Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selam arkadaşlar ❤️

🍬 Bulaşık makinesini boşaltıp tekrar kirlileri doldurdum.
🍬 Kahvaltı hazırladım, öğlene 🍅 çorbası yaptım.
🍬Ocağı sildim.
🍬 Yatakları topladım.
🍬Evi supurdum.
🍬Kahve keyfi yaptım.

Şimdide Kırmızı Oda yi izliyorum.Aksam erken yatınca dizileri tam izlemeyemiyorum.

Canim 🏡 hafta içi ev işinde çok aktif olamadığım için yazacak pek bir şey olmuyor.

Özel mesaj kutun kapalı diye yazdığım mesaj da gönderilemedi kaç gündür.

Gün içinde uğrayıp selamlaşma ya çalışıyorum.🌹

Pek hamarat olmasam da burda olmayı seviyorum ❤️

Test yaptırdın mı?
Yok negom yaptırmadım.
Boğaz kaşıntısı geçti ertesi gün, öksürük aksirik olmadi, ateşime de baktım çıkmadı hiç. Ama çok halsizdim. Belirti olursa hemen teste gideceğim.

Şimdi iki gündür belim agriyor ama kemiklerim takir takir oynuyor sanki anlamadım :KK43: ters bir hareket yaptım herhalde.

Koli yaptık, yemek hazırladım, masayı topladım bulaşıkları yerleştirdim, tezgahı sildim şimdi uzanıyorum.

Çoluk çocuk kışlıklar tamam :rolleyes:

2 çekmece kaldı iç çamaşırı falan kızların
Biz iki hafta önce çıkardık kısliklari. Hele son bir haftadir buz gibi buralar.
Biz daha yarım kollu geziyoz:KK69:
Geçen hafta burasi o kadar berbattı ki, uzun kollu giysem terliyorum. Yarım kollu giysem üşüyorum. Çocuğa evde bile ne giydirecegimi şaşırdım 😑

Kışlık hiçbir şeyim olmuyor ya yeni şeyler almam lazim. Alasim da yok, ne giysem yakıştıramıyorum kendime 😔

Dün ve bugün

🍋Bol bol ıhlamur, dut çayı vs. yaptım hasta baktım.
🍋Bende de ateş halsizlik var dinlendim.
🍋Mutfagi temizledim.Şu an yine dağıldı 😅
🍋Tepsileri yikadim, fırını temizledim.

🍋Çamaşır yıkadım astım.
🍋Bir sele çamaşır katladim. Şimdi devam ediyorum.
🍋Yemek yaptım.

Evet arkadaşlar gelmiş bulunmaktayım.

Bugun rutin işler dısında merdiven altında ardiyem var onu toparladım kullanmagım fazlalıkları attım hep. Evi süpürdüm silmedim bugun. Camasır yıkadım astım paso
kıslıklarla ugrasıyorum daha da yıkanacak çok kıyafet var.

Merhaba iyi akşamlar. Bugün pek enerjim yoktu, uykumu da alamadım. Çocukla ilgilenmek dışında pek bir şey yapamadım. Bugün çok huzursuzdu.
🔸Yatağı topladım,
🔸Biz uyuduktan sonra eşim gece bir şeyler atıştırıyor. Sabahları lavaboda hep tabak oluyor. Onları makinaya koydum,
🔸Kahvaltı hazırladım, sonrasında mutfağı topladım,
🔸İki makina çamaşır yıkandı,
🔸Akşam yemeği sonrası yine mutfağı topladım. Bugünlük anca bunları yapabildim.

Bir de dün anahtar prizleri dezenfekte etmiştim ama yazmayı unutmuşum. Yazmazsam içim rahat etmez 🤣😂

Burda yazdığını görmedim temiz şeyi yıkama canım havalandır biraz. Küf komuyosa havasızdır sadece. Yazık suya elektiriğe emeğe
Hepsi temiz kuzum ben gardıroptan katlayıp koymustum. hepsi de ütülü bir sıkıntı yok hafif kokusu var sadece. Şimdi onları terasa cıkarayım ozaman birde dolaba kumas kokusu aldım kıyafetler için onu sıkayım. Valla insaAllah eşim o kokuyu anlamazsa sanmıyorum anlıyacagını o zaman rahat ederim

Günaydın ❤
Mutlu pazarlar 🌱🍂🍁

d4b3bc1552604025ce64109552f5f0d2.jpg

X