Duygusal ilgi yok yakınlaşma var

Arkadaşlar merhaba, soluğu burda aldım çünkü akıl almak tecrübenizden faydalanmak istiyorum. Bana yardımcı olun lütfen. Benim ilişkim neredeyse 10 aylık ve ilk defa sevgilim oldu böyle ve 26 yaşındayız ikimizde. iş nedeniyle istanbul içinde uzak kaldık, ayda 1 görüşüyoruz. En başta o kadar duygusal yoğunluk vardı ki, dışarı çıkarım güneş kremini aldın mı, dışarda yoruldun mu yemek yedin mi vs geceleri şarkılar gönderme falan. Etkilenmiştim çünkü bana kimse bunları yapmadı. Zamanla ben de sevdim ve ilgi göstermeye başladım tabii. İlk defa öpüştük - ki benim için çok hassas konu bu cinsellik çünkü daha önce doğum günümde eve gidip sevişmeyi teklif etti şoka girdim...ve sevmeseydim benim için ayrılık konusu bu demiştim- Ben korona oldum, bilen bilir evde ağrı ateş sıkıntı yatıyorsun. Ben gece yatmayıp onu bekliyorum bana mesaj atsın diye. Ona dedim ben kendimi yalnız hissediyorum en azından hiç bi yere gitmiyorsan da içtiğin suyu yürüdüğün yolu vs at ki orda olduğunu bileyim. Tamam dedi ama yok bi şey atmadı. Kısaca eski ilgisi git gide yok olmaya başladı ama seni seviyorum ve iyi ki varsın yazıp duruyor mesajda. Ben hasta yatağımdayken canının sarma çektiğini söyledi ben de üzüldüm aslında şu durumda sarma mı istiyorsun diye ama iyileşince yaptım. En son geçen gün buluştuk telefonda bana öve öve bitiremediği tatlı vardı onu getirmeyi ve br şey daha onları unutmuş...soğukta yarım saat bekledim onu. Beni alıp arabayı manzaralı yere çektik direkt öpüşmeye başladık. Ben sana sarma yaptım dedim, geçen gün de ofisine hayırlı olsun hediyesi gönderdim 4.30 da gitti, 7 de beni aradı. Geldi geldi diyor. Çok ilgisiz, önemsiz geliyor. İşlerim çok yoğun ölüyorum yorgunluktan diyor. Bu durum işinden dolayı 2 süre sürecek en azından bunu istemiyorum. Her dediğimde bir süre düzeliyor sonra tekrar aynı .Ben ilgi önemseme yalvarmak istemiyorum. Artık anlamaktan hak vermekten yoruldum. Bunlar böyleyken ben kendimden ödün verip göğsümü elledi şak diye üstüne de diyor ki maşallahh iyi gidiyoruz seni bırakmam inşallah gibi bir laf. Şok oldum tabii. Kötü kadın gibi de ışıklara bırakıp gitti ben de yolda dedim sormadın ama bindim diye sonra aradı. Sizce abartıyor muyum? Normal ilişkiler nasıl bilmiyorum ama ben çok cinsellik taraftarı değilim söz yok nişan bile yok. Daha ayrılık konusunu açmadım ama kesin işelerim çok fazla yoğun diyecek... bıktım yani bu durumdan ama bir yandan şımarıklık mı bu acaba diyorum sonuçta çalışıyor ağır şekilde. ama cinsellikten geri kalmıyor öyle bir anda güven kırıcı lafı da söylüyor. Konuşalım lütfen arkadaşlar akıl verin.
Senin düşünce tarzında uygun biri değil beş dakika geç kalirdin yolun ortasına bırakmas sin bence ayrıl bide güven kırıcı laflar ne haddine

İlgi istediğini anlayınca geri çekiliyolar. Yapacağın tek bir şey var şak diye kendini çek ve şok etkisi yarat. İki güne kapında biter

X