Makyaj Ürünleri Duyuru : 5. Göz Makyajı Yarışması: Fantastik Makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Efla

bize bağışla Allahım
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
3.964
17
Arkadaşlar, yeni yarışmamızın konusu Fantastik Makyaj.

Kurallarımız:

• Fotoğraflara nick yazılmayacak.
• Foto çekimleri mümkün oldukça net, makyajı öne çıkaracak şekilde olmalıdır.
• Fotoları imageshack’e yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmasınlar.
• Makyajınızı sadece göze veya yarım/bütün yüzünüze uygulayabilirsiniz.
• ıstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)
• Aksesuar kullanımı serbesttir.
• Yarışmaya katılacağınız fotoları, bana özel mesaj yolu ile ileteceksiniz.

foto göndermeye başlayabilirsiniz. 4 eylül cuma akşamı, saat 22:00 a kadar fotoğrafınızı bana gönderebilirsiniz. 23:00 da yarışma topiğini açacağım. (bir aksilik olmazsa)

Fantastik makyajda hayal gücünüzü istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz.
Makyajla ilgili sınırlamamız yok.

17. sf da toplu halde birkaç fantastik makyaj örneği görebilirsiniz.

önemli bir nokta daha var. yarışmaya kendimize yaptığımız makyaj ile katılacağız. başkasına yaptığımız makyajlar ile değil...

Son düzenleme:
ben fikirlerimi yukarıda belirttim arkadaşlar.
her türlü öneriye açığız.
siz de düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

kuralların son hali henüz belirlenmedi.
genel bir mesaj yazarak konuyu şimdiden açayım dedim. yeni yarışma ile ilgili fikir alışverişine bu topicten devam edelim, diğer topiclerimizin konusunu dağıtmayalım.

ben şimdi çıkmak zorundayım. yarın gelince tüm mesajları okuyup değerlendirmeleri yaparız.

a.s.

yarışmanın topiğini açtıktan sonra, başka topiclere veya profillere yarışmanın linkini gönderebilirsiniz(bazı üyeler denk gelemiyor) ama, bu mesajlarla birlikte oy istemek kesinlikle yasaktır.
topiclerde '' bana oy verin, ... no' lu makyaja oy verin '' ifadelerini kullanmak yasaktır.

Son düzenleme:
otoları imageshack’e yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmasınlar.

bu şıkkı belirginleştirelim benc eherkes kafasına göre boyut belirliyorr..

800* 600 olabilir herkes öle eklesin bencee..

• ıstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)

bu şıkta pek açıklayıcı olmamış gbi..
birçok resimden oluşan resimde çok dağınık oluyor onuda sınırlamak lazımm 800-600 içinee 3n fazla 4 resim gibi bir sınırlama getirilmelii..

hadi bakalım hayırlısı olsun, ben katılır mıyım bilmiyorum zira bambu ısıran halim gayet fantastikti bana göre:)))

:roflol::roflol::roflol:ay alemsin yaa...avatardaki gözler seninmi pandayla hiç benzetemedimm:kedi::1rolleyes::roflol::roflol:
hadi bakalım hayırlısı olsun, ben katılır mıyım bilmiyorum zira bambu ısıran halim gayet fantastikti bana göre:)))

teknologcum bence sınırlamaya gerek yok misal ben hep 5-6 foto koyarım birleştirdiğim resimlere ve pek de dağınık olmaz. örnek vereyim 2. yarışmaya böyle yollamıştım

kk.jpg

roxelim alemsinn yaa eminimm daha fantastiklerini bulursunn canımm:kedi:bu sfer ne ısırcan kızzkaydirigubbakcemile3

kızlar şimdi fikirlerimi söylüyorummm.
bence nicklerr açıklansın çünküü zaten çoğunu tanıyoruzz ayrıcaa topiktee yorumlarımızı yazarken rahat rahat sölersek kimin kim oldugunu atışması daha zevkli olur diye düşünüyorum.
teknom bnce bikaç foto konabilir sınırlama getirmeyelim roxelinki gibi olabilir boyutu sayfayı bozmadıktan sonra mesele yok.
kızlarr bi de mesela şu uğurböceğini yapan arkadaş güzell yapmış ama onun fotosuna bakarken gözü yoran bişe vr çok foto koycaksak da öle olmasın yanii bi yan bi yukarı bi aşağıı iç içee fln.net yanyana ya da alt alta olsun..yoksa ugurböceğindeki arkdaşınki gibi net algılayamıyosun fotoyu ilk bakışta çok ii incelemek gerekiyor.
şimdilik aklıma gelenler bunlarr yorumlarınızı bekliyorumm

valla artık bilemiyorum şöyle korkunç bir makyaj yapıp elimi kolumu yerim herhalde:))

kedimm hanii perikızı olurr geyşa olurr çizgi film karakterleriolurr öle yani anlatabildim mi bilmiorum ama yani bu iş senin hayal dünyana kalmışş canmm

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3yemin edeirm koptummm :))))))
sen oldugunu 40 yil düsünsem aklima gelmezdiii..
allah seni napmasinn... ama tsk etmek istiyorum gercekten cok senlendirdin beni.. canim yhaa .. harikasin :)))

darilmiyosun demi? cok ho$tu gercektennn :) nolur kirilma bak cok üzülürümkaydirigubbakcemile5

yarismamiz hayirli olsun .. bambusi simdiden emeklerine saglik kolay gelsin sana ve bizee :)))

kedimm hanii perikızı olurr geyşa olurr çizgi film karakterleriolurr öle yani anlatabildim mi bilmiorum ama yani bu iş senin hayal dünyana kalmışş canmm

ay inanmıyorumm o zaman tam yüz koyalım saç baş görünsün ben peri oliyimmm :asigim:

roxe canımm seninki sadece göz makyajı olduğu için boğmamaış resimlerr birde her bakışı göstermek içinn konulmuş...
ama numaro vermiyorumm..arzu öle koysaydıı bol resimli ne anlayabilirdik tam yüzde çok karışık bişey olurdu...

vee şu 800*600 kesinlikle şıkka eklensin herks kafasına göre boyut eklemesinn..

Bence tek foto olmasın ya birleştirilebilsin yaniii tek açıdan iyi çıkmayabilir sonuçta:sm_confused:

teknon boyut konusunda katılıyorumm canım tek bi boyutt olsunn.800-600 uygun
haklısınn arzuu bi sürü koysaydı anlayamazdık ama bunu yapan kişinin düşünmesi lazımm.mesela roxelim gibi sadecce göze yapan koyabilirr öteki türlü yarım yüz ya da tam yüz yapan 2 tane net koyda daha ii olur ya da bi taneee

X