💓Efsaneler Fit Olma Yolunda 💓

başlasam kesin eksi gelir hemen de şu an kopuğum. şimdilik canımın istediğini yiyorum. Allahın izniyle karar verdim 16 sında grupla başlayacağım. forumdan da başlayacak arkadaşlar var. iyi olur. 3 aylık programmış. tamamını yapmaya çalışacağım. ha olmadı 1 ay yapsam en az 8 kilo veririm. o bile kardır.
Yarın siteye kayıt olacak misin fulya

merhaba kızlar :KK200: yoğundum yine bugün. bir ara yakındaki markete kadar yürüyeyim dedim. dönerken çok zorlandım ki elimdeki poşet hafifti. kapıya gelince eğilip spor ayakkabımın bağcıklarını bile nefes nefese çözdüm :olamaz: yaşlı insanlar gibiyim. tabi hareketliliğimiz de azaldı. onun da etkisi var. kaslar iyice tembelleşti. moralim bozuldu. elma tipiyim zaten.
ruhum daraldı. bir miskinlik var üzerimde... bilmem belki azim olur bana bu durum. daha önce de çok kilo aldığım, şeklim şimalimin kaçtığı dönemlerde aniden silkelenmiştim. hep seviye başlangıçlarına denk gelmişti birkaç yıldır. inşallah bu sefer kayda değer bir kilo veririm.

Sabah kahvaltı: 9:30
1 dilim yumurtalı ekmek
Domates
Bir kücük kare peynir
3 yeşil zeytin

ara 12:30
Türk kahvesi 1 kare bitter

ara 15:00
Bir çeyrek simit, bir kase yoğurt

akşam 18:30
5 yk kuru fasülye
ekteki şekilde salata
Yoğurt

su fazla içemedim şu ana kadar ama saat 10a kadar 2 lt bulcam

Eklentiler

• C798D1BA-1709-4A51-A81A-6828EBD328F5.jpeg
    C798D1BA-1709-4A51-A81A-6828EBD328F5.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 31
Menüm
Sabah 11.30
3 kepçe Mercimek çorbası
1 tk reçel
15 zeytin
Yeşillik
3 çatal peynir
2 ceviz

Akşam18.30
Yarım elma 1 minnak havuç yemekten 30 dk önce
2 çatal helva

3 kepçe mercimek ç.
Biraz tavuk göğsü
2br ayran
2 kaşık ot kavurması
1 kaşık pancar salatası

Benim kepçe küçük sanırım 🙄

Su1.5 lt
Spor 1 saat pazar yaptım
30 dk yürüyüş

Son düzenleme:
Pancari sevdiniz mi 😁
Evet sevdik abla sağol.ben azıcık soteledim.sarımsaklı yoğurt ceviz ekledim.kaşık kaşık yenmiyor ama güzel bir salata çeşidi oldu. 2 pancardan yaptım. Bugün 3.günü bitiremedik. Yarına da var 😁bitirince bir posta daha yapçam.pancarım var nasılsa.hem çok faydalı malum :KK66:
69 gorunce odul ogunu yapicam abla 🙈
Ben de sarma için 69 u bekliyorum :KK70:
merhaba kızlar :KK200: yoğundum yine bugün. bir ara yakındaki markete kadar yürüyeyim dedim. dönerken çok zorlandım ki elimdeki poşet hafifti. kapıya gelince eğilip spor ayakkabımın bağcıklarını bile nefes nefese çözdüm :olamaz: yaşlı insanlar gibiyim. tabi hareketliliğimiz de azaldı. onun da etkisi var. kaslar iyice tembelleşti. moralim bozuldu. elma tipiyim zaten.
ruhum daraldı. bir miskinlik var üzerimde... bilmem belki azim olur bana bu durum. daha önce de çok kilo aldığım, şeklim şimalimin kaçtığı dönemlerde aniden silkelenmiştim. hep seviye başlangıçlarına denk gelmişti birkaç yıldır. inşallah bu sefer kayda değer bir kilo veririm.
Zayıflayınca hepsi geçecek kuzum 🥰

Sabah kahvaltı: 9:30
1 dilim yumurtalı ekmek
Domates
Bir kücük kare peynir
3 yeşil zeytin

ara 12:30
Türk kahvesi 1 kare bitter

ara 15:00
Bir çeyrek simit, bir kase yoğurt

akşam 18:30
5 yk kuru fasülye
ekteki şekilde salata
Yoğurt

su fazla içemedim şu ana kadar ama saat 10a kadar 2 lt bulcam
Afiyet olsun canım .güzel menü 🤩

Evet sevdik abla sağol.ben azıcık soteledim.sarımsaklı yoğurt ceviz ekledim.kaşık kaşık yenmiyor ama güzel bir salata çeşidi oldu. 2 pancardan yaptım. Bugün 3.günü bitiremedik. Yarına da var 😁bitirince bir posta daha yapçam.pancarım var nasılsa.hem çok faydalı malum :KK66:

