Elektrikli Süpürgeler Dyson almayın

Valla yillardir memnun kalarak kullandigim tek ev esyasi. Servis, urun kalitesi, her anlamda cok memnunum. Siz ya cakma aldiniz ya da kullanmayi beceremediniz. Su yazdiklarinizi global bi alisveris sitesinde yorum olarak yazsaydiniz seri - yorum alirdiniz, o derece yani
Media marktan aldik çakma degil elbette. Dysonun kendi servisine gitti 1300 lira fiyat cektiler. Media marktin bagli oldugu servise gitti yine yapilmadi. Garanti kapsami disiymis . Duvarda takili aparata elimizi bile sürmüyoruz nadil garanti dışı oluyor anlamiyorum. Herkes öve öve bitiremiyor. O kadar para verdik evi temizlemekten aciz. Tüketici heyetine basvurduk insallah misliyle aliriz paramizi.

Ben de Dyson almak istiyordum deneme şansı buldum. Parmaklarım koptu, sürekli basmaktan. Evim büyük bi ev ve süpürgeyi çalıştırma düğmesi yok, sürekli parmağınla basmak zorundasın. Ben zaten bi ev süpürünce perti çıkan anormal yorulan bi insanım dedim, vazgeçtim Dyson almaktan. Kabloluya devam.
Evet kol yoruluyor dediginiz gibi. Ve sürekli baslik tak cikar yarim saatlik is bir saate uzuyor. Bilmiyorum bence bizim evlere göre degil. Ben acikcasi gîrgîr niyetine kullaniyorum. Genel ev temizligi falan hayatta yapilmaz zaten.

Arkadaslar şu dyson şarjlı süpürgeyi abartıyorlar ya almayın artık evlerinize. Aldığımdan beri zaten memnun olmadığım süpürgenin bataryası duvarda durup dururken bozuldu ve ekstra garanti yaptırmamıza ragmen garanti dışı diye tabiki karşılamıyorlar ve 1300 lira batarya alin diyorlar. Zaten çekim gücü bi halta yaramaz, boşu boşuna aldım saçma süpürgeyi. Tüketici heyetine başvurduk bakalim .
Ben çok memnunum süpürgemden iki kedim var çünkü. Elim ayağım nerdeyse. Bazen elektroniklerde bazısı hatalı denk geliyor :KK43:

Arkadaslar şu dyson şarjlı süpürgeyi abartıyorlar ya almayın artık evlerinize. Aldığımdan beri zaten memnun olmadığım süpürgenin bataryası duvarda durup dururken bozuldu ve ekstra garanti yaptırmamıza ragmen garanti dışı diye tabiki karşılamıyorlar ve 1300 lira batarya alin diyorlar. Zaten çekim gücü bi halta yaramaz, boşu boşuna aldım saçma süpürgeyi. Tüketici heyetine başvurduk bakalim .
Zaten alamıyordum bu iyi oldu işte 🤭

dysonnnnnnn en ıyı supurge derım susarım

aldıgım gunden berı dıger supurgeyı bır kere bıle acmadım kı onuda severdım

benım elım kolumgıbı v15 bendekı bır yıl olcak kasımda harıka otesı bır supurge

Kesinlikle öyle. Bende instagramda görmüştüm bi fenomen kırmış parçasını ücretsiz gönderdiler diye paylaşmıştı. Yani hani marka gönderir ki? Kullanıcı hatası olmayana bile kullanıcı hatası kaynaklı diyorlar da😂
Konuyu açan kişiye neden batarya yollanmadı o zaman ekstra para istendi?

ahahhdgajhdadls bu nebiçim konu yahu, yıllardır dyson kullanıyoruz ailecek maşallahları var. servis konusunda da dysonın üstüne tanımam vallahi
Madem servisi iyi yukarıdaki bayandan neden batarya için para istendi sonuçta batarya kullanıcı hatası sayılmaz

bende v8 var yanılmıyorsam. daha önce de kablolusunu kullandım 6 sene oldu hala taş gibi ama kablolu bana külfet geldiğinden ve her an kullanamadığımdan kablosuz aldım indirimde. temiz evden bile pislik çıkardı ve çok pratik. çekim gücünden ve şarjından şimdilik memnunum. zaten şarjlı süpürgelerde çok beklentiye girmemek gerek yani ilk günkü performansı 5 yıl sonra beklememek gerek diye düşünüyorum. ben çok memnunum iyi ki almışım kedi annesi bir kadın olarak :KK70:

Madem servisi iyi yukarıdaki bayandan neden batarya için para istendi sonuçta batarya kullanıcı hatası sayılmaz
Bataryanin belli bir omru var alirken soyluyorlar zaten, bitince yenisini alip taktirmak gerekiyor. Mesela benimki 2 sene dayandi sonra bitti servise yollayip yeni batarya taktirdim ucretini odeyip

X