Duygusal çöküş

Kalk ne üzülüyorsunuz sadaka verin kurtulduğunu icin . Hayat güzel elini öpen seni alsin. Akilli ve uyanık olduğunuz için terk etmiş beyefendi belli ki para istemek ne demek gitsin erkek arkadaşından dayısının amcasından istesin . Bi erkek kadından kah sevgili kah evli olduğu kadından para istiyorsa uzak duracaksın herkesçe kabul görmüş gerçektir.. Bu yaşanmışlıklar size deneyim olsun kahrolup dovuneceginize kotu olaylardan ders cikartin ki bu daha bu tür insanlar ile yolunuzu birleştirmeyin. Geçmiş olsun.
Tecrübe diyorum ben de artık yaşanması gerekiyomuş Allah geç olmadan gösterdi bir şeyleri şükür
Ahueda Ahueda adamın istediği ve beklediği seni masraflarına sponsor yapmakmış..olmayınca soğumuş.Başkasına kefil olduğunu filan da sanmıyorum bildiğin kumarbaz yalanı ..cebinde 100 tl yok annesinin bulduğu kızla nişanlanmış mış.O bahsettiği nişanda kimbilir kaç bin tl harcamıştır .Onu da mı sana ödetecekti çakal!?
Kefil durumu gerçek dosyayı gördüm de sorunlu biriydi gerçekten sonradan fark ettim

Sizinki de nasıl bir yokluk imiş arkadaşim ki böylesine razı gelmişsiniz...
Görüşme yok, buluşma yok.
Sürekli ortada para muhabbeti..

Dekont istemeye kadar varan manasız işler.

İş diyorum bakın, aşk diye bir şey yokmuş aranızda çünkü.

Bundan sonrası için lütfen Kendinize değer verin.
Güzel bir mesleğiniz, iyi şartlarınız var.
böylesi tipleri sırtınızda niye yük edesiniz ki ?

Oh çok şükür bitmiş, gitmiş.
🌸
İşte bütün bu para mevzuları vs. son birkaç ayda patladı o noktaya kadar bir şekilde iyi gitti sonra patır patır ortaya döküldü her şey Allah gösterdi diyelim

sonraki süreçlerde benden 100-150 lira para istedi birkaç kez ama bu durumdan cidden rahatsız oldum söyledim de baya bozuldu soğukluk oldu

şubat ayıydı memleketlim de zaten en son benden 2500 lira borç para istedi kira için güvenmediğimden vermedim yok dedim babama gönderdim sonra nasıl soğuk konuşmadı etmedi sordum niye böylesin bana yalan söyledin 2- 3 bini verip veremeyeceğime güvenmiyorsun madem öyle dekont gönder inanayım vs. dedi.Sonrası soğuk soğuk konuşmalar
diğer meseleleri bilmem de şu iki meseleyi ben cımbızla çekiyorum.
birisine sırf isteklerini yerine getirmedin diye sana soğuk yapıyorsa o insan çıkarcıdır, seni manipüle etmeye çalışıyordur ve seni sevmiyordur, bu hiç şaşmaz.
özellikle senin kendi kazandığın paranın hesabını sana sorması, dekont gönder inanayım vs demesi aşırı iğrenç ya. mide bulandırıcı. ben o dakika tek satır açıklama yapmam her yerden engellerim böyle bir herifi. kocam değil ailem değil, götümden ter damlaya damlaya kazandığım paramın hesabını soracak bana neymiş ben borç vermek istemedim diye, oldu canım.

diğer meseleleri bilmem de şu iki meseleyi ben cımbızla çekiyorum.
birisine sırf isteklerini yerine getirmedin diye sana soğuk yapıyorsa o insan çıkarcıdır, seni manipüle etmeye çalışıyordur ve seni sevmiyordur, bu hiç şaşmaz.
özellikle senin kendi kazandığın paranın hesabını sana sorması, dekont gönder inanayım vs demesi aşırı iğrenç ya. mide bulandırıcı. ben o dakika tek satır açıklama yapmam her yerden engellerim böyle bir herifi. kocam değil ailem değil, götümden ter damlaya damlaya kazandığım paramın hesabını soracak bana neymiş ben borç vermek istemedim diye, oldu canım.
Haklısınız soğumasına soğudum babasını yeni kaybetti diye bir şey yapmadım sonra olaylar patladı zaten inşallah tekrar hiçbir yerde karşılaşmayız

X