Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Yarışması: Gece Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
Evetttt; temamız belli oldu..
Gece makyajı

yarışma kuralları şöyle,

1. Fotoğraflara nick yazılmayacak.
2 Foto çekimleri mümkün oldukça net, makyajı öne çıkaracak şekilde olmalıdır.
3 Fotoları yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmasınlar.
4.Makyajınızı sadece göze uygulayacaksınız
5. ıstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)
6.Aksesuar kullanımı serbesttir.
7. Yarışmaya katılacağınız fotoları, bana özel mesaj yolu ile ileteceksiniz.
8.
Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir.
9.Oylar kişiye, kaşa, göze, ... göre değil; yapılan makyaja ve temaya ne kadar uygun olduğuna göre verilecektir.
10. Oy verme süresi 1 haftadır.
11. Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.
12. Yarışmacılar asla kimliklerini açık etmeyeceklerdir.
13.Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.
14. Yarışmaya isteyen herkes katılabilir. Katılmak için herhangi bir şart yoktur.
15.yarışmaya katılım, 21.10.2014 de başlayacak,27.10.2014de sona erecektir.
önemli bir nokta daha var. yarışmaya kendimize yaptığımız makyaj ile katılacağız. başkasına yaptığımız makyajlar ile değil...
16.Makyajı kendiniz yapacaksınız. başkasına yada makyaj yapan bir yerde yaptırıp fotoğraf çekmeyeceksiniz.
18.fotoğrafta 2 gözünüzünde görülmesi şart

arkadaşlar kurallarla alakalı başka fikri olan varmı.
bu kurallar yeterli mi

Son düzenleme:
Bu yarışmanın sonunda kazanan ne olacak ? Yani eğlencesine mi ödüllü mü ?

yarışmaya katılmak isteyip kendi yüzünü göstermek istemeyenler de olabilir keşke kurallar da illa kendi yüzüne yapılacak kuralı olmasaymış

Fotoğrafları 27.10.2014 tarihine kadar mı göndermemiz gerekiyor

ya ben yaptım dün akşam ama iphone4 çok kötü çekio fotoyu yaa normalde makyajım harıka oldu ama sanki fotoda belli olmadı gibi offf napsam bilemedim

ben sanırım katılacağım :) çok severim makyaj yapmayı. sadece gözlerin olduğu bir foto ile katılmak da çok iyi olmuş. çünkü kimliğimin belli olmasını istemem. yarın yeterince güneş varken deneyeceğim bakalım. :KK49:

yalnız yorumların olduğu konu nerede, bulamadım onu?

X