Edepli edebinden susar, edepsiz susturduğunu sanar.

Yazarhanim

The Pursuit of Happyness!!!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
810
1.608
Merhaba sevgili KK. Ben eşim tarafından terk edildim. Terk etme sebebi beni bahanesiydi, yemek yapamama ve temizlik yapmadığımı öne sürüp evi terk etti. Ki Allah şahidimdir ki, ben kendimi övmem ailesi dahil herkes benim nasıl temiz ve yemeklerimin ne kadar lezzetli oldugunu biliyor.
Neyse ben başta şübhelendim başka kadın olmasından çünkü saydığı şeyler ayrılma sebebi değildi, bir sorun varsa ortada oturulup konuşulur. İkimizin de ailelerimiz uzakta. fake profil açıp eşimi takip ettim. Yorumlarda bir kızın attığı kalpler dikkatimi çekti. Aylarca izlerini sürdüm. Ve eşim polis kız da polis. Eşim artık başka eve taşınmıştı nerde kiminle bilmiyorum.kredi kartını bıraktı giderken ve aylık kapıdan getirip bana 500 Tl para veriyordu evimiz kiraydı. Maksadı sessiz sedasız anlaşmalı boşanma oldugu için para veriyordu yoksa paraya tapıyor ölüyor parası çıkınca. Kızımla aylarca tke başımıza kaldık. Görümcemle konuşurken telefonda Birgün dedim abla böyle böyle bir kız var ondan şübheleniyorum. Görümcem de bir kaç detay bulmuş whatsapın da engelli oldugum için whatsapdan foto paylaşmış gözündə gözlük və fotoyu çeken kız. Neyse tam emin oldum dedim abla 100% bu kız. Kız da polis yaşı da küçük eşimden. Görümcem de kıza msj yazdı yuva yıkma vs diye. Eşim önce ablasını arayıp saydırmış sonra da eve geldi bende kapıyı açtım direk. Beni döveceğini düşünmedim. Kapıyı açar açmaz kızımın gözü önünde bana saldırdı. Polis ya nereye nasıl vuracağını biliyor. Hiç bir yerim morarmadı ama çok kötü dövdü kızım üzerime kapandı ayağa kalktım kızımı kucağıma aldığım gibi evden çıkmaya çalıştım kapıyı kilitledi telefonu elimden aldı şikayet edemedim. Sonra beni ikna etti kıza iftira atıyorsunuz dedi öyle bişey yok insanların namusuna laf etmeyin dedi. Gerçekten inandım korktum iftira atıyorum gibi hissettim. Neyse ben artık iki eve yetişemiyorum çık git baban evine diye baskılar başladı kirayı vermemeye başladı. Parasız kaldım ailemin yanına döndüm. Ben döner dönmez evimizi içinde eşyalarıyla birlikte ev sahibiyle anlaşmış başka bir polis çiftine satmış 3500 tlye benim rızam olmadan. Evde 2+1 evin eşyası herşeyim bir çöp dahi alamadım. Kızımın oyuncakları dahil.sadecce 2 valizle çıkmıştım. Ve Birgün yine eşimin profiline bakarken başka polis kız eklediğini gördüm. Kızın profili herkese açıktı kıza baktım eşimin oynaşının yakın arkadaşı. Eşimle kızla birlikte fotoları var çifte kumrular çılgın aşıklar gibi yorumlar fotolarda. Baktım fotolara yorum yapılmış tıkladım ki eşimin oynaşının annesi yorum yapmış canım yavrularım Allah sizi nazarlardan korusun diye. Kadın yaşlı tesettürlü bir kadın. Kadının profilinden de kızın ailesini teker teker buldum abisinin de instagramı açık. Abisi ailemiz diye foto paylaşmış eşim de fotoda oynaşının başında durmuş deli oldum. Şimdi ne yapmam lazım mahkeme için Türkiyeye gelmem lazım.davayı nisan ayında açıcam. Kızın ailesine yediği haltları söylemem lazımmı? İçime atmaktan yoruldum. Yüzleşmek istiyorum sonra kendime yakıştıramıyorum. Ama içime attıkca da çok kötü oluyorum bir akıl verin canlarım ne yapayım.
(daha önce başka profille yazmıştım ama elimde foto kanıt vs bişey yoktu. O üyeliğimi unuttuğum için tekrardan konumu güncelleyerek yazıyorum.) lütfen boş ver falan demeyin, inanın ki boş vermek olmuyor. Benim canımı yaktıkları için ikisinin de canları yansın istiyorum ne yapayım. 😔
İyi günler kızlar. Başlık tam şuan yaşadığım durum. Dün akşam bana anlaşmalı boşanma protokolü gönderdi toplam maddi manevi 30 bin tazminat çocuğa 500 ve ben çalışmıyorum. 11 aydır artık 1 lirası kursağımızdan geçmedi. Yani destek olmadı.
Neyse ben kabul etmeyeceğimi söyledim vay efendim kafama sıkarım, bir canım var öleyim de hiç birşey alama sanki istediğimi babasının hayrına verecek ben 50 bin istedim gayet makul bir fiyat, ve 750 çocuğa. Bu kadar şeye rağmen kendime yakıştırıp nafaka istemedim. Allahım msjlarda resmen elinde olsa beni öldürecek 🤦🏻‍♀️ uçak biletimizi kendisi aldı e o zaman gelme ben bileti iptal etdiricem dedi. Bende dedim paşa gönlün bilir iptal ettir gelmeyelim.
Gece bitti kapattım telefonu uyudum bugün beni ablası aradı canım neden böyle yapıyorsun. E işte sen ona demişsin kızın ailesine söyleyecem evli oldugunu vs eee dedim inkar ediyordu hani kafamda kuruyordum noldu şimdi, e kızın ailesi zaten evli oldugunu biliyormuş sen kötü olmanla kalırsın. Dedim bırak ben kötü olayım. Sen çalışmıyorsun mahkemede çocugu isterse devlet memuru oldugu için ona verirler sen ortada kalırsın dedi senin üzülmeni istemem. Dedim canım o elinden geleni ardına koymasın bende koymayacam dedim. Hiç birşey yapamazsın olan sana olacak orta yolu bulun ne veriyorsa al yoluna bak seni istemiyor bak gönlü başkasında diyor. Neyse dedim sen benim için üzülme istediğini yapsın çekişmeli boşanalım benim acelem yok dedim.
Uğraşmak istemiyordum gerçekten böyle olunca da korktuğumu sanıyorlar 🤦🏻‍♀️ aldatan kendisi,darp eden psikolojik şiddet gösteren kendisi, evimin eşyalarını su fiyatına satan kendisi, benim TV ve bir çok eşyam o onursuz gurursuz kızın evinde, bize bakmayan kendisi e neymiş o polis devlet memuru onun istediği olurmuş beni kimse dinlemezmiş hem ben çalışmıyormuşum. Böyle bir dünya varmı gerçekten?

