Edebi erkek :))

Güller kırmızıdır
Menekşeler mor
En sevdiğim madendir bor
Eğer beni istiyorsan
Please open the door
Sonunu güzel baglamissin iyi güldüm
Ben de Türk aksanli Ingilizceyi nerede görsem tanırım konusurken yuvarlama olayi cok fazla
Senin kültürüne, bilgine hayranim her yorumunda bunu görüyorum ne güzel yazmissin su gibi akti okurken

Bende edebi kadınımdır mesela. Ama karşımdakinden bunu beklemem. Hatta taö tersşne benimle farklı konularda konuşsun bilmediğim şeyler öğretsin isterim. Yani sen güçlü yanını keşfet. O kitaplardan bahsetsin şiir okusun sende o yanını yansıt. Mesela birine sırılsıklam aşıktı asla kitaptan şiirden anlamazdı ama bilime ve dinlere çok ilgiliydi sürekli bir yenilik öğrenir şaşırırdım

Valla adam.hakkindaki tespitin harika ablaben de tam adını koyamamıştım Polat cuk oturmus ki o dizi de 20 sene sürdü bir kez bile izlemedim :)
Bizim memleketteki evde her odada bir kitaplık vardir babamdan gecti bize de, biri sırf ansiklopedi doludur. Bizim ilkokul zamanlarimizda (90lar) google amca yerine ansiklopediler vardi ben bir sey araştırırken baska kelimeler ve aciklamalari dikkatimi çeker okurdum :) bir saglik seti var 12 ciltlik, hepsini tek tek olmasa da yüzeysel sekilde de olsa okumuşumdur. Ne zaman o eve gitsem yine bir goz atarım :)
Abla eger psikoloji ilgini cekiyorsa Stefan Zweig kitaplarindan baslayabilirsin kisa ya ondan :) ben ince diye arada cerezlik onlardan okuyorum, bazen insanin okuyasi gelmiyor en azindan hic okumamazlik.olmuyor
Aşırı ayrıntıcı ya belki de o yuzdendir
Aman aman edebi yönü olsun olmasin detayci erkekler bana itici gelir, naz trip ondadir :) bence kitap.okumasi da arkadaşların yazdığı gibi, yani hava atmak için ki bir onceki mesajinizda sizi.kitap karakterlerine benzeterek yorum.yapiyormus demek ki kitap okumasa anasina dayisinin kizina falan benzetecekti :) yani kıyaslamasi var eyvah ki ne eyvah
Bence kitap okuyan bir insanın muhabbeti de kalitelidir, bilgisiyle etkiler ama bu bilgi birikim karsisindakini ezmez, tam tersine keyifle dinlersin çünkü doludur, konustugu her kelimede bir kültür akar. Yoksa sen şöylesin böylesin diyen adamın diğer hemcinslerinden farki artisi yoktur. Sizin görüştüğünüz beyefendi de bence öyle kültürlü biri degil tamamen kitap okuyorum diye hava atan kasinti bir tip.

Ay aynı kocamla ben
Ben edebiyatı şiiri çok severim eşim kitap görünce fenalık basar içi sıkılıyormuş okurken. Ama geçiniyoruz yani içinizden gelmiyorsa kendinizi zorlamayın kendiniz olun. Edebiyat sadece ekstra konu açar aranızda evlenince size şiir okumayacak ne yiyeceğiz diye soracak çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…