Saç Kesim Şekilleri En güzel saç yarışması

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
hadi bakalım saçlarımız ahenkle dans etsin :21:
yeni yarışmamızı açıyorum. açççtımmmmm.:KK71:
epet vakit geçti değilmi daha önceki yarışmadan bu yana bu bölümde.
ehh ,artık zamanıdır.
bütün güzel saçlıları bekleriz efeemmm.:KK3:
tabii,yine kuralları bir hatırlatalım,

1. Fotoğraflara nick yazılmayacak.
2 Foto çekimleri mümkün oldukça net olacak ve başın ve saçların resmi çekilecektir.
Yüz kapatılacaktır.
.
Saçta tek model olacaktır..
3. Fotoları yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmamasına dikkat edilecek.
.
4. İstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)
5..Aksesuar kullanımı serbesttir..

toka,taç,çıtçıt,kaynak vs.

(bunu diğer konuda konuştuk. kaynak vs i anlamak zor. o yüzden buna izin verdim.önemli olan bakıldığındaki o güzel görüntü)

saç boyalıda olabilir,kendi rengide..
6.. Yarışmaya katılacağınız fotoları, bana özel mesaj yolu ile ileteceksiniz.

7.Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir.

8.. Oy verme süresi 1 haftadır.
9. Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.
10. Yarışmacılar asla kimliklerini açık etmeyeceklerdir.
11.Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.
12. Yarışmaya isteyen herkes katılabilir. Katılmak için herhangi bir şart yoktur.
13.yarışmaya katılım,6 mart 2015 te başlayacak ,13 mart 2015 saat 14.00 da sona erecektir.
14. fotoğrafların size ait olduğunu belirtmek için fotoğrafınızda kadınlar kulübü ve çekildiği günü yazan bir kağıtolacak.kısaca o kağıt çekilen fotoğrafta görülmelidir.elinizde tutabilirsiniz.( önden arkadan çekebilirsiniz. yalnız mutlaka önden çektiğinizde elinizde kk yazısı ve tarih olmalı)
15.
Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar
16.Yarışmaya her kullanıcı kendi resimleriyle katılmalıdır,herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsak ve bunu sonradan öğrenir isek ( fake resim vs gibi ) gerekli ceza verilecek , oylama topiğinde resim silinecek ve yarışmaya katılan arkadaş yarışmadan çıkarılacaktır...
Fake resimle yarışmaya katılan arkadaş, yaptığı , yazdığı , yolladığı resimden ve herşeyden sadece kendisi sorumludur..
.Yönetim bu durumdan sorumlu değildir.
17.yarışmaya katılanlar tanıdıklarını sırf bu yarışma için üye edip oy kullandırırlarsa ki ,bu zaten anlaşılacaktır. diskalifiye olurlar.

Son düzenleme:
bu arada bir örnek vereceğim.
2 resim çekebilirsiniz biri ön biri arka. ve önden çekilmiş fotoğrafta elinizde kadınlar kulübü ve tarih yazısı olur.

front1.jpg
blback.jpg

bu 2 resmi kolaj yaparak birleştirir yüzünüzüde gizlersiniz

Son düzenleme:
Hayirli olsun kizlar

1 sene onceki saclarim olsaydi kacari yok katilirdim.

Ziraa saclarim icin cok kez durudurularak sirrim soruldu.

Katilacak arkadaslara basarilarrr :KK54:

Hayırlı uğurlu olsun, biz susalım saçlar konuşsun.
:KK53::KK53::KK53:

katılsamda ancak kaynak veya cıtcıtla katılırdım ama istemiyorum oylede bu sefer oylıycaz merakla bekliyorm

kısa saçlı kızlar daaa çekinmeyin lütfenn, bence kısa saç daha güzel :KK8:Hoppa
hadi bakalım bekliyoruuuz :KK73:

Katılsammı bılemedım niyeyse ilk defa b yarısmaya katılmak ıstedım :KK70:

keşke benimde saçlarım olsaydı bende katılsaydım inşaALLAH hemem hepsi çıkar:KK61::KK61::KK61:

X