Zayıflayınca hepsi geçecek kuzum 🥰
:KK60:
Erkek milleti kabağı neden sevmez ki😐😐😐
erkekler etçildir. sebze seven erkek çok çok az.

kızlar akşam üzeri bir kupa americano hazırladım içtim ve ardından 18.45 ile 19.15 arası 30 dk fast leslie yaptım. o kadar iyi geldi ki anlatamam :dua: üstüne akşam yemeği yedim ama yine de vücudum çok rahat şu an :KK45: az sonra yeşil çay falan içerim. 1 kupa ananas kabuğuyla kabuk tarçın çayı hazırlayayım. geç yatıyorum zaten yeşil çayla devam ederim :KK66:

Menüm
Sabah 11.30
3 kepçe Mercimek çorbası
1 tk reçel
15 zeytin
Yeşillik
3 çatal peynir
2 ceviz

Akşam18.30
Yarım elma 1 minnak havuç yemekten 30 dk önce
2 çatal helva

3 kepçe mercimek ç.
Biraz tavuk göğsü
2br ayran
2 kaşık ot kavurması
1 kaşık pancar salatası

Benim kepçe küçük sanırım 🙄

Su1.5 lt
Spor 1 saat pazar yaptım
30 dk yürüyüş
Afiyet olsunn ☺️
kızlar akşam üzeri bir kupa americano hazırladım içtim ve ardından 18.45 ile 19.15 arası 30 dk fast leslie yaptım. o kadar iyi geldi ki anlatamam :dua: üstüne akşam yemeği yedim ama yine de vücudum çok rahat şu an :KK45: az sonra yeşil çay falan içerim. 1 kupa ananas kabuğuyla kabuk tarçın çayı hazırlayayım. geç yatıyorum zaten yeşil çayla devam ederim :KK66:
Ne güzel olmuşşş keşke bende yapabilsem bu leslie gibi evde yapılabilen sporları yaa canım skılıyo hemen onları yaparken 😒

Afiyet olsunn ☺️

Ne güzel olmuşşş keşke bende yapabilsem bu leslie gibi evde yapılabilen sporları yaa canım skılıyo hemen onları yaparken 😒
niye ki? ben sesini sonuna kadar açıp yapıyorum. aslında bugün kafamda başka düşünceler de vardı. öyle öyle 30 dk nasıl geçti anlamadım.

:KK9: çok iyi yapmışsın canım .

Kilolarından kurtuldukca onlarda gececek canım sevıyelerı yapmana bir ısaret demekki canim 🌸
Sarmayı bulgurlu yapıyorum ben onda sıkıntı yok😂ben fastfood yıcem
Supersın canım 💪

niye ki? ben sesini sonuna kadar açıp yapıyorum. aslında bugün kafamda başka düşünceler de vardı. öyle öyle 30 dk nasıl geçti anlamadım.
Bilmiyorum önceden yapardım bende öyle basıl gectiğini anlamazdım ama şindi olmuyo nedense adapte olamıyorumdur belki 🙄

Kilolarından kurtuldukca onlarda gececek canım sevıyelerı yapmana bir ısaret demekki canim 🌸

Sarmayı bulgurlu yapıyorum ben onda sıkıntı yok😂ben fastfood yıcem

Supersın canım 💪
inşallah. bugün çok düşündüm. 75 bile olsam çok iyi. birden 60-65 diye korkutmayayım kendimi. 75 olsam üst bedenim epey küçülür. çok fark eder.

İyi akşamlar kızlar gündüz çok iyi uyup akşam çayın yanında ince dilim bi bisküvili muhallebi tatlı yedim 🤦‍♀️😢😢 adet dönemi olduğu için çok istiyor canım.
Sabah:
1 bardak ılık su
Peynirli,biberli omlet, zeytn, yeşil çay ,1 dilim ekmek
Ara öğün:
Muz,sade filtre kahve
Öğle:
Fırında tavuk ,2 yk kaşık bulgur,yoğurt
Ara öğün:
Sade Türk kahvesi
Akşam:
Tarhana çorbası,yoğurtlu kereviz
Su:2 lt
Yürüyüş yaptım dışarda belki birazdan leslie de yaparım

inşallah. bugün çok düşündüm. 75 bile olsam çok iyi. birden 60-65 diye korkutmayayım kendimi. 75 olsam üst bedenim epey küçülür. çok fark eder.
Seninle boy ve kilolarımız yakın cidden 75 çok fark ettirr canım düğün için 76 düşmüştüm sonra hızla geri aldım normaldr de yıllardır 84,85 tim ama geçen senee 86ya bi çıktım inemiyorum resmen 🤔😌

X