DÜZENLİ BİR YAŞAM, TEMİZ BİR EV...

MUTFAK 10 madde belirlemece

MUTFAK:
1. Camlarını silmek
2. Tül veya perdesini veya storunu veya zebrasını yıkamak
3. Tüm büyük ve küçük ev aletlerini silmek
4- Mutfak dolapları düzenlemek iç dış silmek
5- Tezgahı dezenfekte etmek
6- Fayansları silmek (üst dolap ile alt dolap arasında kalanlar)
7- Yerleri silmek, süpürmek genel toz almak (Halısını silmek, yıkamak, saçları toplamak ya da gerekmiyorsa sadece süpürmek)
8- Avize ve prizleri silmek
9- Kullanmadığımız ıvır zıvırları atmak
10- Masa, sandalye silmek

Son düzenleme:
MUTFAK 10 madde belirlemece

MUTFAK:
1. Camlarını silmek
2. Tül veya perdesini veya storunu veya zebrasını yıkamak
3. Tüm büyük ve küçük ev aletlerini silmek
4- Mutfak dolapları düzenlemek iç dış silmek
5- Tezgahı dezenfekte etmek
6- Fayansları silmek (üst dolap ile alt dolap arasında kalanlar)
7- Yerleri silmek, süpürmek genel toz almak (Halısını silmek, yıkamak, saçları toplamak ya da gerekmiyorsa sadece süpürmek)
8- Avize ve prizleri silmek
9- Kullanmadığımız ıvır zıvırları atmak
10- Masa, sandalye silmek

Aynen bu şekilde bildirim sayfasına ekledim tatlım :KK15:

Aaa canım teşekkür ederimm :) Hoş geldinnnn :KK36:
hoşbulduk canımmm..topiğin adını çok beğendim cidden,düzenli bir yaşam-temiz bir ev..hep temizlik diyoruz ama cidden düzenli bir yaşam dediğin zaman aslında içine çok şey giriyor değilmi..sanki hayatımıza her anlamda ve her alanda bir düzen ve huzur gelmesi gibi..aslında temizlik düzeninin yanında hayatımızı etkileyen başka düzen ve huzur anlamında şeylerlede ilgili birbirimize destek olarak birşeyler yapabiliriz..hatta bunlarıda alışkanlık haline getirebiliriz..

hoşbulduk canımmm..topiğin adını çok beğendim cidden,düzenli bir yaşam-temiz bir ev..hep temizlik diyoruz ama cidden düzenli bir yaşam dediğin zaman aslında içine çok şey giriyor değilmi..sanki hayatımıza her anlamda ve her alanda bir düzen ve huzur gelmesi gibi..aslında temizlik düzeninin yanında hayatımızı etkileyen başka düzen ve huzur anlamında şeylerlede ilgili birbirimize destek olarak birşeyler yapabiliriz..hatta bunlarıda alışkanlık haline getirebiliriz..

Ah işte çok iyi anlamışsın canım beni. Bende bunun istiyorum o haftalık hedef listelerine evi düzenlemeyi oturttuktan sonra o şekilde maddeler koyalım istiyorum. Zihnimiz berrak, içimiz huzurlu olursa evlerimiz daha mis olur ve anın tadını çıkartmaya başlarız diye düşünüyorum :KK68:

Ah işte çok iyi anlamışsın canım beni. Bende bunun istiyorum o haftalık hedef listelerine evi düzenlemeyi oturttuktan sonra o şekilde maddeler koyalım istiyorum. Zihnimiz berrak, içimiz huzurlu olursa evlerimiz daha mis olur ve anın tadını çıkartmaya başlarız diye düşünüyorum :KK68:

valla süper düşünmüşsün canımm..bence bu topik her anlamda faydalı bir paylaşım topiği olacak :KK19:

X