İyi günler kızlar. Başlık tam şuan yaşadığım durum. Dün akşam bana anlaşmalı boşanma protokolü gönderdi toplam maddi manevi 30 bin tazminat çocuğa 500 ve ben çalışmıyorum. 11 aydır artık 1 lirası kursağımızdan geçmedi. Yani destek olmadı.
Neyse ben kabul etmeyeceğimi söyledim vay efendim kafama sıkarım, bir canım var öleyim de hiç birşey alama sanki istediğimi babasının hayrına verecek ben 50 bin istedim gayet makul bir fiyat, ve 750 çocuğa. Bu kadar şeye rağmen kendime yakıştırıp nafaka istemedim. Allahım msjlarda resmen elinde olsa beni öldürecek 🤦🏻‍♀️ uçak biletimizi kendisi aldı e o zaman gelme ben bileti iptal etdiricem dedi. Bende dedim paşa gönlün bilir iptal ettir gelmeyelim.
Gece bitti kapattım telefonu uyudum bugün beni ablası aradı canım neden böyle yapıyorsun. E işte sen ona demişsin kızın ailesine söyleyecem evli oldugunu vs eee dedim inkar ediyordu hani kafamda kuruyordum noldu şimdi, e kızın ailesi zaten evli oldugunu biliyormuş sen kötü olmanla kalırsın. Dedim bırak ben kötü olayım. Sen çalışmıyorsun mahkemede çocugu isterse devlet memuru oldugu için ona verirler sen ortada kalırsın dedi senin üzülmeni istemem. Dedim canım o elinden geleni ardına koymasın bende koymayacam dedim. Hiç birşey yapamazsın olan sana olacak orta yolu bulun ne veriyorsa al yoluna bak seni istemiyor bak gönlü başkasında diyor. Neyse dedim sen benim için üzülme istediğini yapsın çekişmeli boşanalım benim acelem yok dedim.
Uğraşmak istemiyordum gerçekten böyle olunca da korktuğumu sanıyorlar 🤦🏻‍♀️ aldatan kendisi,darp eden psikolojik şiddet gösteren kendisi, evimin eşyalarını su fiyatına satan kendisi, benim TV ve bir çok eşyam o onursuz gurursuz kızın evinde, bize bakmayan kendisi e neymiş o polis devlet memuru onun istediği olurmuş beni kimse dinlemezmiş hem ben çalışmıyormuşum. Böyle bir dünya varmı gerçekten?
Ben konunu hatırladım hatta boşuna kızın ailesine söyleme onlarda işin içindedir demiştim.

