Düzenli Evimiz & Hayatımız

Babam evde kriz geçirip entube olali bugun tam bir hafta oldu. Bu gün hastaneden izin istediler babamın boğazını deleceklermis ağızdan entube etmekten daha iyiymiş. Birde babam cok uzun süre oksijensiz kalmış bu yüzden bilinc hasar görmüş bu da nefes alabilme refleksini şuan yapamıyor olmasına sebepmiş. Rabbim pişman olmayacagimiz bir karar verdirir inşallah. Icimde hem umut hem endişe var. Dualarınızı bekliyorum.
Allah sifa versin inşallah

Tam bu konuyu okuyup bitireyim diyorum bildirim geliyor nevresim bdv ye gidiyorum neyse hepinizi okudum bitirdim şükür 🤣

Akşam akşam ev süpürdüm gene dayanamadim.
Bulaşık da yok ama şimdi eşime çay ve pasta ikram ettim. Yine Bulaşık çıkacak yani.
Makina da yeni bitti sıcak sıcak 😏

Şu çocukların oyuncaklarını bir grup yapmam lazim iyice karıştı ortaya döküyorlar toplayabilene aşk olsun.

Ben şimdi onları yapicam içim rahat uyurum en azından bunu yaparsam.
Ben oyuncak dolabı aldım en azından ne nerde az çok belli tavsiye ederim

Babam evde kriz geçirip entube olali bugun tam bir hafta oldu. Bu gün hastaneden izin istediler babamın boğazını deleceklermis ağızdan entube etmekten daha iyiymiş. Birde babam cok uzun süre oksijensiz kalmış bu yüzden bilinc hasar görmüş bu da nefes alabilme refleksini şuan yapamıyor olmasına sebepmiş. Rabbim pişman olmayacagimiz bir karar verdirir inşallah. Icimde hem umut hem endişe var. Dualarınızı bekliyorum.
Rabbim şifa versin inşallah 🤲

Çok çok geçmiş olsun Rabbim şifasını göstersin inşallah. Her dua okuduğumda babana da okurum canim

Ben oyuncak dolabı aldım en azından ne nerde az çok belli tavsiye ederim
Benimde var bir tane ama küçük sanırım.
Bazı oyuncaklar yaş gruplarının altında onları kuzene yollarsam biraz azalır daha çok sadelesir sanırım.

Grup olarak ayırdım 3 parça bıraktım dışarıda .

Sıkıldıkça yer değiştirecem bakalim.

Bugün yaptıklarım
Kahvaltıdan sonra masayı iyice kopürte kopürte sildim
Makineyi doldurup çalıştırdım
Evi supurdum
Makineyi temizledim bir tek filtreyi temizleyemedim çünkü hava yağmurlu kurumaz diye
Sonra dışarı çıktım bir sürü iş hallettim
Geldim yemek yaptım
Bir dünya plastikler tepsiler yani makineye girmeyen Her şeyi yıkadım
Oğlumu uyuttum
Yikadiklarimi kurutup kaldırdım
Çay yaptim
Onlarida makineye attım şimdi yatıp dinlenme vakti
Yarın sabah 12 ye kadar maratona gelecek varsa çok sevinirim erken kalkın hanımlar

Bazı oyuncaklar yaş gruplarının altında onları kuzene yollarsam biraz azalır daha çok sadelesir sanırım.

Enmantiklisibende her zaman oynamadiklarini bir poşete ya da kutuya koyup kaldırıyorum diğerlerinden sıkılınca tek tek çıkarıyorum çok iyi oluyor ama bende tek çocuk çok fazla oyuncak yok sadece araba koleksiyonu :KK66:

Benim bebe hiç oyuncak oynamıyor birlikte oynasam da bakmıyor suratlarına bı tane atı var tekerlekli ona binip duvara kapıya peteklere çarpıyor benim çocukta bı anormallik var galiba 🤦

Hiç oturmadım ama ne yaptım yazayım
-Akşamdan kalan çay bulaşıkları ı makineye koydum çalıştırdım
-kahvaltı hazırladım çocukları besledim
-poşet sepeti elden geçti
-bulaşık makinesi boşaltıp tekrar kirlileri koydum
-öğlen yemeği hazırladığı çocukları besledim
-çocuğun ödevlerini yaptırdım
Salonu koltukları çekerek süpürdüm
-lavaboları ovdum
-çamaşır yıkadım seremedim şimdi sobada kurutuyorum
-koridor ve mutfak süpürdüm
-Yemek, pilav, salata yaptım
-canlı derste biraz oturdum
-çamaşır katladım
-sobanın etrafını sildim
-mama sandalyesini ayrıntılı temizledim
-Ocak sildim
-Yemek faslı dan sonra yine mutfak topladım
-bulaşık makinesini doldurdum çalıştırdım
- toz aldım
-oyuncakları topladım ama ayırmadım
-çocuklarla oyun oynadım
-akşam yine ödev yaptırdım

