Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar efsane geri dondu..yine zeytinyagi!!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

aylin81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
12
0
38
saclarin dolgun ve bakkimli olmasi icin zeytinyagi muhtesem bir cozum. bende hep maskeler hazirlayip elli turlu cile cekerdim. ama artik gerek kalmadi bunlara. sukur ki bizi dusunen cikti. zeytinyagli sac bakim urunleri ve sampuan hayatimi kurtardi.sositosositozemuszemusalkisalkisalkis

aç bakalım canım nasıl hayatını kurtardı dökülmen mi vardı az görünümlü saçlara mı sahiptin de dolgun oldu saçların ve şampuanının ismi nedir???

dokulmeye basladilar. tatilde cok yipraniyolar malum. cansizlastilar. gidip kisacik kestiricem diyodum. ama gorunce zeytinyagi oldugunu komili sampuan ve bakim kremini aldim. cok iyi geldi. yine kestirdim azicik uclarindan ama olsun. dolgunlastilar. canlandilar.

mevsimselmi acaba dokulme? cok fazla insandan duyuyorum. sampuan gercekten iyimi? bende denemeyi dusunuyorum? baska kullanan varsa yorum yazsin lutfen.

dahada açarmısın zeytinyağınımı sürelim
şampuanın adı nedir

ben soyle bi tavsiyede bulunabilirim. zeytinyagli cesitli maskeler var. sadece zeytinyagi surulmuyor tabiki. bi arkadas maske tarifi vermis bende destek oldum hatta. baska bir baslikta forumda. daha once uygulardim cok guzel sonnuclar veriyor eger saclar kotu durumdaysa. sampuan komili sampuan. baska zeytinyagli sampuan varmidir bilmiyorum. yazmis arkadas yukarida. ama gormediniz sanirim. bende kullaniyorum baya guzel oldu. maskelere gerek kalmadi.

zeytinyaginin baska faydalarini bilmek isteyen olursa buyursun.
• Cilde ve saça inanılmaz güzellik katar. Kuru cildi canlandırır kırışıklıkları azaltır. Zeytinyağı cildi yumuşatır ve esnek pürüzsüz bir görünüm verir.
•Zeytinyağı yorgun ayakları dinlendirir ve canlandırır. Zeytinyağının mükemmel yumuşatma ve nemlendirme kapasitesi vardır. Çatlak ve kuru ayakları tedavide birebirdir.
• Zeytinyağı traş edilecek bölgeyi yumuşatma ve rahatlatmada birebirdir.
• Kurumuş ve çatlamış dudak için merhem olarak kullanılabilir.
• Saçtaki kepeği ve dökülmeyi engeller. Saçı parlatır.
• Tırnakları güzelleştirir ve güçlendirir.
• Zeytinyağı ile doğum çatlakları azaltılabilir.
• Emzirenler için en iyi göğüs ucu bakımı zeytinyağı ile yapılır.
kaynak:netten alıntıdır

gercekten ayaklarinizi zeytinyagi damlattiginiz ilik suya koyun nasil butun yorgunlugunuzu aliyor gorun. sonra yumusacik olur ayaklariniz bir de. saclari parlattigi herkes tarafindan bilinir zaten. tirnaklari guclendirdigini bilmiyordum ama. surmekmi gerekiyor. yada ayaklardaki gibi suya damlatip icinde mi bekletmek lazim acaba.

suya değil yaklaşık yarım çay bardağı zeytinyağına biraz da limon sık tınaklarını beklet 5 -10 dak.gerçkten kuvvetleniyor tırnaklar

dokulmeye basladilar. tatilde cok yipraniyolar malum. cansizlastilar. gidip kisacik kestiricem diyodum. ama gorunce zeytinyagi oldugunu komili sampuan ve bakim kremini aldim. cok iyi geldi. yine kestirdim azicik uclarindan ama olsun. dolgunlastilar. canlandilar.

bende aldım kullanıyorum benımkı zeytınyegı ve ısırganotlu cok memnunum yaaa saclarım ne kadar parlak ve akıcı oldu ve cok uzamaya basladı tabı ben ıcıne bırazda cam terebentı koymustum:CüvCüv::CüvCüv:

cam terebentini bende cok duyuyorum.bende karistiriyim sampuanima bari. peki ne kadar ekliyosun? yani ne kadar sampuana ne kadar cam terebentin koyuyosun?

eger sac cikmasini istiyosaniz yani saclarin gurlesmesini istiyorsaniz badem yagida surebilirsiniz sac diplerinize masajla. seyreklesen saclarda deneyin farki goruceksiniz hemen. kaslarinizda da deneyebilirsiniz. kulak pamuguyla ince surmek lazim . cok tasirmayin aman.

eger sac cikmasini istiyosaniz yani saclarin gurlesmesini istiyorsaniz badem yagida surebilirsiniz sac diplerinize masajla. seyreklesen saclarda deneyin farki goruceksiniz hemen. kaslarinizda da deneyebilirsiniz. kulak pamuguyla ince surmek lazim . cok tasirmayin aman.

direk badem yagini mi uygulamak lazim acaba? zeytinyagi da cok faydali malim. ikisini karistirip sursek daha kuvvetli bi kur elde etmis olmaz miyiz ki? parlamaya ve gurlesmeye cok oihtiyaci var saclariminmafoldumben

cam terebentini bende cok duyuyorum.bende karistiriyim sampuanima bari. peki ne kadar ekliyosun? yani ne kadar sampuana ne kadar cam terebentin koyuyosun?

kucuk bi yag sisesiyle alirsin aktardan cam terebentini. eger sampuanin kucuk siseyse 400ml fln 1 kapak yeterli gelebilir. ama 700 ml ise sisenin yarisi olabilir. cok gelir diosaniz 2-3 kapak olabilir. uzamasini kolaylastirir cam terebentin.

kucuk bi yag sisesiyle alirsin aktardan cam terebentini. eger sampuanin kucuk siseyse 400ml fln 1 kapak yeterli gelebilir. ama 700 ml ise sisenin yarisi olabilir. cok gelir diosaniz 2-3 kapak olabilir. uzamasini kolaylastirir cam terebentin.

tesekkurlerimi sunuyorum. gercekten ise yariyormu? kuaforumde soylemisti ben pek umursamadim ama baska bi yerde daha okudum. eger gercekten ise yariyorsa bende alip deniycem.

kaslarda ise yariyormu? benim seyrek kaslarim biraz. eger ise yariyorsa sahane olur.

saç ve parlaklığı kounsunda çok hassasım...2 haftadan beri komili şampuan kullanıyorum..zeytinyağlı...saçlarım çok mattı.....parladığını görüyorum....uzun vadede çok daha iyi olacağına eminim...denemenizi isterim....

X