Senin yerinde olsam donuna kadar alırım, o görümce de sinsi sinsi kardeşinin menfaatini koruyor. Çok tehlikeli biri, dikkatli ol ona karşı.

Kesinlikle kabul etme şartlarını. Hayatında başkası olduğu için paşa paşa kabul edecek isteklerini. Etmezse diğer kadının dırdırını çekecek boşanamadığı için. Çocuğu da senden alamazlar kız kardeşi boş yapıyor. Bence az bile istemişsin.

sen istemezsen kusurlu olan o olduğu için ne çekişmeli ne anlaşmalı boşanamaz. Evdekinin dırdırını çeker durur

Ay şu görümceler herşeye burunlarını sokmasalar olmaz benimki de beni kızımla tehdit etmişti pislik Rabbim yollarına versin boşver üzülme

Ama öyle bir dünya yok gerçekten hakkını sonuna kadar ara uğraşmaya mecalin varsa yıpranacaksın belki ama pişmanlığın olmayacak en azından ilerde ben de öyle yaptım anlaşmalı kabul etmedim

Ben konunu hatırladım hatta boşuna kızın ailesine söyleme onlarda işin içindedir demiştim.

Senin yerinde olsam donuna kadar alırım, o görümce de sinsi sinsi kardeşinin menfaatini koruyor. Çok tehlikeli biri, dikkatli ol ona karşı.
Aynen canım hatırlıyorum tek tek yorum yapanları. Öyleymiş bir yavrum var niyetim onu güzel büyütmek böyle bir babadan uzak olsa daha iyi olur. Bu kadar şeye rağmen 1 gün bile babayı karalamadım.ağlamama üzülmeme şahit olunca annem dişim ağrıyor başım ağrıyor dedim hep. Ama çocuk hissediyor. Zaten dövüldüğümü de gördü de. Amaaan ama şuan ki durum daha korkunç daha çirkinleşti para için 🤦🏻‍♀️

kalırsın. Dedim bırak ben kötü olayım. Sen çalışmıyorsun mahkemede çocugu isterse devlet memuru oldugu için ona verirler sen ortada kalırsın dedi senin üzülmeni istemem. Dedim canım o elinden geleni ardına koymasın bende koymayacam dedim. Hiç birşey yapamazsın olan sana olacak orta yolu bulun ne veriyorsa al yoluna bak seni istemiyor bak gönlü başkasında diyor. Neyse dedim sen benim için üzülme istediğini yapsın çekişmeli boşanalım benim acelem yok dedim.

ya sen ne muhteşem bir kadınsın :KK200:
aferin sana cesaretini takdir ettim
hah şöyle yaaa oh valla hakkını ara
hele şu rahatlık... bu durumda olan tüm KK kadınlarına örnek olmalı bu tavrın.

