Düzenli Evimiz & Hayatımız

Oğlumun odası bittikten sonra.....🙂

oturma odası
salon
mutfak
antre
yatak odası süpürdüm ✅
ve elimle her yeri sildim✅
toz da aldım ✅
Banyo halilarini yıkmaya attım✅
Banyoları da süpürdüm sildim✅
Lavabo wc yıkadım ✅
Aynaları ve banyo dolaplarını da dıştan sildim ✅
Sabunlukları doldurdum ✅
Çöp kovalarını boşalttım temiz poşet geçirdim ✅
Havalulari değiştirdim ✅
Temiz Banyo halilari serdim ✅
2 Banyo da tertemiz oldu ✅🌸
Yıkanan Banyo halilarini da astım✅
Pirinç pilavı ve domatesli şehriye çorbası pisirdim✅️ dydukledi ki arkadaş da pismisti onu tavaya alıp dudukluyu yıkadım ✅
Salata yaptım ✅
Oglumu yedirdim✅
Sofrayı kurdum ve yüz bakımı yaptım✅️ eşim gelince ona yemekleri verip çıktım✅
1 saat disarda islerimi hallettim markete falan uğradım ✅
Eve gelince çay koydum✅
Sofrayı topladım✅
Bulaşık m. Koydum kirlileri ✅
Eşim pazar alışverişi yapmıştı onları buzdolabına yerleştirdim ✅
Buzdolabini da bi sildim ✅
Akşam namazı ve çay..🤲🏻
Çay faslı bitince de hemen abdest alıp yatsı namazımı kıldım✅🤲🏻 şimdi Oğlumu uyuturken manevi saat yapicam inşallah ❤️🤲🏻

Benim için verimli güzel bir gün oldu elhamdülillah aşırı detayli yazdım yaa buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederimm😍😍

Oğlumun odası bittikten sonra.....🙂

oturma odası
salon
mutfak
antre
yatak odası süpürdüm ✅
ve elimle her yeri sildim✅
toz da aldım ✅
Banyo halilarini yıkmaya attım✅
Banyoları da süpürdüm sildim✅
Lavabo wc yıkadım ✅
Aynaları ve banyo dolaplarını da dıştan sildim ✅
Sabunlukları doldurdum ✅
Çöp kovalarını boşalttım temiz poşet geçirdim ✅
Havalulari değiştirdim ✅
Temiz Banyo halilari serdim ✅
2 Banyo da tertemiz oldu ✅🌸
Yıkanan Banyo halilarini da astım✅
Pirinç pilavı ve domatesli şehriye çorbası pisirdim✅️ dydukledi ki arkadaş da pismisti onu tavaya alıp dudukluyu yıkadım ✅
Salata yaptım ✅
Oglumu yedirdim✅
Sofrayı kurdum ve yüz bakımı yaptım✅️ eşim gelince ona yemekleri verip çıktım✅
1 saat disarda islerimi hallettim markete falan uğradım ✅
Eve gelince çay koydum✅
Sofrayı topladım✅
Bulaşık m. Koydum kirlileri ✅
Eşim pazar alışverişi yapmıştı onları buzdolabına yerleştirdim ✅
Buzdolabini da bi sildim ✅
Akşam namazı ve çay..🤲🏻
Çay faslı bitince de hemen abdest alıp yatsı namazımı kıldım✅🤲🏻 şimdi Oğlumu uyuturken manevi saat yapicam inşallah ❤️🤲🏻

Benim için verimli güzel bir gün oldu elhamdülillah aşırı detayli yazdım yaa buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederimm😍😍

ertugrul-mashaallah.gif

Kurabiyeyi yaparken vanilya aradım hep kabartma tozu almışım baktım biraz karışmış oralar hamuru fırına koyunca bi toplim dedim.
Başladım toplamaya aa dedim 2 paket mayam var şunları bi ara kullanayım ve o an nasıl bir ilham geldiyse kurabiye çıkana kadar hamur mayaladım 🥸

Kurabiyeyi yaparken vanilya aradım hep kabartma tozu almışım baktım biraz karışmış oralar hamuru fırına koyunca bi toplim dedim.
Başladım toplamaya aa dedim 2 paket mayam var şunları bi ara kullanayım ve o an nasıl bir ilham geldiyse kurabiye çıkana kadar hamur mayaladım 🥸
Hey maşallah 😍😍

Benim kız güzel konuşuyordu. Bir kaç gündür çok tekrarlıyor. Anne anne anne anne anne diyor peş peşe sonra gel diyor mesela. Kekeleme gibi bişey kafama takıldı

Üstüne düşme çok belli etme geçer illaki güzel konuşan çocuk göze gelmiş olabilir kalabalığa çıktıysa

Üstüne düşme çok belli etme geçer illaki güzel konuşan çocuk göze gelmiş olabilir kalabalığa çıktıysa
O anne dedikçe efendim diyorum araya girip bazen kesiyor bazen devam ediyor. Heyecanlanıyor gibi de. Kalabalıktan beri gelmiyoruz ki🫣 bugün annemde diodu nazar değdi diye

X