicbir sey olmadan 2 sene sizin degiminizle “takilmissiniz” bence siz önce kendi namusunuza bakin ondan sonra baskalarini namussuzlukla suclayin. Emin ol buradaki hicbir kadin “ciddi istemiyorum, takilalim” diyen erkekle birlikte olmaz! Ben sahsen hayatim boyunca böyle biriyle “takilmadim”.

Bir önceki yorumumda dedigim gibi adam zaten basindan ben ciddi iliski istemiyorum yani baska bir degimle seninle düsüp kalicam, sadece sex istiyorum demis sizde kabul etmissiniz düsüp kalkmissiniz adam da alacagini almis bikmis sizden tamamen bitirmis.

o adam evlenir bak görürsün seninle evlenmek istememiştir

ilk başta oh demiştir karşımda evlenmek istemeyen kız ben bunun etinden sütünden faydalanayım şimdilik demiştir

evlenince şaşırma

Siz de burada dertleşmeye çalışanlara çamur atmayın. Sevişmiş olsam seviştim beni kullandı gözden düşünce beni postaladı derdim. namazında niyazında bir insanım flört illetine bir kere düşmüşüm bu günahtan kurtulmak için ciddi devam edelim dedim adama. Adam da anlıyorum seni dedi devam ettik. Yok fb yok sevişme kafaya bak. Herkes sevişmiyor. Sevişen kendine sevişsin beni ilgilendirmiyor. Benim konum bu beğenmedin mi eksile kardeş. Burada derdimi paylaştım sadece. Kendimi kimseye kakalamaım. Niye benimle evlenmedi diye ağlamadım size. Bir insan niye duygularla oynar ki dedim?
ama öyle bir anlattın ki başta hepimiz sen seviştin sandık

hiç şimdi kıvırma

ayrıca sevgililik flört vs de günah elin adamıyla geceler boyu mesajlaşmak da günah ona bakılırsa

Konuyu yeni gördüm. Hesabinizi kapatmissiniz ama eminim yine bakacaksanizdir baska hesaptan. Ask kadini olarak yorum yapmam lazim 😂 yasiniz kac bilmiyorum ama sunu söyleyebilirim size. Eger bir erkek evlilik istemiyorum, dusunmuyorum sadece cinsellik vs vs diyorsa emin ol o adam sizinle hicbir zaman evlenmez ne yaparsaniz yapin, ne yasarsaniz yasayin. Siz ona cogu erkegin hayalindeki iliski tarzini sunmussunuz kafami agritmadan yatar kalkarim sorumluk, evlilik, nisanlilik filanda istemez ohhh mis mantagi bu. Genelde böyle iliskilerde kadinlar asik olmaya basliyor erkek kaciyor dogal olarak. Umarim tez zamanda unutsunuz.
Screenshot_20231113-092613_Opera Mini.jpg

Netekim dayanamayıp geri geldi. 🌝

kendini baştan belli etmiş aslında,ama işte erkekleri değiştirebileceğimizi sanıyoruz maalesef.evet senin yanında mutluymuş,belki de cinlsel olarak iyi geliyordun.ama sevmemiş kusuru bakma.buna benzer olay yıllar önce yaşadım bekardım tabi o aralar.adama ısrar etmemiştim aslında evlenelim diye.ailesi çok istiyordu evlenmemizi. sonra evlenmek istemiyorum diye ayrıldı tamam dedim demek ki evililiğe hazır değilmiş.anaaa bi baktım adam 5 ay sonra nişanlanmış.yani demek ki sevmemiş beni dedim.ay şimdi bakıyorum da iyiki de olmamış:kızgın:

Zaten evlilik istemediği için bitirip arkadaş kaldık. Onu hiçbir şeye zorlamadım. Hala sevgili gibi takılırken ben böylesini kaldıramıyorum ciddiyete varsan varım yoksa yokum dedim. O da varım dedi.
ben sevilmediğimin farkındayım . kabullendim durumu. ama aylarca onun kavgasını gürültüsünü çektim. her konuda kendime özeleştiri yaptım. yıprandım o da farkındaydı. keşke gitseydi bir an önce de. bana eziyet etmeseydi. benim bu anlamda duygularımla oynadı. evlilik kader işidir. yazılı olmayan için onu suçlamadım ki hiçbir zaman. derdim niye benimle evlenmedi değil. niye benimle istemediği halde yanında tuttu? ikimiz de yaşımızı başımızı almış insanlarız
Belki yorumlarda bahsedilmistir, hepsini okuyamadim ama siz de farkindasiniz iste sizinle takilmaya devam edebilmek icin varım demiş. Size eziyet falan da etmiyordu buyuk ihtimalle umurunda bile degildi, sadece takılıyordu. Uzmeyin kendinizi degmez.

E erkekler böyle. O dönem başkasını bulsaydı senle iletişimi hemen keserdi. Kimse yüz vermemiş o da seni oyalamış boşta kalmamak için. Evlensen ne olacak 20 yıllık eşler aldatıyor sanki hiç emek vermemişsin gibi hadi yürü git diye rest çekiyor ohoo

X