Kesinlikle kabul etme şartlarını. Hayatında başkası olduğu için paşa paşa kabul edecek isteklerini. Etmezse diğer kadının dırdırını çekecek boşanamadığı için. Çocuğu da senden alamazlar kız kardeşi boş yapıyor. Bence az bile istemişsin.

sen istemezsen kusurlu olan o olduğu için ne çekişmeli ne anlaşmalı boşanamaz. Evdekinin dırdırını çeker durur
E zaten o beni son zamanlarda istemiyormuş ki, aldatma sayılmıyormuş böyle olunca🤦🏻‍♀️ dedi ablası

asla kabul etme. normalde çekişmeli boşanmaktansa anlaşma olmasından yanayım ama bu ruh hastasına ne yapsan az. sıkarsa sıksın kafasına. ne güzel olur gerçekten yapsa.
Aynen hele bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler. Bende bu şans varken bu mektup falan yazar sebebim karım diye 🤣

Ay şu görümceler herşeye burunlarını sokmasalar olmaz benimki de beni kızımla tehdit etmişti pislik Rabbim yollarına versin boşver üzülme

Ama öyle bir dünya yok gerçekten hakkını sonuna kadar ara uğraşmaya mecalin varsa yıpranacaksın belki ama pişmanlığın olmayacak en azından ilerde ben de öyle yaptım anlaşmalı kabul etmedim
Aynen öyle şuana kadar çocuğu arama sorma sonra e çocuk arada yıpranıyor. Yavrum çocuk 1.5 yıldır baba görmüyor toplamda görüntülü 1saat konuşmadı çocukla unuttu yavrum babayı.

E zaten o beni son zamanlarda istemiyormuş ki, aldatma sayılmıyormuş böyle olunca🤦🏻‍♀️ dedi ablası
Ordinasyüs hukukçu görümce öyle demişse doğrudur haha 😂 elinde aldatıldığına dair delillerin varsa ve boşanmak istiyorsan aldatma nedeniyle çekişmeli boşanma davası aç. O zaman çooook daha fazlasını alırsın. O herif de keşke 50 bin tl verseydim de kurtulsaydım der. Hatta dava sırasında uzlaşmaya çalışır. Özelden de yazabilirsin bana yardımcı olurum

Son düzenleme:
Aynen hele bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler. Bende bu şans varken bu mektup falan yazar sebebim karım diye 🤣
Beter olsun. böyleleri mutlu olamıyor hiç bir zaman. arkadaşımı da eşi aldatı ama kız hemen boşandı. Çocuk da yoktu. adam aldattığı kişiyle evlendi. Üzerinden 3 yıl geçti adam köpek gibi pişman kızın etrafında dolanıyor evli olduğu halde. Bunlarınki bir heves. Evlenince o büyük aşkları devam edecek sanıyorlar. Yasak tatlı geliyor sadece

Aynen öyle şuana kadar çocuğu arama sorma sonra e çocuk arada yıpranıyor. Yavrum çocuk 1.5 yıldır baba görmüyor toplamda görüntülü 1saat konuşmadı çocukla unuttu yavrum babayı.

Benimkilerde her başları sıkışınca kızımı kullanmaya çalışıyorlar kızımla tehdit ediyorlar bende de şiddet aldatılma var ama utanmadan inkar ediyorlar

Beter olsun. böyleleri mutlu olamıyor hiç bir zaman. arkadaşımı da eşi aldatı ama kız hemen boşandı. Çocuk da yoktu. adam aldattığı kişiyle evlendi. Üzerinden 3 yıl geçti adam köpek gibi pişman kızın etrafında dolanıyor evli olduğu halde. Bunlarınki bir heves. Evlenince o büyük aşkları devam edecek sanıyorlar. Yasak tatlı geliyor sadece
Arkadaşının eşi tam sadakatsiz volkanmış

Öyle bir dünya yok. Hiçbir mahkeme sadece polis ve devlet memuru diye çocuğu annesinden alıp babasına vermez. Gözünü korkutmak için söylenen şeyleri dikkate alma. Madem aldattı ceremelerine de katlanacak. Sen aç davanı, nafakanı tazminatını talep et. Paşaya bak hem aldatacak hem de üste çıkacak.

X