Kapılar yine kaldı inşallah yarın onlarıda sileceğim aslında sizin maraton saatinde bende maratondaymışım ama bilemedim

Benim bebe hiç oyuncak oynamıyor birlikte oynasam da bakmıyor suratlarına bı tane atı var tekerlekli ona binip duvara kapıya peteklere çarpıyor benim çocukta bı anormallik var galiba 🤦
Ilgisini cekmiyordur belki. Uzun zaman göstermeyin özlesin bir de öyle deneyin.
Benim çocuklar da oyuncak konusunda çok seçici.
Bazen önüne 10 çeşit oyuncak döksem ilgisini çekmez.
1 tane koyarım onunla oynamak için çok fena kavga ederler.
Ozledikleri oyuncağı görünce sanki yeni almışım gibi heyecan yaparlar 2-3 hafta göstermem bazen örneğin arabalarını.
Legoyla ya da topla oynarlar o sürede.

Günaydın💕 çok şükür kar yağdı💕
3c576d7590e7f3fb15338e00ca45b4d4.jpg

Allah hayırlı şifalar versin canım:KK43:

Allahtan umut kesilmez olur mu hiç inşallah şifa olur

Sarmak için yazcaktım satmak yazmış salak klavye🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣
Ayy diyorum ne satması🤣
Bugün ne yaptım 👀

sabah komple bi evi topladım
Süpürgecik süpürdü
Yemeğim vardı yemekte yapmadım
Süpürgeyi pakladım
Bide akşam azcık şifonyerimi düzenledim ama bitirmedim

bol kitap okudum
Saç bakımı, cilt bakımı filan oh oh

keyif günü oldu 🥳
Eline sağlık👏
Hayırlı aksamlar
Bugun neler yaptım
✅Yataklar toplandı
✅Ev toplandı
✅Kahvaltı faslı ve Bulasıkları makınaya yerlestırıldı
✅1 saat yuruyus yapıldı
✅Oglen yemegı faslı ve Bulasıkları yerlestırıldı makına calıstırıldı
✅Posetlerın oldugu yer duzenlendı
✅Cocuklarla oyun oynandı
✅Market ve pazara gıdıldı
✅Aksam yemegı faslı
✅Bulasık makınası bosaltılıp yerine kirliler yerlestırıldı
✅Market ve pazar esyaları yerlerine yerlestırıldı
✅Cocuklarla oyun faslı
▶Suan ise elimde tel kafa dinlemeye calısıyorum cocuklar koridor da kosmakla mesgul bu oyun birinden biri aglamadan bitmeyecek gıbı🙈
Eline sağlık👏
Bugün yaptıklarım
Kahvaltıdan sonra masayı iyice kopürte kopürte sildim
Makineyi doldurup çalıştırdım
Evi supurdum
Makineyi temizledim bir tek filtreyi temizleyemedim çünkü hava yağmurlu kurumaz diye
Sonra dışarı çıktım bir sürü iş hallettim
Geldim yemek yaptım
Bir dünya plastikler tepsiler yani makineye girmeyen Her şeyi yıkadım
Oğlumu uyuttum
Yikadiklarimi kurutup kaldırdım
Çay yaptim
Onlarida makineye attım şimdi yatıp dinlenme vakti
Yarın sabah 12 ye kadar maratona gelecek varsa çok sevinirim erken kalkın hanımlar
Eline sağlık👏
Niye anormal olsun canım,her çocuğun mizacı farklı
Hiç oturmadım ama ne yaptım yazayım
-Akşamdan kalan çay bulaşıkları ı makineye koydum çalıştırdım
-kahvaltı hazırladım çocukları besledim
-poşet sepeti elden geçti
-bulaşık makinesi boşaltıp tekrar kirlileri koydum
-öğlen yemeği hazırladığı çocukları besledim
-çocuğun ödevlerini yaptırdım
Salonu koltukları çekerek süpürdüm
-lavaboları ovdum
-çamaşır yıkadım seremedim şimdi sobada kurutuyorum
-koridor ve mutfak süpürdüm
-Yemek, pilav, salata yaptım
-canlı derste biraz oturdum
-çamaşır katladım
-sobanın etrafını sildim
-mama sandalyesini ayrıntılı temizledim
-Ocak sildim
-Yemek faslı dan sonra yine mutfak topladım
-bulaşık makinesini doldurdum çalıştırdım
- toz aldım
-oyuncakları topladım ama ayırmadım
-çocuklarla oyun oynadım
-akşam yine ödev yaptırdım

Kapılar yine kaldı inşallah yarın onlarıda sileceğim aslında sizin maraton saatinde bende maratondaymışım ama bilemedim
Eline sağlık👏

X